Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Przychodnia Rejonowa nr 3
Żegańska 2c, Wawer, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

15 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa nr 3 Inny

Świetny lekarz, doskonale dobrała mi leki. Mam teraz idealne wyniki i wreszcie dobrze się czuję. Dziękuję :)

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa nr 3 Inny

Kompetentny lekarz z dużym zaangażowaniem i empatią. Duża dociekliwość w ustalaniu diagnozy a przy tym bardzo sympatyczna osoba

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa nr 3 Inny

Wspanialy lekarz. Prowadzi corke od 11 lat. Zawsze pomocna trafna diagnoza. Bardzo kompetentna pelna empatii


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Poszłam do Pani doktor z zapaleniem zatok i wszystkimi jego objawami, ale ponieważ nie jestem zaszczepiona jedyne co udało mi się uzyskać to skierowanie na wymaz oraz garść nieprzyjemnych słów. Dodam jeszcze, że wynik jest negatywny, a problem z jakim poszłam do lekarza zostawiany sam sobie.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa nr 3 Inny

Pani nie wykazuje zainteresowania pacjentem. Zgłaszanie były konkretne dolegliwości (+ choroby przewlekłe), ale niestety podsumowane to zostało, że to już „taki” wiek i w zasadzie niewiele więcej. Szkoda, że tyle się mówi o profilaktyce, a jak przychodzi co do czego, to żadnej pomocy.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa nr 3 Inny

Najlepszy pediatra w okolicy. Od 5 lat leczy nasze dzieci. Zawsze dostępna, nigdy nie odmówiła przyjęcia, nawet pomimo wyczerpania limitu miejsc. Zaangażowana i pełna troski o małego pacjenta. Gdy córka gorączkowała po szczepieniu, dzwoniła dopytać o stan dziecka. Zleca dodatkowe badania. Gdy to tylko możliwe, unika podawania silnych leków. To lekarz o dużej wiedzy, któremu się ufa. Zdecydowanie polecam!


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Żegańska 1 c Inny

Dr Tucholska prowadzi moje dzieci od wielu lat. Zawsze dokładnie zbadała dzieci, dobrała odpowiednie leczenie
doradziła i pokierowała w kwestii leczenia specjalistycznego. Mam do niej pełne zaufanie zarówno jeśli chodzi o szczepienia jak i leczenie. Profesjonalna i miła. Dokładna wnikliwa i zainteresowana. Doktor z powołania, z ogromną wiedzą i bardzo dużym doświadczeniem. Polecam Panią dr Tucholską szczególnie do małych dzieci, ale także i starszaków oraz dorosłych.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Żegańska 1 c

Niestety po 4 latach opieki zdrowotnej nad dzieckiem, 3 razach kiedy dziecko które zostało zbagatelizowane trafialo nocami do szpitala, odsylaniem do domu z tantum verde przy trzy dniowej gorączce 39 stopni, nie jestem w stanie dac lepszej oceny. Pozostaje dużo żalu za cierpienie dziecka,które gdyby dostało odpowiednie leki w porę mogłoby być zdrowe.
Nie polecam. Pani jest miła tylko jeśli postępujemy według jej zaleceń, natomiast ewidentnie zapomina że to rodzic zna najlepiej swoje dziecko.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Żegańska 1 c

Jeden z lepszych lekarzy jakich znam. Zawsze pomocna, zawsze wsłuchana w pacjenta, nie traktująca z góry, a do tego dokładnie diagnozuje, wnikliwa. A sporo problemów młodszą, roczną córką było- problemy napięciem mięśniowym, refluks, przodostopie przywiedzione. Na panią dr zawsze mogłam liczyć. Bardzo polecam


J
Profil zweryfikowany

Mam niestety zupełnie inne odczucia jeśli chodzi o dr. Tucholska . Owszem życzliwości jej odmówić nie można. Jednak zbagatelizowala gorączkę u naszego dziecka, która nie przeszła po 3 qni nawet po 4 dniach w ramach "3 dniowki". Zglosilismy się na początku kiedy występowała gorączka oraz kiedy dochodziła ona nawet do 39 stopni . Obserowowac . Jak temperatura się utrzyma to należy jechać na ostry dyżur . Nie otrzymaliśmy skierowania na badanie moczu ani na morfologie . Nic . Tylko sucha informacje że możemy zanieść próbkę moczu do centrum zdrowia dziecka i zrobią tam badanie odpłatnie ( guzik by to dało bo z moczu i tak nic nie wyszło ) Jak można osłuchać jedynie dziecko i postawić diagnozę ? Dziecko tego samego dnia co zgłosiliśmy się do dr.Tucholskiej trafiło do szpitala z lekkim zapaleniem płuc , ostrym nieżytem jelita i crp na poziomie 200. Zaufałam lekarzowi . Miłemu i życzliwemu na tym koniec . Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za powierzone zdrowie .


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania