dr n. med.

Wojciech Kazimierak

Ginekolog

UWAGA! LASEROTERAPIA POCHWY PO PORODZIE. Informacje: www.lasergin.pl Uprzejmie informuję, że umówiony termin wizyty jest orientacyjny i może się nieco zmienić (wiadomo, wizyta mo... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • UWAGA! LASEROTERAPIA POCHWY PO PORODZIE. Informacje: www.lasergin.pl
  Uprzejmie informuję, że umówiony termin wizyty jest orientacyjny i może się nieco zmienić (wiadomo, wizyta może trwać krócej lub dłużej).
  Jeżeli wszystkie terminy w dniu przyjęć są zajęte to mimo to proszę dzwonić, bo bywa, że kalendarz internetowy nie jest zaktualizowany zupełnie na bieżąco.
  Obecnie pracuję w szpitalu Madurowicza jako zastępca ordynatora Oddziału Perinatologii, zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.twojginekolog.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne OmegaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pana doktora poznałam w szpitalu gdzie rodziłam. Niestety miałam poważne komplikacje i gdyby nie Pan to nie miałabym teraz macicy. Dał mi Pan szansę na kolejne dziecko i do końca życia będę Panu za to wdzięczna. Ponadto, Pan doktor wykazuje bardzo duże zaangażowanie i zainteresowanie dlatego szczerze polecam. Mimo, że nie mieszkam już w Lodzi to nie wyobrażam sobie żeby kolejną ciąże miał mi prowadzić ktoś inny.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor bardzo dokladny i konkretny. Poswieca duzo czasu pacjentce, odpowiada na wszystkie pytania.

 • G
  Lokalizacja: Centrum Medyczne OmegaUsługa: Zwykła wizyta

  Świetny specjalista. Miły,odpowiadający na wszystkie pytania. Pan Doktor poświęca dużo czasu pacjentce i jest dokładny.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor prowadził moją ciążę. Lekarz bardzo dokładny, rzeczowy. Skrupulatnie odpowiada na wszystkie pytania. Na pewno wrócę z 2 ciążą :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz, który dzięki swojej fachowości uratował moja poprzednią ciąże, wykrywając błędy "kolegi po fachu". Zapewnił mi najlepszą opiekę i dzięki jego pomocy jestem szczęśliwa mamą, a teraz nie wyobrażam sobie żeby kolejną ciąże prowadził ktoś inny.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz odpowiedział na wszystkie pytania/wątpliwości. Bardzo miły, kompetentny lekarz, do którego na pewno w przyszłości wrócę.

 • D

  Byłam pod opieką doktora podczas ciazy, poświęcał mi dużo uwagi, odpowiadal na wszystkie pytania. Również w szpitalu mogłam liczyć na dokladne badania i opieke ze strony Pana Dr. Polecam kazdej przyszlej Mamie. Dziękuję jeszcze raz Panu za pozytywne rozwiązanie ciąży. Synek skonczy niedlugo szesc miesiecy ☺

  dr n. med. Wojciech Kazimierak2016-12-06

  Wszelkie starania niewiele by nie dały gdyby nie było współpracy ze strony pacjentek. Serdeczni gratuluję i życzę wiele satysfakcji.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jak na pierwszą wizytę u lekarza, uważam,że przebiegła pozytywnie. Doktor chętnie udzielał odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania. Osoba bardzo miła i kompetentna.Badanie przeprowadzone było bardzo delikatnie. Na pewno jeszcze wybiorę się do doktora na kolejną wizytę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz wykazal sie cierpliwością skrupulatnie odpowiadając na moje liczne pytania. Wykazał się ogromnym zainteresowaniem. Dokładnie sprawdził wszystkie wyniki badań. Badanie było dokładne. Dostałam wyczerpujące wyjaśnienia i jasne zalecenia. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zdecydowałam się na wizytę u Pana dr Kazimieraka, gdyż słyszałam o nim wiele dobrego i nie zawiodłam się. Po 4 poronieniach po prostu boję się powierzyć moją przyszłą ciążę pierwszemu lepszemu ginekologowi. Pan dr wiem, że prowadzi problematyczne, zagrożone ciąże a więc jak tylko zobaczę na teście dwie kreski to na pewno przyjadę do Pana doktora Kazimieraka. Pozdrawiam wszystkie "staraczki po przejściach"