dr n. med.

Urszula Brocka-Zakrzewska

Ginekolog

88 opinii +dodaj

Umów wizytę 45 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę i... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę itp.

BORAMED
BORAMED KEN (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).


Wykształcenie: Akademia Medyczna w Łodzi

Miejsce pracy: Klinika Położnictwa i Ginekologii - ICZMP

Wiek przyjmowanych pacjentek: od 16 roku życia

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Z Panią Doktor pierwszy raz miałam kontakt w połowie pierwszej ciąży. Musiałam zmienić lekarza bo odchodził z enelmedu. Początki trudne, Pani Doktor wyraziła głośno swoją dezaprobate ze chodzę jeszcze do dwóch lekarzy i ze powinnam mieć jedna kartę ciąży... Zdenerwowałam się i stwierdziłam ze moja sprawa, ciśnienie na tej wizycie miał podwyższone.Pani Doktor zasugerowała żeby mu się przyjrzeć bo mogą to być początki nadciśnienia... Pomyślałam że jakaś niepoważna, dwóch nie widzi tylko ona... Okazało się ze właśnie tylko ona w porę wyłapała symptomy, zmusiła do mierzenia 4x dziennie, kontrolowala sms wyniki, 2 razy potrząsneła i wysłała do szpitala na patologie... Dzięki niej mam zdrowa córkę z 34 tc i mimo że była drobna poradziła sobie dzięki tej opiece świetnie. Teraz jestem bardzo dobrze zaopiekowana w drugiej Ciąży i chociaż wiem ze nie wszystkiemu da się zapobiec jestem w najlepszych możliwych rękach, robimy dużo badań i wszystko by tym razem donosić. Pani Doktor to Anioł który bardzo przejmuje się pacjentkami i jest im w pełni oddana

 • bardzo dobry

  Wizyta miła, ale i bardzo konkretną. Wszystkie wątpliwości zostały wyjasnione, cierpliwie i zarazem merytorycznie.

 • bardzo dobry

  Byłam u pani doktor po raz pierwszy. Trafiłam przypadkiem bo chciałam zarezerwować wizytę natychmiast. Pani doktor jest bardzo sympatyczną i konkretną osobą. Wysłuchała, zadała kilka pytań i zaproponowała trapię.Badanie potwierdziło jej wstepną diagnozę. Przy tym obyło się bez zlecenia tysiąca różnych badań, które oprócz tego że zabierają czas i kosztują mnóstwo pieniędzy, świadczą najczęściej o tym że lekarz nie ma pojęcia co dolega pacjentowi i ma nadzieję że w badaniach "coś" wyjdzie !

 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo miła i profesjonalna...odpowiedziala wyczerpujaco na kazde zadane pytanie. Pani doktor od poczatku do konca wizyty stworzyla bardzo fajna atmosfere. Zero skrepowania. Naprawde POLECAM !!!

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, lekarz podszedł do mnie bardzo kompetentnie, odpowiedział na wszystkie pytania, nie mam żadnych uwag.

 • bardzo dobry

  Bardzo dokladna i profesjonalna pani Doktor. Do tego symaptyczna i odpowiadajaca na kazde pytania. Polecam

 • bardzo dobry

  W końcu poczułam się wysłuchana. Pani doktor dokładnie pytała o szczegóły, uważnie słuchała tego co mówię. Wykonała od razu badanie USG, szczegółowo opisując mi co widzi. Patrzy szeroko na problem. Zaproponowała dalsze leczenie oraz skierowała mnie na inne badanie, niezwiązane z ginekologią.

 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor. Przebiegła w miłej atmosferze, mimo moich początkowych obaw jak to zwykle przy tego typu konsultacjach, już po drobnej wymianie zdań pacjent może czuć się pewnie. Pani doktor jest bardzo sympatyczna, kompetentna. Wszystko klarownie wyjaśnione, przeprowadzony został dokładny wywiad lekarski. Badania przeprowadzone delikatnie, komfortowo. Jak najbardziej polecam, na pewno będę wracać.

 • bardzo dobry

  Badanie w pełni profesjonalne. Pani doktor jest przemiłą osobą. Odpowiada na wszystkie pytania i udziela bardzo dobrych porad. Jak najbardziej polecam

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, Pani Doktor była wnikliwa, miła, otwarta, odpowiadała na wszystkie nawet "głupie" pytania. Dość szybko ma się poczucie, że można zapytać o wszystko. Dodatkowo wzbudza zaufanie jako lekarz. Konkretna, opanowana. Nie lekceważy pytań, wątpliwości pacjentki. Podczas badania delikatna, wyjaśniała wiele rzeczy. Polecam !!! Myślę, że moja Pani Ginekolog na dłużej. Przed wizytą czytałam komentarze i muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Wręcz przeciwnie.