lek. dent.

Witold Kuroczko

Chirurg, Stomatolog

Lekarz dentysta specjalista Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii, Master of Science in Oral Implantology Univ. Frankfurt am Main.
Jestem lekarzem stomatologiem z ponad…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam. Mój chłopak w styczniu tego roku przeszedł 3 odmę samoistną, miał drenaż płuca około tygodnia. Po tygodniu drenaż został usunięty a rana zszyta. 10.02 był w przychodni gdzie miał usunięte szwy. Od jakiś 3-4 dni ciągle odczuwa pulsujący ból po prawej stronie klatki piersiowej, rana w okolicy zszytego… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witold Kuroczko

  Witam,
  niestety odpowiedź na zadane pytanie przekracza moje kompetencje, niemniej zakładam że problem został już rozwiązany przy koniecznej jak rozumiem z opisu, wizycie w innym gabinecie zabiegowym.… Więcej

 • Zlamany ząb

  Witam zlamala mi sie częsc zeba od wewnetrznej strony czy da sie cos z tym zrobic zeby uratowac zęba?jaka cena

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witold Kuroczko

  Witam,
  dla oceny możliwości zaopatrzenia i odbudowy zęba potrzebna jest wizyta w gabinecie. W znacznej większości przypadków zęba daje się uratować niemniej potrzebna jest ocena kliniczna stanu… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Lekarz dentysta specjalista Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii, Master of Science in Oral Implantology Univ. Frankfurt am Main.
  Jestem lekarzem stomatologiem z ponad 20 letnim stażem pracy. Moimi głównymi zainteresowaniami są chirurgia stomatologiczna, implantologia i protetyka.

  Zakres usług specjalistycznych: -ekstrakcje zębów zatrzymanych, plastyka połączeń ustno-zatokowych, zabiegi wyłuszczenia torbieli zębopochodnych, repozycje i unieruchomienie zwichniętych zębów, złamanego wyrostka zębodołowego i zwichniętej żuchwy, odsłonięcie zębów zatrzymanych w celu przyklejenia zamków ortodontycznych, zabiegi wszczepienia implantów, zabiegi regeneracyjne i rekonstrukcyjne tkanki kostnej i dziąseł umożliwiające uzyskanie zadowalających efektów estetycznych w skomplikowanych warunkach anatomicznych, zabiegi podniesienia dna zatoki szczękowej, leczenie protetyczne braków zębowych w oparciu o zęby własne lub implanty, konsultowanie i leczenie komplikacji i powikłań po implantacyjnych.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna
 • Periodontologia
 • Protetyka stomatologiczna

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam,
  Jestem po zabiegu implantologii u Pana Doktora. Jak na razie wszystko w porządku. Cena wysoka ale było warto. Polecam.

  lek. dent. Witold Kuroczko2016-08-01

  Dziękuję

 • M

  Do kliniki Pana doktora trafiłam po źle wykonanym zabiegu laserowym dolnego wędzidełka, efektem czego była utrata dziąseł dolnych jedynek. Pani chirurg z Zamościa, która nieudolnie przeprowadziła zabieg nie widziała możliwości rekonstrukcji i nie podjęła żadnych działań, które mogłyby zmniejszyć recesje dziąsła, do którego się przyczyniła. Pan doktor Kuroczko podjął się zabiegu przeszczepu dziąsła, który bardzo dobrze się przyjął i w rezultacie tego dziąsło dolnych jedynek zostało odbudowane. Opierając się na własnym doświadczeniu z całą pewnością mogę polecić Pana doktora i wystawić jak najwyższą ocenę, nie tylko za ogromny profesjonalizm i rzetelność, lecz również za życzliwe i empatyczne podejście do pacjenta.

  lek. dent. Witold Kuroczko2016-07-11

  Dziękuję bardzo.

 • A

  Bardzo dobry lekarz. Fachowiec najwyższej klasy. Bardzo profesjonalny, fachowy i empatyczny. Jestem pacjentką od 11 lat, co najlepiej świadczy o moim zadowoleniu z oferowanych przez klinikę usług. Dzięki Panu doktorowi komfort mojego życia uległ znacznej poprawie. Cały personel kliniki jest profesjonalny, miły i sympatyczny.Gorąco polecam:)

  lek. dent. Witold Kuroczko2016-03-17

  Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pana doktora poleciła mi znajoma. Rzetelność, profesjonalizm, ogromna znajomość tematu i to jak w prosty i zrozumiały sposób informacje są przekazane do pacjenta zasługuje na 6. Jedynym minusem są koszty leczenia. Ale gdzie drogo tam napewno dobrze. Bardzo dobrze. Na najlepszym sprzęcie, najlepszymi materiałami, przez człowieka z napewno ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pozdrawiam.

  lek. dent. Witold Kuroczko2016-02-24

  Dziękuję za dobre słowo

 • M

  Z usług Pana Kuroczki korzystam już od jakichś 15 lat. To najlepszy dowód, że uważam go za świetnego specjalistę. Jest drogi to fakt, ale nigdy nie żałowałam wydanych pieniędzy. Zawsze miły, delikatny, dokładny. Jeśli miałam jakieś pytania, to cierpliwie tłumaczył. Dba o komfort pacjenta i zwraca uwagę na estetykę. Nie będę opowiadać jakie materiały stosuje w swojej pracy, bo się na tym nie znam, ale trwałość tego co robi pozwala mi się domyślać, że są one dobre. Naprawdę szczerze polecam.

  lek. dent. Witold Kuroczko2016-02-24

  Dziękuję i pozdrawiam

 • A

  Wydalem ponad tysiac zlotych na leczenie zeba u pana Witolda Kuroczko, plus na leki przeciwbolowe i antybiotyki.

  Zab z lekka prochnica przeszedl fatalne leczenie kanalowe, ktorego skutki dorpowadzily o ekstrakcji zeba.

  lek. dent. Witold Kuroczko2015-09-12

  Sprawa Pana Arkadiusza D. jest bardzo świeża i bardzo emocjonalna z jego strony niemniej ponieważ zawiera kłamliwą odbiegającą od prawdy interpretację faktów proszę o zwrócenie się do niego o zaniechanie rozpowszechniania oczerniającej mnie opinii. Do chwili obecnej, pomimo podjętych prze zemnie działań diagnostycznych i terapeutycznych , których celem było ratowanie zęba w związku z komplikacjami w rozpoczętym przez innego lekarza leczeniu endodontycznym, nie zapłacił mi za wykonane usługi ani złotówki i w dalszym ciągu zalega z płatnością na kwotę 300zł.
  Jego niewiedza i brak zrozumienia problemu zdrowotnego jego sytuacji nie wspominając o braku współpracy (nie zgłaszanie się na umówione wizyty) i nieodpowiednie zachowanie w stosunku do pracowników gabinetu nie tłumaczy absolutnie aktualnego zachowania, które nosi znamiona pomówienia i jeżeli nie zostanie zaprzestane znajdzie swój dalszy bieg przewidziany prawem.
  Proszę o usunięcie kłamliwej opinii oraz poinformowanie zainteresowanego o moim stanowisku
  Witold Kuroczko

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry fachowiec. Miła i szybka obsługa, rewelacyjny sprzęt. Klinika godna polecenia. Wizyta trwa bardzo krótko tzn. że mają duże doświadczenie. Polecam.

 • Istotnie Pan Witold to lekarz Fachowiec w swojej dziedzinie , ja poznałem pana doktora jeszcze w latach 90-tych kiedy pracował w przychodni na Kilińskiego dentysta chirurg zdaje się czy jakoś tak . kiedy miałem problem z zębami to tylko do niego prywatnie . Naprawdę Polecam !!!

 • S

  Świetny specjalista, leczenie profesjonalne, doskonały sprzęt, zero bólu.Leczenie kanałowe dokładne i naprawdę bez bółu.Gorąco polecam!!!!

 • C

  Lekarz z prawdziwego powołania, profesjonalista w swoim zawodzie, pracuje na b.dobrej jakości materiałach, spokojnie podchodzi o tematu, bardzo rozważny, potrafi doradzić i wytłumaczyć. Minusem jest jednak to że jest rzeczywiście drogi, niestety nie każdego na niego stać.