lek. dent.

Witold Kuroczko

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Stomatolog

15 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
337 odwiedzin w ciągu 30 dni

Lekarz dentysta specjalista Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii, Master of Science in Oral Implantology Univ. Frankfurt am Main. Jestem lekarzem stomatologiem z ponad 20 letnim… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: DENTAL CLINIC w Zamościu - Implantologia i Stomatologia EstetycznaUsługa: usuwanie zebow kamienia , konsultacja

  Wizyta przebiegla bardzo milo, profesjonalne podejscie do pacjenta i problemu. Bardzo dobrze wyposazona klinika. Doktor rzeczowy , konkretny , bezstresowe leczenie.

  Witold Kuroczko2018-04-13

  Dziękuję

 • A
  Lokalizacja: DENTAL CLINIC w Zamościu - Implantologia i Stomatologia EstetycznaUsługa: leczenie kanałowe , usuwanie siódemki

  Pana doktora mogę w 100% polecić. Miałam leczonego kanałowo zęba
  i usuwaną siódemkę. Zabiegi odbyły się szybko , sprawnie bez bólu
  w trakcie i po zabiegu. Pan doktor pracuje na bardzo nowoczesnym sprzęcie. W gabinecie panuje sympatyczna atmosfera.
  Anna Voss , Erftstadt.

  Witold Kuroczko2017-11-27

  Dziękujemy za miłe słowa

 • Lokalizacja: DENTAL CLINIC w Zamościu - Implantologia i Stomatologia Estetyczna

  Chciałam serdecznie podziękować za wspaniałą opiekę i fachową pomoc. Zabieg ekstrakcji mojej zatrzymanej ósemki przebiegł bezboleśnie, a po zabiegu w ogóle nie cierpiałam, zero problemów, a opuchlizna powoli schodzi. Pozdrawiam serdecznie

  Witold Kuroczko2017-11-27

  Również pozdrawiamy, wszystkiego dobrego

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam,
  Jestem po zabiegu implantologii u Pana Doktora. Jak na razie wszystko w porządku. Cena wysoka ale było warto. Polecam.

  Witold Kuroczko2016-08-01

  Dziękuję

 • M

  Do kliniki Pana doktora trafiłam po źle wykonanym zabiegu laserowym dolnego wędzidełka, efektem czego była utrata dziąseł dolnych jedynek. Pani chirurg z Zamościa, która nieudolnie przeprowadziła zabieg nie widziała możliwości rekonstrukcji i nie podjęła żadnych działań, które mogłyby zmniejszyć recesje dziąsła, do którego się przyczyniła. Pan doktor Kuroczko podjął się zabiegu przeszczepu dziąsła, który bardzo dobrze się przyjął i w rezultacie tego dziąsło dolnych jedynek zostało odbudowane. Opierając się na własnym doświadczeniu z całą pewnością mogę polecić Pana doktora i wystawić jak najwyższą ocenę, nie tylko za ogromny profesjonalizm i rzetelność, lecz również za życzliwe i empatyczne podejście do pacjenta.

  Witold Kuroczko2016-07-11

  Dziękuję bardzo.

 • A

  Bardzo dobry lekarz. Fachowiec najwyższej klasy. Bardzo profesjonalny, fachowy i empatyczny. Jestem pacjentką od 11 lat, co najlepiej świadczy o moim zadowoleniu z oferowanych przez klinikę usług. Dzięki Panu doktorowi komfort mojego życia uległ znacznej poprawie. Cały personel kliniki jest profesjonalny, miły i sympatyczny.Gorąco polecam:)

  Witold Kuroczko2016-03-17

  Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pana doktora poleciła mi znajoma. Rzetelność, profesjonalizm, ogromna znajomość tematu i to jak w prosty i zrozumiały sposób informacje są przekazane do pacjenta zasługuje na 6. Jedynym minusem są koszty leczenia. Ale gdzie drogo tam napewno dobrze. Bardzo dobrze. Na najlepszym sprzęcie, najlepszymi materiałami, przez człowieka z napewno ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pozdrawiam.

  Witold Kuroczko2016-02-24

  Dziękuję za dobre słowo

 • M

  Z usług Pana Kuroczki korzystam już od jakichś 15 lat. To najlepszy dowód, że uważam go za świetnego specjalistę. Jest drogi to fakt, ale nigdy nie żałowałam wydanych pieniędzy. Zawsze miły, delikatny, dokładny. Jeśli miałam jakieś pytania, to cierpliwie tłumaczył. Dba o komfort pacjenta i zwraca uwagę na estetykę. Nie będę opowiadać jakie materiały stosuje w swojej pracy, bo się na tym nie znam, ale trwałość tego co robi pozwala mi się domyślać, że są one dobre. Naprawdę szczerze polecam.

  Witold Kuroczko2016-02-24

  Dziękuję i pozdrawiam

 • A

  Wydalem ponad tysiac zlotych na leczenie zeba u pana Witolda Kuroczko, plus na leki przeciwbolowe i antybiotyki.

  Zab z lekka prochnica przeszedl fatalne leczenie kanalowe, ktorego skutki dorpowadzily o ekstrakcji zeba.

  Witold Kuroczko2015-09-12

  Sprawa Pana Arkadiusza D. jest bardzo świeża i bardzo emocjonalna z jego strony niemniej ponieważ zawiera kłamliwą odbiegającą od prawdy interpretację faktów proszę o zwrócenie się do niego o zaniechanie rozpowszechniania oczerniającej mnie opinii. Do chwili obecnej, pomimo podjętych prze zemnie działań diagnostycznych i terapeutycznych , których celem było ratowanie zęba w związku z komplikacjami w rozpoczętym przez innego lekarza leczeniu endodontycznym, nie zapłacił mi za wykonane usługi ani złotówki i w dalszym ciągu zalega z płatnością na kwotę 300zł.
  Jego niewiedza i brak zrozumienia problemu zdrowotnego jego sytuacji nie wspominając o braku współpracy (nie zgłaszanie się na umówione wizyty) i nieodpowiednie zachowanie w stosunku do pracowników gabinetu nie tłumaczy absolutnie aktualnego zachowania, które nosi znamiona pomówienia i jeżeli nie zostanie zaprzestane znajdzie swój dalszy bieg przewidziany prawem.
  Proszę o usunięcie kłamliwej opinii oraz poinformowanie zainteresowanego o moim stanowisku
  Witold Kuroczko

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry fachowiec. Miła i szybka obsługa, rewelacyjny sprzęt. Klinika godna polecenia. Wizyta trwa bardzo krótko tzn. że mają duże doświadczenie. Polecam.

Pytania pacjentów (9)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz dentysta specjalista Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii, Master of Science in Oral Implantology Univ. Frankfurt am Main.
  Jestem lekarzem stomatologiem z ponad 20 letnim stażem pracy. Moimi głównymi zainteresowaniami są chirurgia stomatologiczna, implantologia i protetyka.

  Zakres usług specjalistycznych: -ekstrakcje zębów zatrzymanych, plastyka połączeń ustno-zatokowych, zabiegi wyłuszczenia torbieli zębopochodnych, repozycje i unieruchomienie zwichniętych zębów, złamanego wyrostka zębodołowego i zwichniętej żuchwy, odsłonięcie zębów zatrzymanych w celu przyklejenia zamków ortodontycznych, zabiegi wszczepienia implantów, zabiegi regeneracyjne i rekonstrukcyjne tkanki kostnej i dziąseł umożliwiające uzyskanie zadowalających efektów estetycznych w skomplikowanych warunkach anatomicznych, zabiegi podniesienia dna zatoki szczękowej, leczenie protetyczne braków zębowych w oparciu o zęby własne lub implanty, konsultowanie i leczenie komplikacji i powikłań po implantacyjnych.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna
 • Periodontologia
 • Protetyka stomatologiczna

Znajomość języków

 • angielski