lek.

Wanda Komorowska-Januszek

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

265 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
236 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Gabinet pracuje w Białymstoku od 1992 roku. na podstawie: - "ZAŚWIADCZENIA o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej" pod nr70620 prowadzonej przez Prezydenta Miasta Białegostoku. w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
265 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet ginekologicznyUsługa: cytologia

  Witam. Była to moja pierwsza wizyta u pani doktor. Jestem z niej zadowolona. Podejście do pacjenta, jak i badanie jak najbardziej w porządku. Jeśli zajdzie taka potrzeba to napewno ponownie skorzystam z usług pani doktor. Pozdrawiam ☺

 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet ginekologicznyUsługa: USG narządu rodnego

  Niezwykle podejscie do pacjenta, bardzo pomocna empatyczna Pani ginekolog. Zdecydowanie polecam wszystkim kobietom na pierwsza wizyte jak i kolejne

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet ginekologicznyUsługa: USG narządu rodnego

  Jestem zachwycona podejściem Pani doktor. Jestem osoba bardzo wstydliwą ale po chwili moje skrępowanie zniknęło. Jeżeli będzie potrzeba to napewno tam wrócę.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet ginekologicznyUsługa: wizyta kontrolna

  Wspaniała pani doktor, nie lekceważy pytań pacjentki, na wszystkie cierpliwie odpowiada. Bardzo miła i konkretna. Nie zleca niepotrzebnych badań, za które trzeba płacić. Na pewno będę do niej zawsze wracać.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet ginekologicznyUsługa: USG narządu rodnego

  Plusy to zlecenie badań laboratoryjnych (niestety z gabinetu prywatnego płatnych, o czym nie wiedziałam i nie zostałam poinformowana), miłe, życzliwe podejście. Minus zdecydowany za cenę ponieważ 180zł za 15 minut to bardzo dużo, w innych prywatnych gabinetach za tę kwotę są jeszcze dodatkowe badania, a i tak reasumując jest taniej. Większy profesjonalizm nie jest argumentem, bo podobnie było u innych ginekologów. Niestety na minus również wygląd gabinetu, wiem, że nie jest to bardzo ważne, ale jednak się liczy (szczególnie kiedy są takie opłaty).

  Wanda Komorowska-Januszek2018-08-13

  W 180 zl miesci się: wizyta za 80 zl i USG narządu rodnego za 100 zl.Nie wydaje mi się , ze sa jeszcze nizsze ceny w innych gabinetach. Zlecenia na badania z gab, prywatnego zawsze były płatne.W B-stoku jest wiele pięknych gabinetow -polecam je na przyszlosc

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet ginekologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Profesjonalne podejście do pacjenta, badanie przeprowadzone bez pośpiechu, wszystkie obawy i wątpliwości zostały wyjaśnione bardzo szczegółowo i spokojnie. Bardzo polecam. :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet ginekologiczny

  To była moja pierwsza wizyta. Pani Doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Miła osoba i kompetentny lekarz. Błyskawiczna i rzeczowa diagnoza. Polecam tego lekarza.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet ginekologicznyUsługa: USG ginekologiczne

  To już kolejna moja wizyta u Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty, miłej atmosfery jaka panuje w gabinecie oraz rozwianych wąpliwości. Na pewno wrócę.
  Pozdrawiam

 • D
  Lokalizacja: Gabinet ginekologicznyUsługa: Wizyta kontrolna.

  Pani Doktor bardzo miła ,komunikatywna i kompetentna. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania pacjętki. Moja pierwsza wizyta odbyła się moim zdaniem na wysokim poziomie. Polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet ginekologiczny

  Pani doktor jest bardzo sympatyczną, ciepłą i delikatną osobą. Można z nią porozmawiać, zapytać o wszystko bez żadnego skrępowania. Polecam wszystkim, szczególnie młodym i niedoświadczonym dziewczynom.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Gabinet pracuje w Białymstoku od 1992 roku. na podstawie:
  - "ZAŚWIADCZENIA o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej" pod nr70620 prowadzonej przez Prezydenta Miasta Białegostoku.
  w oparciu o:
  - " ZEZWOLENIENr NA WYKONYWANIE INDYWIDUALNEJ SPECJALISTYCZNEJ PRAKTYKI LEKARSKIEJw dziedzinie położnictwo i ginekologia na obszarze działania OKRĘGOWEJ IZBY LEKARSKIEJ W BIAŁYMSTOKU.
  GABINET posiada również certyfikat OIL w Białymstoku, który gawarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Białymstoku w roku 1973

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Certyfikaty

 • Wanda Komorowska-Januszek, ginekolog w mieście Białystok - Certyfikaty

Choroby

 • schorzenia narzadu rodnego
 • prowadzenie ciazy

Zdjęcia