Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Nie polecam, udałam się do tego lekarza sytuacji kiedy potrzebowałam awaryjnej antykoncepcji. Niestety nie uzyskałam pomocy, ponieważ lekarz powołał się na klauzurę sumienia. Skoro pan doktor odmówił mi wypisania recepty poprosiłam o wskazanie innego lekarza który pomoże mi w tej kłopotliwej sytuacji. Niestety również na próżno. Pomimo tego, że taki obowiązek ustawa nakłada na lekarzy powołujących się na tzw. klauzulę sumienia.
  Dlatego odradzam, jeśli ktoś potrzebuje tabletek antykoncepcyjnych, nie ma co szukać pomocy u tego lekarza. Myślałam ze idę do lekarza a nie do księdza.
  Dodam, że była to prywatna wizyta. Opinie wystawiam ponieważ uważam ze nazwiska lekarzy którzy podpisali deklaracje wiary powinny być ujawnione pacjentkom.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • super lekarz! zawsze wszystko wytłumaczy, dokładnie robi badania! byłam u niego na kilku wizytach i zostałam zeby poprowadził moja ciąże!jest miły i stara sie byc delikatnym podczas niektórych badan które mogą byc niezbyt przyjemne! zawsze mówi ze moge cos poczuc i zeby sie nie bać bo potrwa to tylko chwilke! polecam go naprawde chociaz trudno sie do niego dostać ale warto próbować!żałuje tylko ze obecnie nie odbiera porodów bo ja osobiscie bardzo bym chciała żeby odebrał mój ale polecił mi innego lekarza tez podobno bardzo dobrego takze dba o pacjentke do samego konca!

 • Byłam dzisiaj pierwszy raz na wizycie i muszę przyznać że Pan dr. jest osobą bardzo miłą, ale przede wszystkim posiada fachową wiedzę:) pierwszy raz spotkałam się z tak dokładnym objaśnieniem i tak profesjonalnym podejściem do pacjenta. Z całą pewnością mogę polecić Pana dr wszystkim młodym kobietkom które szukają bardzo dobrego lekarza!

 • Najlepszy lekarz jakie go znam! Jak do niego chodzę to z przyjemnością, bo jest bardzo miły i umie pomóc kobiecie. Bardzo mi pomógł, a przede wszystkim uratował mi życie za co jestem i będę mu niezmiernie wdzięczna.

 • Uważam go nie tylko za bardzo dobrego specjalistę, ale także lekarza z powołania. Potrafi empatycznie traktować pacjentki. Do tego był jednym z pierwszych lekarzy w Rzeszowie propagującym nowatorskie metody w położnictwie, kiedy wielu innych lekarzy było wówczas głuchych na nowości. Wprowadził porody rodzinne w szpitalu, propagował karmienie piersią, za jego staraniem matki mogły otrzymywać dzieci do karmienia piersią niezwłocznie po cesarskim cięciu, założył szkołę rodzenia dla przyszłych rodziców, był współzałożycielem Stowarzyszenia Naturalnego Rodzicielstwa i Akademii Rodzicielstwa.

 • Niestety mnie do siebie nie przekonał,wręcz się nim brzydzę. Byłam u niego jeden raz jakiś czas temu i na tym koniec.Nie wiem może ma dużo brzydkich starych pacjentek na co dzień, a gdy już się trafi jakaś młodsza to zaczyna świrować. Nie wiem nie wnikam, gdyż mam to już w tej chwili daleko gdzieś. W każdym bądź razie u mnie już zdecydowanie koniec z ginekologami mężczyznami. Za każdym razem naiwnie wierzę, że kolejny lekarz może okaże się bardziej kompetentny, ale jakże się mylę!:[

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Byłam pacjentką dr.Skręta jak jeszcze pracował na ul.warzywnej.Teraz niestety już tam go nie ma:( Ja byłam bardzo zadowolona,zawsze był miły,umiał wysłuchać z jakm problemem przychodzi pacjentka,doradził i leczył.Nigdy nie musiałam prosić go np.o zrobienie cytologi,sam zlecał to badanie,czułam że byłam w dobrych rękach i,prowadził dwie moje ciąże .Teraz mam problem ze znalezieniem dobrego ginekologa o wszystko muszę sama prosić i się dopominać.

 • byłam w szoku, kiedy po porodzie otrzymałam od niego smsa z gratulacjami..mimo,że na pewno mnie nie pamiętał..(nie chodziłam do niego prywatnie)..to mimo wszystko bardzo miłe...moje 2 ciąże prowadził bez zarzutów.kiedy byłam w ciąży z drugim dzieckiem wyszły problemy na KTG zaraz skierowal mnie do szpitala ..leżałm przezło tydzień zanim urodziła się córcia..nie rodziłam w szpitalu w którym on pracuje ale i tak uważam że to lekarz w porządku..trzecią ciąże (po dobrych kilku latach).też prowadził dobrze..byłam bardzo zestresowana , bo moja koleżanka miała chore dziecko i bardzo mnie wspierał i robił USG na moje kaprysy..nie mam do niego zastrzeżeń....i żałuję,że nie przyjmuje juz na Warzywnej ,bo żywcem nie ma do kogo teraz iść sie przebadać...

 • Mialam stycznosc z wieloma ginekologami, kobietami i mezczyznami, jednak jedynie dr Witold Skręt wzbudzil moje zaufanie. Konkretny i dokladny. Polecam.

 • Pierwszy raz miałam kontakt z dr. W. Skrętem w przychodni na ul. Warzywnej (podejrzewam, że ostatni). Potrzebowałam zrobić wymazy (gdyż lecze się w Krakowie i mam pojechać tam na wizyte z gotowymi wynikami). Wymazy były oczywiście odpłatne (110 zł - 4 różne badania/oznaczenia). Na wejściu doktor przyczepił się do ceny za cytologię mówiąc, ..."co to tak tanio moje pacjentki w moim prywatnym gabinecie płacą znacznie więcej..."(tu pada cena cytologii w Jego prywatnym gabinecie). Mało tego wogóle wyglądało na to jakby się okropnie śpieszył. Więc przystąpił do pobierania wymazów. Pobrał ja zeszłam z łóżka gin. i doktor kazał mi sprawdzić czy to już wszystko (ja oczywiście w niekompletnym ubraniu-okropnie niekomfortowa sytuacja). Okazało się, że zapomniał o jeszcze jednym pobraniu próbki do badania (dla mnie jest to delikatnie mówiąc niepoważne traktowanie pacjentki). Nadmieniam, że ja osobiście za te badania płaciłam !!! Więc ponownie musiałam wskoczyć na łóżko gin.
  Mało tego, gdy wreszcie udało się w końcu pobrać ostatni materiał do badań, "wręczył" mi te próbki do ręki i kazał osobiście zanieść do laboratorium na III piętrze !!! SZOK !!! (2 probówki i 2 płytki szklane nie osłonięte, bez odpowiedniego pojemnika czy czegokolwiek w rękach przynieść do badania?) Czy tak dostarczony materiał do badań da wiarygodne wyniki ??? Ja naprawde zwątpiłam w to i więcej na badania w to miejsce się nie udam.
  Nie wiem co to za praktyki stosuje Pan doktor, ale wg mnie takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

190

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

880

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.