prof. dr hab. n. med.

Witold Szyfter

Laryngolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten laryngolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Witold Szyfter to jeden z 147 lekarzy o specjalizacji laryngolog w miejscowości Poznań na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Witold Szyfter przyjmuje w 2 gabinetach

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1600 osób

Adresy i cenniki

 • Poznańskie Centrum Otolaryngologii

  Straży Ludowej 37, Jeżyce
  60-465 Poznań, wielkopolskie

  1289
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet Laryngologiczny.

  Wierzbięcice 2 1a, Wilda
  61-568 Poznań, wielkopolskie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam! W 2011r. Miałam wypadek, w moim mieście gdybym została to bym już dawno na cmentarzu leżała, dzięki Profesorowi żyje, mój przypadek był 1 na milion, nikt inny nie przeżył takiego wypadku, bardzo dobrze profesora wspominam, do dziś cieszę się że mi życie uratował. Dziękuję.

 • bardzo dobry

  Po 15 latach walki z zatokami, dzięki profesorowi mogę wreszcie oddychać :) Pan profesor jest wspaniały!
  Dziękuję!

 • bardzo słaby

  Zdecydowanie nie polecam! Moja wizyta trwała 5 min, opowiedziałam co mi dolega, prof. słuchał z niedowierzaniem, pobieżnie zobaczył nos i oznajmił, że "on tu nie ma co robić" i mam skontaktować się z neurologiem. Oczywiście 200zł musiałam zapłacić. Udałam się do neurologa i PRYWATNIE zrobiłam rezonans magnetyczny głowy. Diagnoza: polipy i torbiele w zatoce szczękowej i w okolicy woreczka łzowego. Koło się zamyka, znów muszę udać się do laryngologa, lecz na pewno nie do prof. Szyftera !!
  Trochę prywaty: Panie profesorze, żałuję, że NIE CHCIAŁ mi Pan pomóc. Czy na tym ma polegać leczenie? Po raz kolejny zostałam sama z problem. Widocznie tytuł "prof." NIE ZOBOWIĄZUJĘ.
  NIE POLECAM ZDECYDOWANIE !!!! "prof." przed nazwiskiem o niczym nie świadczy.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  To był dla mnie prawdziwy zaszczyt poznać Pana Profesora i być pod jego "opieką", cieszę się, że istnieją tak wspaniali lekarze w Polsce! Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów! Pacjentka z wyciętymi migdałkami Anna Ł.D

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz na świecie, najlepszy oddział na świecie! Prof Szyfter to najlepszy specjalista i cudowny człowiek. Bywała w wielu szpitalach ale nie na takiego jak pod wodzą prof. na świecie! Bardzo, bardzo dziekuje za wszystko. Anna Gwoinska

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Nie tylko posiada wielką wiedzę i wspaniale operuje, ale również jest ciepłym i serdecznym człowiekiem posiadającym świetne podejście do pacjenta. Jeżdżę na kontrolę do Profesora w związku z guzem ślinianki przyusznej od dobrych kilku lat i za każdym razem Profesor Szyfter ukazuje swoją wiedzę, profesjonalizm i kulturę. Gorąco polecam, pacjent z Tychów.

 • bardzo dobry

  cudowny lekarz . Poświęca duzo czasu i uwagi pacjentom .Byłam u niego na oddziele 4 razy choc jestem z Płocka . )Z wlasnego tel komórkowego dzwonił do moich lekarzy prowadzacych w Płocku zeby dowiedziec sie wiecej o moich innych chorobach ....

 • bardzo dobry

  Witam, czy ktoś wie w jaki dzień i w jakich godz. przyjmuje Prof. Szyfter? Próbuję od dłuższego czasu w różnych godzinach się dodzwonić pod wskazany tutaj nr i jeszcze jeden znaleziony w internecie, ale nikt nie odbiera. Proszę o pomoc - z góry dziękuję.

 • bardzo dobry

  Najwspaniałość, najbardziej oddany chorym, szlachetny, uczciwy, najlepszy otolaryngolog na całym globie, bez wad, którym nie brakuje innym lekarzom, bezinteresowny, bezbłędny, po operacji każdego pacjenta wszyscy szybko zdrowieją.
  Pomnik za życia dla Pana Profesora Witolda Szyftera. Mój mąż miał trzy operacje każda na inne schorzenia i każda udana i bez komplikacji bez bólu. Bardzo Wielu ludzi dziekujeBogu, że poleciłam Pana Profesora Witolda Szyftera.
  Olga i Roman GÓRCZAKOWIE

  dziekujeBogu, że polecilam

 • bardzo dobry

  Profesor Witold Szyfter w dniu dzisiejszym przeprowadził operacje zatoki klinowej, sitowej, prostowanie przegrody nosa u mojego taty - lat 76. Operacja została przeprowadzona profesjonalnie. Pan Profesor poza wybitną wiedzą legitymuje się skromnością oraz życzliwym podejściem do pacjenta, co w dzisiejszych czasach jest mało spotykane. Z tego miejsca składam Panu Profesorowi wyrazu szacunku i uznania i gdybym miał taką moc zapewnił bym Panu Profesorowi - wieczność. Panie Profesorze - bardzo dziękuje i chylę czoła.
  Z wyrazami szacunku - pacjent oraz wdzięczny syn ze Świebodzic.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online