Lek.

Wiesław Śliwowski

Lekarz medycyny estetycznej

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Bardzo dobrze zrobiony botox - widać dużą wprawę i doświadczenie. To co dla mnie szczególnie ważne doktor zadbał o mój komfort i strach przed igłą. Efekt - super naturalny odświeżony wygląd.

  Wiesław Śliwowski2016-12-29

  Dziękuję serdecznie.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Pracował m. in. w Klinice Położnictwa i Ginekologii PSK, na oddziale Położnictwa i Ginekologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w Centrum Onkologii w Warszawie. Od 2012 r. związany z medycyną estetyczną. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiej Rady Medycyny AntyAging.
   W pracy zawodowej wykorzystuje doświadczenia zebrane w trakcie wielu lat specjalizowania się w medycynie zabiegowej. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną stale poszerza na wysokospecjalistycznych kursach, konferencjach i warsztatach organizowanych dla lekarzy specjalizujących się w medycynie przeciwstarzeniowej.
   Wykonywane zabiegi z medycyny estetycznej to m. in. : iniekcje toksyną botulinową, iniekcje wypełniaczami (kwas hialuronowy), mezoterapia igłowa osoczem bogato płytkowym (PRP), koktajlami, zabiegi laserem frakcyjnym (Mona Lisa Touch, Beladona); zabiegi z ginekologii estetycznej (laserowe leczenie nietrzymania moczu, rewitalizacja pochwy, mezoterapia, korekcja kwasem hialuronowym) i inne.

  Usługi

  Pięknoteka

  Obrzeżna 1c, Mokotów, 02-691 Warszawa, mazowieckie

  Wygładzanie zmarszczek botuliną (botox, azzalure) od 450 zł
  Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym (prp) od 500 zł
  Powiększanie ust (kwas hialuronowy) od 950 zł
  Wypełnianie bruzd (kwas hialuronowy) od 950 zł
  Skinbooster vital (restylane) od 800 zł
  Hydra booster (filorga) od 800 zł
  Beauty booster (redensity i) od 800 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  2 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Bardzo dobrze zrobiony botox - widać dużą wprawę i doświadczenie. To co dla mnie szczególnie ważne doktor zadbał o mój komfort i strach przed igłą. Efekt - super naturalny odświeżony wygląd.

   Wiesław Śliwowski2016-12-29

   Dziękuję serdecznie.

  • Jestem pod wrażeniem, zdecydowałam się na serię zabiegów z osoczem bogatopłytkowym, bardzo się bałam. Zabieg był prawie bezbolesny. Doktor trzymał mnie z maścią znieczulającą ponad 40 min. bardzo zadbał o komfort zabiegu. Dodatkowo nie pozostawił żadnych śiniaczków. Efekt na twarzy już po pierwszym zabiegu był bardzo dobry. kolejny zabieg mam za 3 tygodnie. Polecam.