dr n. med.

Urszula Brocka-Zakrzewska

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 55 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę i... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę itp.

  BORAMED
  BORAMED KEN (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).


  Wykształcenie: Akademia Medyczna w Łodzi

  Miejsce pracy: Klinika Położnictwa i Ginekologii - ICZMP

  Wiek przyjmowanych pacjentek: od 16 roku życia

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • P
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: Wizyta u ginekologa + usg narządów płciowych

  Pani dr jest bezkonkurencyjna! Mimo, że do ginekologa chodzę regularnie i przed Panią dr miałam dwóch, innych lekarzy to wizyty były dla mnie zawsze bardzo stresujące. Tym razem wizyta odbyła się w bardzo komfortowej, przyjemnej atmosferze. Pani dr udziela wielu informacji, bardzo dokładnie przeprowadza badanie i wywiad. Jestem zachwycona wizytą! Czuję, że trafiłam na wspaniałego lekarza i jeśli tylko sposób leczenia się u mnie sprawdzi, to na pewno zostanę pacjentką na długie lata. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani Doktor jest niezwykle kompetentną i do tego przemiłą osobą. Podczas zwykłego badania ginekologicznego wykryła nieprawidłowości, których inni lekarze nie zauważali, a które zostały potwierdzone przez zlecone badania. Lekarz godny polecenia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: Zwykła wizyta

  Wizyta u pani doktor przebiegała w miłej, bezstresowej atmosferze. Pani doktor wnikliwie słuchała i wyjaśniała moje wątpliwości. Była zainteresowana nie tylko moją chorobą o podłożu ginekologicznym , ale też innymi dolegliwościami. Zbadała mnie kompleksowo na jednej wizycie, łącznie z usg, co pomogło w szybkiej ocenie mojego stanu zdrowia. To lekarz z prawdziwego zdarzenia, polecam!

 • Lokalizacja: BORAMED-KENUsługa: USG ginekologiczne

  Pani doktor jest przemiłą i bardzo kompetentną osobą. Konkretne pytanie - konkretna odpowiedź i szukanie rozwiązania. Osoba bardzo cierpliwa, uprzejma i godna polecenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: Wizyta u ginekologa + usg narządów płciowych

  Pani doktor bardzo mi się spodobała! Poszłam z problemem bolesnych miesiączek. Zbadała mnie kompleksowo od razu na pierwszej wizycie, łącznie z USG przezpochwowym. Ogromny plus za nieprzepisywanie z marszu tabletek anty - "bo nie ma sensu pakować w siebie hormonów bez potrzeby". Naprawdę super, polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo sympatyczna pani doktor. Profesjonalne podejścia do pacjenta. Podczas wizyty czujesz się swobodnie i się nie denerwujesz. Bardzo polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor jest przemiłą osobą, która w sposób bardzo zrozumiały tłumaczy sposób przeprowadzenia badania oraz włączone ewentualne leczenie. Z całą pewnością mogę polecić wizyty u Pani Doktor.

 • A

  Pani Doktor jest przemiłą i ciepłą osobą. Wyjaśnia wątpliwości i tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały. Badanie wykonuje bardzo delikatnie i dokładnie. Poza tym, na tle innych lekarzy, z którymi miałam do czynienia, wydaje się być osobą bardzo kompetentną, posiadającą dużą wiedzę. Serdecznie polecam.

 • A
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani doktor bardzo kompetentna i empatyczna. Wszystko wyjaśnia i po kolei tłumaczy a pacjent z gabinetu wychodzi świadomy a nie zdezorientowany.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pani Doktor zapisałam się ponieważ zaufało opiniom innych pacjentek i z pewnością miały racje. Wizyta przebiegła bardzo przyjemnie i prawidłowo, dowiedziałam się tego czego oczekiwałam, Pani Doktor bardzo miła, zagadnela tez na inny temat w trakcie badania żebym się rozluźniła . Na pewno jeszcze umowie się na kolejną wizytę