Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Solipska 28, Włochy, Warszawa
Activ Med Prywatna Przychodnia Lekarzy Medycyny Rodzinnej

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Activ Med Prywatna Przychodnia Lekarzy Medycyny Rodzinnej Inny

To już 22 lata,odkąd całą rodziną leczymy się u Pana Doktora.Nie ma sobie równych w swoim zawodzie.Potrafi wysłuchać pacjenta,wszystko świetnie wytłumaczyć.Zawsze pomoże i postawi trafną diagnozę.Posiada ogromną wiedzę na temat leków.Dzięki niemu nie obawiałam się chorób moich dzieci,gdy były małe,a i teraz chętnie wracaja.

Włodzimierz Frasunkiewicz

Dziękuję bardzo. Czas leci, dzieci dorastają. Mam nadzieję, że przede mną jeszcze wiele pięknych dni, gdy będę mógł pomagać pacjentom.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Activ Med Prywatna Przychodnia Lekarzy Medycyny Rodzinnej

Wspaniały, ciepły człowiek, świetny lekarz. Mam do Pana doktora całkowite zaufanie. Leczy całą naszą rodzinę :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Activ Med Prywatna Przychodnia Lekarzy Medycyny Rodzinnej

Od praktycznie 21 lat jestem pacjentem ,wraz z moją rodziną korzystamy z fachowych porad Pana Doktora Frasunkiewicza.Nigdy się zawiodłem.Za każdym razem znaleźliśmy źródło problemu oraz rozwiązanie.Gorąco polecam!

Włodzimierz Frasunkiewicz

Bardzo dziękuję za zaufanie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Activ Med Prywatna Przychodnia Lekarzy Medycyny Rodzinnej bóle w nadbrzuszu i wysypka

Pan doktor jest człowiekiem przede wszystkim skupionym na pacjencie. Rzeczowy, konkretny, serdeczny. Wszystko wyjaśnił od A do Z, dodatkowo zaproponował zmianę stylu życia i odżywiania się w związku z moją chorobą autoimmunologiczną. Bardzo polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Activ Med Prywatna Przychodnia Lekarzy Medycyny Rodzinnej wysoka gorączka u dziecka

Doktor jest "naszym" doktorem od dobrych pięciu lat. Miałam chorowitą córeczkę (brak odporności), wędrowałam po medycznych sieciówkach gdzie lekarze się non stop zmieniali aż trafiłam na dr Frasunkiewicza. Zawsze mogłyśmy na niego liczyć. Nigdy nas nie zawiódł. Zawsze trafnie postawił diagnozę. Kiedyś przyjął nas nawet w niedzielę,gdy dziecko dostało zapalenia ucha..Zawsze uśmiechnięty, z poczuciem humoru.Polecam wszystkim , zwłaszcza mamom martwiącym się o swoje maluchy :)


E
Użytkownik zweryfikowany

U dr.Frasunkiewicza leczy się cała moja rodzina od 2004r., rodzice i rodzina brata. Zawsze trafne decyzje w leczeniu i szybka ulga w chorobie. Naprawdę lekarz z prawdziwego zdarzenia. Moje zaufanie do doktora zrodziło się właśnie w 2004 roku kiedy, to nikt jeszcze nie słyszał o chorobie rota-sobota 3 letnie dziecko cały dzień biega, a wieczorem nagle mdleje i wymiotuje, karetka może przyjechać ale bez lekarza-panika i strach w oczach, telefon do dr. Frasunkiewicza, a on w ciągu dosłownie 5 minut był- (mieszkam niedaleko doktora) Szybka diagnoza i skierowanie na wszelki wypadek do szpitala gdyby dziecko się odwodniło, ale na szczęście nie było potrzebne, bo antybiotyk i lekarstwa przepisane dziecku zaraz pomogły. Dlatego od tego czasu całą rodziną się leczymy u Pana Doktora :)


Z
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz rodzinny z prawdziwego zdarzenia. Leczy całą moja rodzinę. Od nestora (97) po wnuki (najmłodsze 5 mies.).
Najważniejsze, że mam do Niego pełne zaufanie. Każda diagnoza, potwierdzała się w późniejszych wynikach badań.
Jeżeli dodać do tego brak pośpiechu (pacjent siedząc w gabinecie nie odczuwa presji kolejki), olbrzymią komunikatywność, poczucie humoru i pełen kultury sposób traktowania każdego pacjenta - opinia może być tylko "bardzo dobra".


M
Użytkownik zweryfikowany

Dla mnie dr Frasunkiewicz jest naprawdę Lekarzem Mojej Rodziny. Mam trójkę dzieci i leczę całą gromadkę z sukcesami już od chyba 10 lat. Ma fantastyczny kontakt z dziećmi. Kompetenty, rzeczowy, bardzo komunikatywny, dzięki czemu po wizycie wiesz co dolega, dostajesz dokładną instrukcję co i jak aplikować (na piśmie). Słowem dostajesz to, za co płacisz. Ogromną sprawą jest to, że mam do niego kontakt na komórkę, dzięki czemu nawet po godzinach przyjęć - choćby w weekend - jeśli jest awaria (kto ma dzieci ten wie o czym piszę) skonsultuje przez telefon, a nawet przyjedzie do mieszkania. Ma pełne rozeznanie w przebytych chorobach, objawach, przyjętych sposobach leczenia. Innymi słowy, na dłuższą metę, pomimo niemałej ceny leczenia, uzyskuję absolutnie najlepszą usługę medycyny rodzinnej jaką mogłem sobie wymyśleć.
Jak teraz nie dostanę jakiegoś rabatu, to ja nie wiem, co mogę jeszcze ulepszyć w powyższej laurce ;-) a tak na serio, polecam dr Frasunkiewicza z całego serca...


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna

Powiązane wyszukiwania