dr n. med.

Włodzimierz Zych

Gastrolog

Pan Doktor ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Jest wykładowcą, nauczycielem akademickim, współautorem i autorem licznych oryginalnych prac naukowych, autor… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Pan Doktor ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Jest wykładowcą, nauczycielem akademickim, współautorem i autorem licznych oryginalnych prac naukowych, autor rozdziałów w podręcznikach z chorób wewnętrznych i gastroenterologii.
  Wieloletni uczestnik Programu Badań Przesiewowych dla Wczesnego Wykrywania Raka Jelita Grubego.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Staże

 • afiliacja w Klinice Gastroenterologii Onkologicznej Centrum Onkologii w Warszawie
 • adiunkt i kierownik pododdziału hepatologii

Choroby

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kolonoskopia

  Świetny fachowiec i przesympatyczny człowiek.Mimo ,że badanie było dla mnie bardzo bolesne, uśmiech i postawa Pana doktora zrekompensowało to . Bardzo fachowo podchodzi do pacjenta, badanie przeprowadza bardzo dokładnie i wszystko wyjaśnia. Wyszłam zachwycona. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

 • A

  Zaufana osoba ze środowiska lekarzy, poleciła mi Pana doktora jako specjalistę i dobrego lekarza. Okazał się nie tylko ekspertem w swojej dziedzinie, ale też bardzo empatycznym człowiekiem. Rzetelnie przeprowadził badania i diagnostykę. Z dbałością o szczegóły zleca uzupełniające analizy i badania. Reaguje na bieżąco na pojawiające się nowe dane o pacjencie i natychmiastowo reaguje, dokładając starań, żeby polepszyć stan zdrowia pacjenta. Pan doktor Zych jest przy tym osobą elastyczną - zawsze szuka rozwiązań, żeby wyjść na przeciw pacjentowi, niosąc pomoc również poza godzinami pracy (o ile oczywiście nie ma innych możliwości). W imieniu swoim i mojego taty polecam bez najmniejszych wątpliwości Pana dr Zycha, jako profesjonalnego lekarza i empatycznego człowieka. W naszej opinii Pan doktor zasługuje na zaufanie pacjentów i najlepszą ocenę.

 • Byłam u Pana Doktora 3-4 razy. Za każdym razem byłam bardzo zadowolona ze spotkania. Podszedł do problemu profesjonalnie, obejrzał wszystkie wyniki badań, szczegółowo wypytał o trudności. Miałam poczucie, że rzetelnie diagnozuje problem. Widać, że zna się na tym, co robi. Odbyłam u niego również badanie (gastroskopię), które także pozytywnie oceniam. Co więcej, mam poczucie spotkania się z osobą życzliwą, z uwagą podchodzącą do pacjenta, oraz pełną ciepła i troski. Bardzo polecam jako gastrologa - a poleca go także stowarzyszenie chorych na celiakię (wiem, bo tak właśnie do niego trafiłam :)