Gabinety Lekarskie Zacisze

(99 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinety Lekarskie Zacisze

Agrestowa 87

65-780, Zielona Góra, lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Biskup

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • S

   Bardzo profesionalna, wykazuje duże zainteresowanie stanem zdrowia pacjenta, stara się wszechstronnie podchodzić do diagnozy i zaleceń.

  • G

   po pierwsze bada, po drugie interesuje się pacjentem, po trzecie nie leczy tylko odsyła do specjalisty, po czwarte pamięta pacjenta, po piąte kieruje na badania, po szoste jest sympatyczna i po prostu współczująca... polecam

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Lech Janiak

  Chirurg,

  • Lokalizacja: Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli

   Wdzięczna pacjentka!
   Doktor Lech Janiak to wspaniały lekarz i cudowny człowiek. W dniu 11.04.2019 wykonywał mi zabieg operacyjny usunięcia przepukliny pępkowej. Byłam operowana w I kolejności, po przyjęciu na oddział już na mnie czekała ekipa do operacji. Początkowo miał to robić inny lekarz, ale na skutek zmian organizacyjnych w szpitalu rola ta przypadła ekipie pod kierunkiem doktora Janiaka. Bardzo się bałam, lecz personel pocieszał mnie że to jest doświadczona ekipa. Po zabiegu na Sali chorych dochodziłam do siebie sama, dr Janiak interesował się moim samopoczuciem, dzwoniąc i pytając o mnie. Na wizytach dodawał mi otuchy, lecz nie mówił kiedy wyjdę do domu. Doktor Janiak to fachowiec, a do tego miły , spokojny, delikatny i zrównoważony człowiek. Wspaniały lekarz który dba o swoich pacjentów od początku do końca leczenia. Dziękuję z całego serca i życzę dalszych wielu sukcesów w życiu zawodowym. Polecam tego świetnego chirurga, a poza tym dobrego człowieka.
   Grażyna K. Głogów

  • P

   Polecam gorąco, Pan Doktor zoperował mi tarczycę, cięcie kosmetyczne, blizna ledwie widoczna. Bardzo dobry fachowiec z długoletnim stażem, lekarz z powołania choć może sprawiać wrażenie niedostępnego. Zapytany odpowiada na każde pytanie rzeczowo i wyczerpująco. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Wojciech Sandecki

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Usługa: ciąża

   Pan Doktor jest bardzo konkretny, wychodząc z wizyty wszystko dokładnie wiem. Poświęcił swój czas na monitorowanie cykli w szpitalu, dzięki temu jestem dziś szczęśliwą mamą. Całą ciążę prowadził książkowo. Polecam serdecznie tego lekarza.

  • G
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Usługa: Kontrola

   Lekarz ma wiedzę i tez pomógł w wyleczenu schorzenia ale swoim podejściem i ciągłym komentowaniem w trakcie badania sprawia że pacjent czuje się bardzo niekomfortowo i wizyta jest bardzo bardzo stresujące. Po takiej styczności nie wyobrażam sobie prowadzenia np ciąży u tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (78) o tym lekarzu


 • Krzysztof Radkiewicz

  Lekarz Rodzinny, Internista, lek.

  • J
   Lokalizacja: Zacisze

   Brak dobrych stron, nie polecam powierzać swojego zdrowia temu lekarzowi. W przychodni pana Radkiewicza byłam zarejestrowana od urodzenia. Mając 17 lat i 10 miesięcy umówiłam się na wizytę z prośbą o wypisanie recepty na ręcznie robiony lek na cerę. Pojawiłam się z dziadkiem. Na wstępie pan doktor w nieprzyjemny sposób zwrócił mi uwagę, że praca moich rodziców w godzinach przyjęć go nie interesuje i powinnam przyjść z nimi. Potem zostałam zapytana, dlaczego nie mam ubezpieczenia zdrowotnego (mimo niepełnoletności i braku obowiązku). Usłyszałam, że kiedy skończę 18 lat i zachoruję, to nikt za mnie płacić nie będzie. Receptę na lek dostałam po zakwestionowaniu składu przez doktora, który jest internistą, a skład ustalał dermatolog. Za jakiś czas wróciłam po receptę na kolejne, identyczne opakowanie leku. Tym razem pan Radkiewicz stwierdził, że mi jej nie wyda. Kiedy wysłałam do gabinetu mamę, by załagodziła sytuację, otrzymała receptę napisaną tak niewyraźnie, że nie można było jej użyć. Pan Radkiewicz wysyła również na płatne badania, które, przy odpowiedniej wiedzy pacjenta, można zrobić bez oczekiwania za darmo. Nie udziela pacjentom informacji o takiej możliwości. Jestem trakcie zmiany przychodni. Stanowczo odradzam korzystanie z jego usług.

  • K
   Lokalizacja: Zacisze

   Lekarz bardzo nieprzyjemny podczas wizyt, zawsze się wywyższa. Bagatelizuje choroby i dolegliwości. Robił problem z wystawieniem zwolnienia po złamaniu rąk. Nie ma możliwości otrzymania skierowania na żadne badania. Diagnozuje pacjenta na podstawie wywiadu, niejednokrotnie błędnie. Ja już się z nim pożegnałem i będę przestrzegał innych przed nim.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Wiesława Biegalska-Urbanik

  Lekarz Rodzinny, Pediatra,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani doktor zawsze zainteresowana pacjentem, potrafi wysłuchać i postawić dobra diagnozę. Wszystko jasno tłumaczy, przedstawia sposób leczenia i odpowiada na wszystkie pytania. Miła, kompetentna- lekarz z powołania!

  • J
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Naprawdę szczerze polecam!!! Zdecydowanie jest to lekarz z powołania. Kompetentna, zaangażowana, a do tego empatyczna, dzięki czemu już po samej wizycie znacznie poprawia się samopoczucie pacjenta.
   Zgłosiłem się do Pani Doktor z problemami jelitowymi - ciepłe podejście oraz trafnie postawiona diagnoza szybko zaowocowały poprawą mojego stanu, za co serdecznie dziękuję.
   Jeszcze raz gorąco wszystkim polecam, a Pani Doktor życzę wszelkiej pomyślności oraz dalszych sukcesów na każdym polu.


Powiązane wyszukiwania