dr n. med.

Urszula Brocka-Zakrzewska

Ginekolog

95 opinii +dodaj

Umów wizytę 51 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę i... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę itp.

  BORAMED
  BORAMED KEN (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).


  Wykształcenie: Akademia Medyczna w Łodzi

  Miejsce pracy: Klinika Położnictwa i Ginekologii - ICZMP

  Wiek przyjmowanych pacjentek: od 16 roku życia

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest najlepszym lekarzem jakiego w życiu spotkałam. Niezwykle kompetentna a przy tym spokojna i opanowana, zawsze wychodzi z uśmiechem do pacjenta. Prowadzi już moją drugą ciążę, ale to już kilka lat jak jestem wierna Pani dr. Czuję się spokojna mając takiego lekarza. Odpowiada na wszystkie pytania, żartuje i widać, że jest po prostu wrażliwym człowiekiem pełnym pasji i zaangażowania do swojej pracy.

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentna, przemiła i życzliwa osoba, lekarz z powołania. Wizyta trwała tyle ile powinna, bez pośpiechu. W gabinecie czułam się komfortowo. Pani Doktor cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania. Serdecznie polecam!

 • bardzo dobry

  Pani Doktor prawdopodobnie uratowała mi życie. Prawdziwy lekarz "z powołania". Brak mi słów żeby opisać profesjonalizm Pani Doktor. Podczas wizyty Pani Doktor była bardzo miła, konkretna, odpowiadała na moje pytania i same też je zadawała chcąc mieć pełniejszy obraz, zleciła dodatkowe badania, zaleciła też suplementację, była delikatna podczas badania. Same pozytywy. Za samo to należy jej się 5 gwiazdek. Ale co dla mnie najważniejsze - oprócz tego, że jest wspaniałym ginekologiem to jest po prostu lekarzem-Aniołem. Gdy leżałam na fotelu Pani Doktor zauważyła na mojej nodze niewielkie znamię barwnikowe (4mm) i poleciła zgłosić się do dermatologa. Tak też zrobiłam i dostałam skierowanie do chirurga. Okazało się, że to był czerniak złośliwy skóry w dość wczesnym stadium, który dobrze rokuje. Dermatolog, chirurg i onkolog wykonywali swoją pracę ale Pani Doktor zrobiła coś ponad to. Z całego serca DZIĘKUJĘ i mam nadzieję, że jakiś Anioł także nad nią czuwa i dobro do niej wróci :)

 • bardzo dobry

  P. Doktor to wspaniała, ciepła osoba, która bardzo cierpliwie słucha i chce przed wszystkim pomóc. Byłam drugi raz na wizycie i nie ostatni, to jest lekarz do której się wraca. Bardzo polecam Panią Doktor.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo miła i sympatyczna mogłam porozmawiać z nią szczerze o moich problemach bez skrepowania. Posiada dużą wiedzę od razu wiedziała jakie badania musze zrobić i wytłumaczyła wszystko na spokojne.Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Leczylam się u różnych lekarzy i profesorów poważanych w wielu szpitalach ale bez skutku. Pani Doktor bazuje nie tylko na swojej wiedzy medycznej ale i ogromnym doświadczeniu , nie działa schematycznie i podrecznikowo jak inni i nie eksperymentuje "jak nie tak to siak". Na pewno nie raz jeszcze odwiedzę teraz już 'moją' Panią Doktor. Polecam w 100 procentach!!!

 • bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo profesjonalnie podeszła do sprawy. Jest delikatna, potrafi doradzić, postawić sie na miejscu pacjenta i wesprzeć na duchu ;) bardzo przyjemna wizyta mimo, ze takie do komfortowych nie nalezą.. Nawet po wejściu do gabinetu potrafiła odwrocić uwagę od tego, po co tak na prawdę tu przyszłam :) super! Rewelacja! Na pewno od teraz bede korzystać z usług Pani doktor!

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani Doktor. Opisuje przebieg badania, odpowiada na wszystkie pytania, zleca dodatkowe badania zanim przepisze antykoncepcję - czego wielu lekarzy nie robi. Atmosfera w trakcie badania jest doskonała a i pacjent wychodzi zadowolony i zachęcony do kolejnych wizyt. Polecam wszystkim którym wizyta u ginekologa źle się kojarzy. Do Pani Doktor poszłam po lekturze opinii na stronie więc mogę potwierdzić, że dobra opinia na jej temat nie jest przesadzona

 • bardzo dobry

  Z Panią Doktor pierwszy raz miałam kontakt w połowie pierwszej ciąży. Musiałam zmienić lekarza bo odchodził z enelmedu. Początki trudne, Pani Doktor wyraziła głośno swoją dezaprobate ze chodzę jeszcze do dwóch lekarzy i ze powinnam mieć jedna kartę ciąży... Zdenerwowałam się i stwierdziłam ze moja sprawa, ciśnienie na tej wizycie miał podwyższone.Pani Doktor zasugerowała żeby mu się przyjrzeć bo mogą to być początki nadciśnienia... Pomyślałam że jakaś niepoważna, dwóch nie widzi tylko ona... Okazało się ze właśnie tylko ona w porę wyłapała symptomy, zmusiła do mierzenia 4x dziennie, kontrolowala sms wyniki, 2 razy potrząsneła i wysłała do szpitala na patologie... Dzięki niej mam zdrowa córkę z 34 tc i mimo że była drobna poradziła sobie dzięki tej opiece świetnie. Teraz jestem bardzo dobrze zaopiekowana w drugiej Ciąży i chociaż wiem ze nie wszystkiemu da się zapobiec jestem w najlepszych możliwych rękach, robimy dużo badań i wszystko by tym razem donosić. Pani Doktor to Anioł który bardzo przejmuje się pacjentkami i jest im w pełni oddana

 • bardzo dobry

  Wizyta miła, ale i bardzo konkretną. Wszystkie wątpliwości zostały wyjasnione, cierpliwie i zarazem merytorycznie.

 • bardzo dobry

  Byłam u pani doktor po raz pierwszy. Trafiłam przypadkiem bo chciałam zarezerwować wizytę natychmiast. Pani doktor jest bardzo sympatyczną i konkretną osobą. Wysłuchała, zadała kilka pytań i zaproponowała trapię.Badanie potwierdziło jej wstepną diagnozę. Przy tym obyło się bez zlecenia tysiąca różnych badań, które oprócz tego że zabierają czas i kosztują mnóstwo pieniędzy, świadczą najczęściej o tym że lekarz nie ma pojęcia co dolega pacjentowi i ma nadzieję że w badaniach "coś" wyjdzie !

Najbliższe terminy:

kolejne dni