lek.

Wojciech Chróściel

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Lekarz w trakcie specjalizacji

85 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
2 271 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, gdzie następnie odbyłem staż w Klinice Perinatologii Uniwersyteckiego Szpitala w Białymstoku. Ukończyłem również studia podyplomowe z… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
85 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologia i PołożnictwoUsługa: prowadzenie ciąży

  Najlepszy lekarz w Kielcach z którym miałam do tej pory styczność. Zawsze miły, uśmiechnięty. Wizyta trwa tyle ile potrzeba bez pośpiechu. Lekarz posiada w gabinecie super sprzet i wiedze dzieki czemu wiem że ja i moja dzidzia jesteśmy w dobrych rękach:)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologia i PołożnictwoUsługa: USG ginekologiczne

  Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora pomimo problematycznej ciazy i porodu w innym szpitalu do konca sie mna interesowala a nawet po porodzie!Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologia i PołożnictwoUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo sympatyczny lekarz.Cierpliwy, dokładny, spokojny, ma czas dla pacjentki. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, można kontaktować się z Panem Doktorem SMS-em. Odpowiedź otrzymałam praktycznie od razu.
  Polecam Pana Doktora. To jest Lekarz przez wielkie L. Bardzo rzadko spotyka się teraz takich lekarzy, którym zależy na pacjencie.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologia i PołożnictwoUsługa: badanie ginekologiczne

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki, poczucie humoru Pana doktora pozwoliło, by czuć się nieskrępowanym. Badanie przeprowadzone dokładnie, bez pośpiechu, wszystko jasno tłumaczone. Pan doktor chętnie odpowiadał na pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Lekarz konkretny, rzeczowy, kompetentny, a przede wszystkim znajdujący czas dla pacjentki. Była to moja pierwsza wizyta, ale na pewno nie ostatnia u Pana Doktora.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologia i PołożnictwoUsługa: badanie ginekologiczne

  Pan doktor, lekarz z powołania!!!wizyta przebiegła bez skrępowania (po raz pierwszy bylam u ginekologa faceta)! Jest Fachowcem z duzej litery w swojej dziedzinie. Udzielil wyczerpujacej odpowiedzi na wszystkie moje 1000 pytan, cierpliwie I z usmiechem na twarzy. Bardzo polecam wszystkim Pana Doktora! Z pewnoscia jeszcze do niego wroce. To jest Czlowiek - ktoremu bezwzglednie mozna powierzyc swoje zdrowie!!! Dziekuje!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologia i PołożnictwoUsługa: USG płodu

  Każdej kobiecie mogę polecić Pana Wojtka! Super dokladny lekarz, z poczuciem humoru, zawsze uśmiechniety i co najważniejsze odpowiada na każde pytania pacjentki i wszystko zrozumiale tłumaczy. Polecam z calego serca !!!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologia i PołożnictwoUsługa: USG płodu

  Pan doktor, lekarz z powołania. Młody i nie wypalony, z certyfikatem FMF, konkretny - co bardzo sobie chwalę, a przy tym zawsze uprzejmy i uśmiechnięty. Wizyta przebiegła w luźnej atmosferze i bez skrępowania. I co ważne Pan doktor jest bardzo delikatny. Nie zbywa, wysłucha, doradzi i pomoże. Życzę doktorowi jak najwięcej sukcesów w pracy i wszystkiego dobrego w życiu osobistym.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologia i PołożnictwoUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo polecam .Dr bardzo miły, uśmiechnięty :):) , pełen profesjionalizm , sumienny i dokładny . Na wszystkie pytania udziela odpowiedzi ( nawet te przez telefon przez sms:) ) i chętnie sam służy pomocą pacjentkom .:):)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologia i PołożnictwoUsługa: USG

  Wizyta odbyła się w bardzo miłej, spokojnej atmosferze i bez pospiechu, pan doktor odpowiedział nać wszystkie moje pytania, miałam wrażenie jakbym rozmawiała z kimś bliskim kogo znam od lat, poza tym pan doktor robił mi cięcie i mimo że nie byłam jego pacjentka, w szpitalu odwiedzał mnie i pytał czy wszystko w porządku, mogę zdecydowanie polecić pana doktora wszystkim innym pacjentkom, jest troskliwy a w dodatku kompetentny i zaangażowany w każdy indywidualny przypadek a w dodatku ma świetną pamięć :-) dziękuję panie doktorze:-)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologia i PołożnictwoUsługa: USG płodu

  Lekarz pełem pasji, wiedzy i profesjonalizmu. Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Niezwykle sympatyczny z bardzo pozytywnym nastawieniem do pacjentki. Bardzo polecam, bo to najlepszy lekarz w Kielcach:)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, gdzie następnie odbyłem staż w Klinice Perinatologii Uniwersyteckiego Szpitala w Białymstoku. Ukończyłem również studia podyplomowe z zakresu prawa, organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia na wydziale Prawa Uniwersytetu Białostockiego i Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W chwili obecnej pracuję na oddziale ginekologii i położnictwa w Szpitalu im św Aleksandra w Kielcach. Gabinet prywatny jest wyposażony w najwyższej klasy aparat ultrasonograficzny GE Voluson S8. Wykonuję badania USG ginekologiczne, gruczołów piersiowych, tarczycy i położnicze, w tym badanie 11.0 - 13.6 (posiadam pełny certyfikat FMF - Fetal Medicine Foundation) i badania 18-24 (tzw badania połówkowe). Oferuję także możliwość wykonania biopsji cienko i gruboigłowej zmian w piersi wraz z badaniem histopatologicznym pobranego materiału. Zapraszam także na konsultacje z dziedziny ginekologii estetycznej.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 • Studia podyplomowe z zakresu prawa organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Uniwersytecki szpital kliniczny w Białymstoku

Certyfikaty

 • Wojciech Chróściel, ginekolog w mieście Kielce - Certyfikaty
 • Wojciech Chróściel, ginekolog - Certyfikaty
 • Wojciech Chróściel, Kielce - Certyfikaty
 • Wojciech Chróściel, ginekolog w mieście Kielce - Kwalifikacje zawodowe
 • Wojciech Chróściel, ginekolog - Kwalifikacje zawodowe

Zdjęcia