Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Jestem psycholożką, specjalistką psychoterapii uzależnień oraz psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Instytucie Gestalt w Krakowie, akredytowanym przez EAGT oraz EAP. Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 16 r.ż. Mam ukończone szkolenia m.in z zakresu terapii schematów, terapii dialektyczno-behawioralnej, dialogu motywującego, psychodramy, stylów przywiązania. W swojej pracy staram się integrować różne nurty psychoterapeutyczne. W pracy najważniejsza jest dla mnie relacja terapeutyczna. Staram się zapewniać swoim klientom przestrzeń do rozmowy umożliwiającą rozwój i poprawę jakości życia. Zwracam uwagę na widzenie człowieka w ujęciu holistycznym tzn. na wszystkie wymiary egzystencji: cielesny, emocjonalny, poznawczy, społeczny i duchowy (etyczny). Pracuje pod stałą superwizją, zgodnie z zasadami etyki zawodu. Moje doświadczenie terapeutyczne m.in zdobywałam pracując w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie, Poradni z podwójną diagnozą Ex Cordis, Poradni Zdrowia Psychicznego Mindmed, Poradni leczenia uzależnień Błękitny Krzyż, Mens Sana, Ośrodku dla Osób Uzależnionych, Centrum Zdrowia Psychicznego. Poprzez kontakt z osobami dotkniętymi różnymi chorobami i trudnościami psychicznymi, odkryłam jak ważna jest obecność i wrażliwość na cierpienie drugiej osoby. Dzięki wspieraniu siebie nawzajem jesteśmy w stanie się rozwijać i budować swoją odwagę do stawania się sobą. Bliski jest mi cytat: „Związek z pacjentem to nie tylko technika terapeutyczna, ale również ludzka więź, która może przynieść uzdrowienie.” - I. Yalom

więcej O mnie

Podejście terapeutyczne

Psychoterapia uzależnień
Psychoterapia
Psychoterapia traumy
Terapia poznawczo-behawioralna

Zakres porad

  • Poradnictwo psychologiczne
  • Psychosomatyka
  • Psychologia dorosłych

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli (Tylko pod niektórymi adresami)

Rodzaje konsultacji

Konsultacje online

Zdjęcia i filmy

Aktualności

mgr Wiktoria Waliczek

Fryderyka Chopina 21e/1, 41-400 Mysłowice

Zapraszam do nowego miejsca w Mysłowicach w przytulnym gabinecie w poufnym spotkaniu.
Zapraszam osoby zmagające się z uzależnieniem, traumatycznymi doświadczeniami, cierpiącymi na depresję, nerwicę lękową, mające ataki paniki, osoby tkwiące w toksycznych związkach, które chciałby bardziej stawać w swojej obronie i bronić swoich granic. Osoby z natłokiem natrętnych myśli w głowie, ciągłym przemęczeniem, doświadczających bóli migrenowych, które trudno wyjaśnić za pomocą medycyny.
Zapraszam osoby które chcą poszerzać swoją samoświadomość w obrębie swojej seksualności i tożsamości płciowej. Wszystkie osoby cierpiące z jakiegoś powodu, które chciałby coś zmienić w swoim życiu, żeby poczuć się lepiej.

26/05/2025

Usługi i ceny

  • Konsultacja psychologiczna

    200 zł

  • Konsultacja psychoterapeutyczna

    200 zł

  • Psychoterapia indywidualna

    200 zł

  • Psychoedukacja

    200 zł

  • Terapia uzależnień

    200 zł

Adresy (3)

Wiktoria Waliczek
Psychoterapia Waliczek Wiktoria

Fryderyka Chopina 16/1, 40-079 Katowice

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Blik
  • Przelew na konto
  • Gotówka
Wiktoria Waliczek

Konsultacja online

Płatność po konsultacji Zobacz więcej

Dostępność

Wiktoria Waliczek
Wiktoria Waliczek Psychoterapia

Fryderyka Chopina 21e/1, 41-400 Mysłowice

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Blik
  • Przelew na konto

21 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Skuteczność leczenia
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • A

    ponieważ była to pierwsza wizyta, zbyt wiele nie mogę powiedzieć, ale była to dobra wizyta. Już zrozumiałem kilka swoich błędów.

     • Wiktoria Waliczek Psychoterapia konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)  • 

  • A

    Zaczynałem terapię w bardzo trudnym momencie życia – w trakcie rozstania z żoną i gdy zmagałem się z problemem alkoholu. Byłem w złym stanie psychicznym i czułem, że wszystko mi się rozsypało.
    Dzięki naszej współpracy jestem dziś w zupełnie innym miejscu. Wiktoria pomogła mi wyjść z bardzo głębokiego dołka, uspokoić się i krok po kroku wrócić na właściwe tory. Dzięki terapii zacząłem lepiej rozumieć siebie, swoje emocje i reakcje.
    Uświadomiłem sobie też wiele problemów, które nosiłem w sobie od lat, związanych m.in. z dzieciństwem i dorastaniem bez ojca. Bardzo ceniłem to, że Wiktoria pracowała nie tylko na rozmowie, ale zwracała też uwagę na reakcje ciała przy trudnych emocjach.
    Jestem bardzo wdzięczny za jej wsparcie, uważność i profesjonalizm. To była dla mnie naprawdę ważna i pomocna terapia.

     • Psychoterapia Wiktoria Waliczek online terapia uzależnień  • 

    mgr Wiktoria Waliczek

    Dziękuję Ci za te ciepłe słowa, za cały ten proces i dla mnie był ważny. Powodzenia!
    Pozdrawiam:)


  • Ł

    Chodzę na terapię grupową prowadzoną przez panią Wiktorię.
    Jest ona bardzo inteligentną i ambitną specjalistką. Minęło dopiero sześć godzin terapii + 1h wstępnych konsultacji, a już czuję że zbliżyłem się do czegoś istotnego i głębokiego.
    W grupie nie zawsze jest łatwo ale to też świadczy o jej skuteczności.

     • W innym miejscu Inny  • 

    mgr Wiktoria Waliczek

    Dziękuję za te słowa i do zobaczenia :)


  • K

    Naprawdę polecam Panią Wiktorię, z każdą wizytą naprowadzała mnie tak, żebym sama mogła pracować nad swoim problemem. Po moich wypowiedziach trafnie się do nich odnosiła dzięki czemu czułam się zrozumiana. Pani Wiktoria to naprawdę ciepła i kochana kobieta, w gabinecie panuje bardzo przyjemna atmosfera, swobodnie mogłam zadawać wszystkie pytania, nawet takie które odbiegały od naszego głównego problemu i normalnie byłyby dla mnie krępujące. Cieszę się że trafiłam na Panią Wiktorię, dzięki niej się rozwijam i potrafię sobie poradzić sama ze sprawami, które wcześniej sprawiały mi problem. Dodatkowo poleciła mi pewne pozycje, żebym mogła nadal nad sobą pracować. Szczerze polecam każdemu!

     • Psychoterapia Waliczek Wiktoria psychoterapia indywidualna  • 

    mgr Wiktoria Waliczek

    Dziękuję Pani Kingo za te ciepłe słowa, mam nadzieję, że u Pani wszystko dobrze. Wysyłam dużo ciepła i pozdrawiam :)


  • M

    Podoba mi się uczciwe i realistyczne podejście Pani Waliczek do terapii. To pierwsza wizyta, więc trudno mówić o efektach, ale mam dobre pierwsze wrażenie.

     • Psychoterapia Waliczek Wiktoria psychoterapia indywidualna  • 

    mgr Wiktoria Waliczek

    Dziękuję za Pani opinię, do zobaczenia :)


  • M

    Polecam Panią Wiktorię z całego serca. Zawsze czułem się wysłuchany i na terapii mogłem być sobą.

     • Psychoterapia Waliczek Wiktoria terapia uzależnień  • 

    mgr Wiktoria Waliczek

    Dziękuję Panie Mateuszu, pozdrawiam z serca.


  • P

    Polecam Panią Wiktorię, jestem po pierwszym spotkaniu i czułam się wysłuchana, zrozumiana a przede wszystkim bezpiecznie i komfortowo . Dobra decyzja wybierając Panią Wiktorię.

     • Psychoterapia Waliczek Wiktoria Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Wiktoria Waliczek

    Dziękuję Pani Paulino za opinię :)


  • J

    Bardzo kompetentna specjalistka, niesamowicie pomogła mi zrozumieć siebie.

     • Psychoterapia Waliczek Wiktoria psychoterapia indywidualna  • 

    mgr Wiktoria Waliczek

    Dziękuję Pani Julio i powodzenia dalej!


  • P

    Bardzo polecam Panią Wiktorię, pomogła mi przejść przez wymagający etap życia i odnaleźć siebie.

     • Psychoterapia Waliczek Wiktoria Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Wiktoria Waliczek

    Dziękuję i życzę powodzenia w dalszym odkrywaniu siebie :)


  • M

    Bardzo polecam Panią Wiktorię. Wizyty przebiegają w bardzo komfortowej atmosferze i naprawdę terapia daje pozytywne efekty.

     • Psychoterapia Waliczek Wiktoria psychoterapia indywidualna  • 

    mgr Wiktoria Waliczek

    Dziękuję Pani Moniko za opinię i pozdrawiam serdecznie :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

19 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

ODPOWIEDŹ LEKARZA:

mgr Wiktoria Waliczek

Dzień dobry, aby popracować nad swoją samooceną, zwiększeniem poczucia wartości siebie to trzeba się udać na psychoterapię do czego Pana zachęcam. Nie tylko do psychologa, ale również psychoterapeuty.… Więcej


ODPOWIEDŹ LEKARZA:

mgr Wiktoria Waliczek

Dzień dobry, czytając Pani wpis zastanawiam się czy mówiła Pani o tym wszystkim w swojej obecnej terapii? Myślę, że warto to wnieść, szczególnie Pani wrażenie, że nic sie nie zmienia. To może spowodować,… Więcej


Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania