dr n. med.

Urszula Brocka-Zakrzewska

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 46 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę i... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę itp.

  BORAMED
  BORAMED KEN (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).


  Wykształcenie: Akademia Medyczna w Łodzi

  Miejsce pracy: Klinika Położnictwa i Ginekologii - ICZMP

  Wiek przyjmowanych pacjentek: od 16 roku życia

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów:

110 opinii

 • AJ

  Pani doktor bardzo kompetentna i empatyczna. Wszystko wyjaśnia i po kolei tłumaczy a pacjent z gabinetu wychodzi świadomy a nie zdezorientowany.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pani Doktor zapisałam się ponieważ zaufało opiniom innych pacjentek i z pewnością miały racje. Wizyta przebiegła bardzo przyjemnie i prawidłowo, dowiedziałam się tego czego oczekiwałam, Pani Doktor bardzo miła, zagadnela tez na inny temat w trakcie badania żebym się rozluźniła . Na pewno jeszcze umowie się na kolejną wizytę

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobre podejście do pacjentki. Spokojne wyjaśnienie wszystkiego, bez zbednego pospiechu. W końcu trafiłam do dobrego ginekologa. Całym sercem polecam ! :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam panią doktor Brocką-Zakrzewską, z wizyty wyniosłam same pozytywne odczucia. Po USG i wywiadzie środowiskowym pani doktor pomogła mi w wyborze odpowiednich badań kontrolnych . Dostałam też odpowiedzi na wszystkie pytania związane z wpływem diety i zmiany środowiska na gospodarkę hormonalną. W razie potrzeby z pewnością umówię się na na kolejną wizytę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam szczególnie osobą które wybierają się pierwszy raz. Pani Doktor była bardzo delikatna i wyrozumiała.

 • Pani Doktor prowadziła moją ciążę w przychodni Enel Med w 2016. Trafiłam do niej jeszcze zanim zaczęłam starać się o dziecko, zleciła mi wtedy wszystkie badania, wyjaśniła również, jakie badania powinien zrobić mój mąż. W trakcie ciąży również dbała o wszystkie badania i nie pozostawiała potencjalnych problemów niewyjaśnionych. Na wszystkie moje wątpliwości otrzymywałam zawsze wyczerpujące wytłumaczenie, po każdej wizycie kontrolnej wychodziłam od niej ze świadomością, że dokładnie rozumiem, co dzieje się ze mną i moim dzieckiem. Jednocześnie Pani Doktor jest miłym i ciepłym człowiekiem, interesuje ją samopoczucie pacjentki i zawsze znajduje chwilę na rozmowę. Już po urodzeniu dziecka zamierzam również pozostać pod opieką Pani Doktor. Bardzo Pani dziękuję!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam bardzo. Przemiła, delikatna i profesjonalna.
  Poświęca czas na wysłuchanie, wszystko robione na spokojnie, bez żadnego pospiechu.
  Oby więcej takich lekarzy !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  U Pani doktor Urszuli Brockiej Zakrzewskiej byłam pierwszy raz i jestem zadowolona. Otrzymałam szczegółowe wyjaśnienie mojego problemu w sposób bardzo miły i profesjonalny.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor wydaje się być bardzo miłą osobą. To była moja pierwsza wizyta i wyniosłam z niej zdecydowanie pozytywne wrażenia. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu jak i do pacjenta. Osobiście jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u Pani doktor. Mogę spokojnie polecić każdemu tego ginekologa. :)