Gabinety Lekarskie Zacisze

(10 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinety Lekarskie Zacisze

Agrestowa 87

65-780 , Zielona Góra , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Sandecki Inny

  Serdecznie polecam Doktora Sandeckiego. Lekarz z powołania, poprzednia ginekolog zbywała mnie za każdym razem przez co wylądowałam w szpitalu z okropnym torbielem endometralnym. Doktor Sandecki zajął się mną natychmiast, zawsze pomocny, odpowiada na pytania nawet poprzez sms gdy coś się dzieje. Polecam

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Radkiewicz

  Brak dobrych stron, nie polecam powierzać swojego zdrowia temu lekarzowi. W przychodni pana Radkiewicza byłam zarejestrowana od urodzenia. Mając 17 lat i 10 miesięcy umówiłam się na wizytę z prośbą o wypisanie recepty na ręcznie robiony lek na cerę. Pojawiłam się z dziadkiem. Na wstępie pan doktor w nieprzyjemny sposób zwrócił mi uwagę, że praca moich rodziców w godzinach przyjęć go nie interesuje i powinnam przyjść z nimi. Potem zostałam zapytana, dlaczego nie mam ubezpieczenia zdrowotnego (mimo niepełnoletności i braku obowiązku). Usłyszałam, że kiedy skończę 18 lat i zachoruję, to nikt za mnie płacić nie będzie. Receptę na lek dostałam po zakwestionowaniu składu przez doktora, który jest internistą, a skład ustalał dermatolog. Za jakiś czas wróciłam po receptę na kolejne, identyczne opakowanie leku. Tym razem pan Radkiewicz stwierdził, że mi jej nie wyda. Kiedy wysłałam do gabinetu mamę, by załagodziła sytuację, otrzymała receptę napisaną tak niewyraźnie, że nie można było jej użyć. Pan Radkiewicz wysyła również na płatne badania, które, przy odpowiedniej wiedzy pacjenta, można zrobić bez oczekiwania za darmo. Nie udziela pacjentom informacji o takiej możliwości. Jestem trakcie zmiany przychodni. Stanowczo odradzam korzystanie z jego usług.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Sandecki ciąża

  Pan Doktor jest bardzo konkretny, wychodząc z wizyty wszystko dokładnie wiem. Poświęcił swój czas na monitorowanie cykli w szpitalu, dzięki temu jestem dziś szczęśliwą mamą. Całą ciążę prowadził książkowo. Polecam serdecznie tego lekarza.

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Sandecki Kontrola

  Lekarz ma wiedzę i tez pomógł w wyleczenu schorzenia ale swoim podejściem i ciągłym komentowaniem w trakcie badania sprawia że pacjent czuje się bardzo niekomfortowo i wizyta jest bardzo bardzo stresujące. Po takiej styczności nie wyobrażam sobie prowadzenia np ciąży u tego lekarza.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Radkiewicz

  Lekarz bardzo nieprzyjemny podczas wizyt, zawsze się wywyższa. Bagatelizuje choroby i dolegliwości. Robił problem z wystawieniem zwolnienia po złamaniu rąk. Nie ma możliwości otrzymania skierowania na żadne badania. Diagnozuje pacjenta na podstawie wywiadu, niejednokrotnie błędnie. Ja już się z nim pożegnałem i będę przestrzegał innych przed nim.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wiesława Biegalska-Urbanik

  Naprawdę szczerze polecam!!! Zdecydowanie jest to lekarz z powołania. Kompetentna, zaangażowana, a do tego empatyczna, dzięki czemu już po samej wizycie znacznie poprawia się samopoczucie pacjenta.
  Zgłosiłem się do Pani Doktor z problemami jelitowymi - ciepłe podejście oraz trafnie postawiona diagnoza szybko zaowocowały poprawą mojego stanu, za co serdecznie dziękuję.
  Jeszcze raz gorąco wszystkim polecam, a Pani Doktor życzę wszelkiej pomyślności oraz dalszych sukcesów na każdym polu.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Sandecki

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, dr zrobił pełny wywiad, obejrzał wyniki badań, na USG wszystko pokazał i wytłumaczył. Profesjonalizm i konkretność.

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Sandecki

  Poznaliśmy się przy moim pierwszym porodzie. Już wtedy oceniła go bardzo wysoko ze względu na trafność i szybkość podjętych decyzji. Wróciłam do niego po kilku latach, z obciążonym już wywiadem. Wtedy równie szybko zareagował. Operował mnie. Zarówno przed jak i po operacji udzielał mi obszernych wyjaśnień, wykazywał troskę o mój stan zdrowia. Od tego czasu jestem jego stałą pacjentką. Prowadził moją drugą ciążę. Potem przeszłam z nim przez kolejne problemy ginekologiczne. W gabinecie prywatnym czy szpitalu jest taki sam, zaangażowany, rzeczowy, troskliwy. Cały czas się dokształca, ma duże doświadczenie. Jest bardzo ceniony przez ordynatora oddziału, na którym pracuje. Telefonicznie jest zawsze dostępny. Szczerze polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Sandecki

  Polecam każdej pacjentce szukającej pomocy ginekologicznej. Poznałam doktora będąc na oddziale ginekologicznym w szpitalu ( kilka lat temu) i tam wywarł na mnie dobre wrażenie przede wszystkim będąc konkretnym. Zapisałam się do niego na wizytę kontrolna i chodzę do niego regularnie, aktualnie prowadzi moja druga ciążę. Fakt wizyta nie jest tania 179 zł + 40 za cytologię, oprócz tego często są obsuwy ale ja nigdy nie odniosłam wrażenia, ze mnie zbywa czy tez nie ma czasu. Oddzwania lub jeśli nie może rozmawiać pisze smsa, pytając co się stało, nawet będąc na urlopie. Nie jest problemowy, nie robi „oczu” pytając o cesarkę- rozmawia i przedstawia wszystkie za i przeciw. Jeśli jest potrzeba wypisuje skierowania czy to na badania prentalane czy do innych specjalistów - dietetyk czy ortopeda, chętnie poleca tez dobrych specjalistów- i co z tego, ze być może są to jego znajomi? Dla mnie najważniejsze jest ze pracuje w szpitalu, tam gdzie rodziłam i będę rodzic drugie dziecko. Będąc w ciąży na patologii- przyszedł i porozmawiał ze mną, pocieszył i... uczestniczył w porodzie.
  Jak dla mnie jest to lekarz, który zna się na swojej robocie, zawsze wyczerpuje temat do końca, doszkala się we własnym zakresie. Jestem zadowolona.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Sandecki

  Najlepszy lekarz u jakiego byłam ! Spokojny, zabawny , wszystko wytłumaczy jak należy. Odpowie na każde pytania.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz