Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Pracował m. in. w Klinice Położnictwa i Ginekologii PSK, na oddziale Położnictwa i Ginekologii Wojewódzkiego Szpitala… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Pracował m. in. w Klinice Położnictwa i Ginekologii PSK, na oddziale Położnictwa i Ginekologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w Centrum Onkologii w Warszawie. Od 2012 r. związany z medycyną estetyczną. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiej Rady Medycyny AntyAging.
  W pracy zawodowej wykorzystuje doświadczenia zebrane w trakcie wielu lat specjalizowania się w medycynie zabiegowej. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną stale poszerza na wysokospecjalistycznych kursach, konferencjach i warsztatach organizowanych dla lekarzy specjalizujących się w medycynie przeciwstarzeniowej.
  Wykonywane zabiegi z medycyny estetycznej to m. in. : iniekcje toksyną botulinową, iniekcje wypełniaczami (kwas hialuronowy), mezoterapia igłowa osoczem bogato płytkowym (PRP), koktajlami, zabiegi laserem frakcyjnym (Mona Lisa Touch, Beladona); zabiegi z ginekologii estetycznej (laserowe leczenie nietrzymania moczu, rewitalizacja pochwy, mezoterapia, korekcja kwasem hialuronowym) i inne.

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Białymstoku

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo dobrze zrobiony botox - widać dużą wprawę i doświadczenie. To co dla mnie szczególnie ważne doktor zadbał o mój komfort i strach przed igłą. Efekt - super naturalny odświeżony wygląd.

  lek. Wiesław Śliwowski2016-12-29

  Dziękuję serdecznie.

 • Jestem pod wrażeniem, zdecydowałam się na serię zabiegów z osoczem bogatopłytkowym, bardzo się bałam. Zabieg był prawie bezbolesny. Doktor trzymał mnie z maścią znieczulającą ponad 40 min. bardzo zadbał o komfort zabiegu. Dodatkowo nie pozostawił żadnych śiniaczków. Efekt na twarzy już po pierwszym zabiegu był bardzo dobry. kolejny zabieg mam za 3 tygodnie. Polecam.