dr n. med.

Urszula Brocka-Zakrzewska

Ginekolog

152 opinie +dodaj

Umów wizytę 42 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę itp. BORAMED BORAMED… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
152 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ciepła, uśmiechnięta, nie uprzedzona, dociekliwa, pomocna, rzeczowa, podczas badania delikatna, nie patrzy na zegarek. Jezeli komuś należy poświecić wiecej czasu, nie ma z tym problemu. Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże, polecam!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED

  Do p. Doktor trafiłam ładnych kilka lat temu na wykonanie USG. Wtedy poświeciła mi bardzo dużo czasu, wyjaśniła diagnozę i przepisała leki które podziałały. Innymi słowy poradziła sobie z tym z czym nie poradził sobie ówczesny mój lekarz. Teraz nie mając lekarza prowadzącego ponownie zdecydowałam się skierować do Niej po pomoc. Sprawa tym razem wręcz banalna ale w obecnych czasach mogąca wywołać niepotrzebne emocje. Po przerwie chciałam powrócić do terapii hormonalnej i poprosić o przepisanie pigułki antykoncepcyjnej (nieregularne i bardzo obfite okresy utrudniające funkcjonowanie w pracy + bardzo silne bóle brzucha) Uznałam że nie mam ochoty dłużej się męczyć. A jeżeli lekarz nie stwierdzi przeciwwskazań to chętnie powrócę do pigułki. Obecnie podejście lekarzy ginekologów do tematu może być …różne. Póki co nie mogę mieć zastrzeżeń do sposobu postepowania p. Doktor. Podczas kilku wizyt zawsze byłam wysłuchana, zadawano mi konkretne pytania, zostały mi najpierw zlecone badania a ponieważ powstały komplikacje związane z tarczycą to musiałam zrobić wszystkie niezbędne badania z tym związane i pokazać zaświadczenie od endokrynologa że nie ma przeciwwskazań z jego strony. Więc nic na piękne oczy i to się chwali bo hormony to nie zabawa. Pani doktor może nie jest szczególnie wylewna i raczej samemu trzeba umieć zadać kilka pytań więc warto przyjść przygotowanym. Ale zapytana zawsze odpowiada i wytłumaczy. Chcę powiedzieć że można do niej śmiało pójść z każdym tematem nawet tym który nam się wydaje wyjątkowo krępującym. Nie zasłania się żadnymi klauzulami. A myślę, że same Panie które to ewentualnie czytacie wiecie jak czasem trudno jest utrafić z leczeniem naszych dolegliwości. Nie każda globulka jest cudowna i nie każdy kremik podziała….czasem trzeba poeksperymentować żeby utrafić …oby jak najrzadziej oczywiście ale z leczeniem tak to czasem bywa. Póki co u Pani Doktor jakoś się udawało. I w sumie jeszcze jeden drobiazg który mnie nawet rozbawił a zdecydowanie ułatwił badanie bo było mniej nieprzyjemne, umówmy się hasło „proszę się rozluźnić” działa wręcz odwrotnie. Pierwsza Lekarka która żeby ułatwić badanie użyła jakże banalnej rzeczy ….żelu nawilżającego! Jak widać nadaje się też do innych rzeczy i od razu komfort badania jest inny. Lekarz na plus polecam

 • Lokalizacja: BORAMED

  Kompleksowa usługa, wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone, Pani Doktor bardzo delikatna i widac ze ma indywidualne podejście do pacjenta.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED

  Atmosfera bardzo sympatyczna i rozluźniająca, co dla mnie jest bardzo ważne, bo przed każdą wizytą u ginekologa jestem bardzo spięta. Pani Doktor bardzo rzeczowa. O wszystkim informuje pacjentkę, odpowiada na pytania i wyjaśnia. Nie traktuje ciąży jak 8 cud świata i radzi pacjentkom uważać, dbać o siebie ale też nie przesadzać. Zleca bardzo dużo badań kontrolnych, co jest niezwykle ważne nie tylko w ciąży.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Byla to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor ale napewno nie ostatnia. Szczegolowo wypytala mnie o przebyte choroby, choroby w rodzinie i odpowiedziala na wszystkie moje pytania. Bardzo polecam Panią Doktor gdyz jest nie tylko przemilą osobą ale świetnym fachowcem.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED-KENUsługa: Wizyta położnicza (pacjentki będącej w ciąży)

  Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciążę, która niestety zakończyła się poronieniem. Pierwsza wizyta w ciąży przebiegła moim zdaniem bez zastrzeżeń, badania, wskazówki, zalecenia. Schody zaczęły się od drugiej wizyty. Pomimo tego, że zgłaszałam krwawienia, plamienia i pomimo przepisania duphaston oraz pomimo innych niepokojących objawów o których p. Doktor wiedziała wcześniej, na następnej wizycie nie zbadała mnie, a cały czas wizyty spożytkowała na wypisywanie karty ciąży. Dwa tygodnie później podczas badań prenatalnych dowiedziałam się, że ciąża obumarła, a obumarcie miało miejsce pomiędzy pierwszą, a drugą wizytą. Sama wiadomość była dla mnie tragiczna, dodatkowo dowiedziałam się, że martwy płód pozostaje w moim ciele już 6 tydzień! Zostałam sama ze skierowaniem do szpitala i bez żadnych wskazówek co dalej. Czy w takich okolicznościach nie należało skupić się na badaniach, a nie na dokumentach? Na pewno pozwoliłoby to skrócić ten przykry dla mnie czas o 2 tygodnie. Podsumowując - jako minusy wskazuję to, że pani doktor nie pracuje w żadnym szpitalu wobec czego w czasie komplikacji pacjentka tak, jak ja zostaje bez żadnego wsparcia i również niewykonywanie badań prenatalnych. Dlatego też z całym szacunkiem - pani doktor owszem przed ciążą, w leczeniu niepłodności rewelacja - na czas pokoju, w sytuacji gdy coś się dzieje już niekoniecznie.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Bardzo kompetentna osoba, o wszystkim informuje w rzetelny sposób a przy tym otrzymujemy pewność i spokój, ze jesteśmy w dobrych rękach. Wszelkie wątpliwości Pani doktor rozjaśnia. Jako kobieta będąca w pierwszej ciazy czuje się, ze wybór Pani doktor był najlepszy. Dostałam fachowa odpowiedz na wszystkie nurtujące pytania a także wiele bardzo cennych rad. Przy tym wszystkim Pani doktor jest bardzo miła, sympatyczna i czuć, ze zależy jej na pacjentce ponieważ każda wizyta odbywa się bez pośpiechu a to daje duży komfor i świadomość, ze lekarzowi zależy na pacjentce i ma tyle czasu ile potrzeba dla danej osoby.
  Szczerze polecam

 • Lokalizacja: BORAMED

  Pani doktor bardzo sympatyczna rzetelna omówiła wyczerpująco omawianie zagadnienie badanie przeprowadziła bardzo delikatnie.
  Wszytsko Ok polecam serdecznie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED

  Pani doktor zna się na tym co robi. Jest miła i konkretnie odpowiada na wszelkie wątpliwości i pytania pacjenta. Polecam serdecznie !

 • A
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: USG ciąży

  Wspaniała Pani Doktor. Stwarza miłą atmosferę podczas wizyty, ma ogromną wiedzę i wzbudza poczucie bezpieczeństwa. Pani Doktor bardzo dokładnie przeprowadziła badanie, szczegółowo tłumacząc co sprawdza. Bardzo polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę itp.

  BORAMED
  BORAMED KEN (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).


  Wykształcenie: Akademia Medyczna w Łodzi

  Miejsce pracy: Klinika Położnictwa i Ginekologii - ICZMP

  Wiek przyjmowanych pacjentek: od 16 roku życia

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi