Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we Wrocławiu

Dziękuję p. Profesorowi Wojciechowi Kielanowi za przeprowadzenie operacji, dzięki której uratował mi życie. Pan Profesor to wspaniały chirurg o wielkich umiejętnościach, specjalista najwyższej klasy, należący do najlepszych w dziedzinie onkologii. W mojej beznadziejnej sytuacji (rak brodawki Vatera ) i zaawansowanym wieku przeprowadził wraz ze swoim zespołem operację whiple'a.
Tylko on wierzył że mogę być zdrowy. Ciepły i wspaniały człowiek, który opiekuje się pacjentami przed i po operacji. To lekarz z powołania, który swoją pracę wykonuje z pasją i profesjonalizmem.
Z całego serca i przekonania polecam Profesora i jego zespół, życząc dalszych sukcesów w pracy i wszelkiej pomyślności.
Jeszcze raz dziękuje za wszystko P. Profesorze!
Stanisław Kowalski


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we Wrocławiu operacja wyrostka robaczkowego

Bardzo dziękuję Panu Profesorowi za operację mojego męża. Nie spotkałam jeszcze takiej klasy specjalisty i wyjątkowego człowieka


G
Użytkownik zweryfikowany

Prof. W. Kielanowi składam podziękowanie za uratowanie życia mojej siostrze i profesjonalne przeprowadzenie operacji cztery miesiące temu. Siostra (83 lata) czuje się b. dobrze. Polecam Pana Profesora i jego zespół innym pacjentom, jako najlepszego specjalistę w tej dziedzinie.


V
Użytkownik zweryfikowany

Z całą pewnością został lekarzem po to by naprawdę nieść pomoc ludziom. Szybko zdiagnozował i zoperował mojego męża ( trwało to niespełna 2 tygodnie), czego nie udało się przez ponad dwa miesiące pożal się Boże lekarzom ze szpitala przy ul. Koszarowej:( Po operacji bardzo interesował się stanem mojego męża a mnie podtrzymywał na duchu:) Dzisiaj minął już miesiąc od operacji a mój mąż czuje się wspaniale tak jak przed chorobą:) . Polecam z całego serca prof. Kielana, bo dzięki niemu mój mąż żyje i ma się dobrze:)


A
Użytkownik zweryfikowany

Z całego serca polecam profesora i jego zespół. Jestem po poważnej operacji brzucha i czuje sie dobrze. Profesor Kielan wraz ze swoim zespołem robią wszystko żeby człowiekowi pomóc i jego rodzinie. Polecam:) wspaniały człowiek i lekarz z powołania.


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały człowiek i wielki profesjonalista o ludzkim podejściu do pacjenta. Bardzo dziękuję mu za troskliwą opiekę przed, w trakcie i po operacji. Przy okazji Świąt Wielkanocnych chciałbym złożyć Panu Profesorowi życzenia wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym.


T
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek całą moją rodzinę leczył i operował wszyscy są zdrowi i dobrze czują.Mój ojciec który był operowany 20 lat temu z rakiem śledziony i białaczką ma dzisiaj 80 lat i dzięki panu profesorowi ,który postawił trafną diagnozę żyje ,pracuje i nie myśli o emeryturze jak inni.


S
Użytkownik zweryfikowany

Wielki człowiek,wspaniały , doświadczony specjalista .Laparoskopie dzięki niemu miałam w ciagu tygodnia-podczas gdy w innych szpitalach trzeba czekać nawet do 2 miesięcy! To prawdziwy lekarz z powołania! Aby w Polsce więcej takich lekarzy! Pan Profesor to również przesympatyczny i ciepły człowiek.Widać że jego praca to jego pasja!!! Gratuluję Profesorze i baaardzo dziękuję. Sylwia K .Wrocław


S
Użytkownik zweryfikowany

Wielki człowiek o wielkim sercu!!! Taki prawdziwy lekarz z powołania! Widać że jego zawód jest jego pasją ! Cieszę się że trafiłam na profesora -dzięki niemu na laparoskopię czekałam tylko tydzień-podczas gdy w innych szpitalach trzeba czekać nawet 2 miesiące.Pan profesor skrócił moje cierpienia.Wielki człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem a przy tym przemiły.Polecam!!!!!!!!!!!


T
Użytkownik zweryfikowany

WSPANIAŁY CZŁOWIEK . Bardzo dobry lekarz specjalista . Dzięki temu wspaniałemu chirurgowi żyję. Pan prof. Wojciech Kielan jest lekarzem wyjątkowym dla którego pacjent jest najważniejszy. Doskonała opieka po bardzo poważnym zabiegu chirurgicznym , wsparcie psychiczne pozwoliło na powrót do życia . Lekarz specjalista
godny pełnego zaufania oraz polecenia - wzór do naśladowania dla młodych lekarzy. Serdeczne dzięki Tadeusz L.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania