dr n. med.

Urszula Brocka-Zakrzewska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

165 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę itp. BORAMED BORAMED… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
165 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: BORAMEDUsługa: infekcja we wczesnej ciąży

  Pani Doktor wiedząc, że mogę być na początku ciąży (co dzień później okazało się faktem) przy poważnej infekcji wirusowej zaleciła leczenie głównie gencjaną (nazwane przez Panią Dr "staroindiańską metodą"), tabletki z acyklowirem nazywając "za poważnym lekiem". Z dnia na dzień było tylko gorzej. Na wizycie u innego lekarza acyklowir dostałam od ręki i zaczął działąć od razu. Nie ma żadnych aktualnych wiarygodnych danych w bazach medycznych o teratogennym działaniu tego leku. Natomiast źle leczone infekcje takie jak moja mogą mieć bardzo negatywne skutki na początku ciąży. Mam nadzieję, że przez kilkudniowe opóźnienie we właściwym leczeniu z winy Pani Doktor, (przez które bardzo pogorszył się mój stan), nie stracę tej ciąży. Osobiście radzę omijać lekarza szerokim łukiem!

 • Lokalizacja: BORAMED

  Pani doktor miła . Chciałam aby prowadziła moja pierwsza ciążę , niestety po dwóch wizytach zrezygnowałam . Liczyłam że dowiem się czegoś więcej jakiś wywiad musiałam sama o wszystko pytać . Podstawą wizyty jest także ciśnienie wzrost I waga pacjentki czego nie było . Karty ciąży nie dostałam nie wiem dlaczego usłyszalam że na kolejnej wizycie a było by to już po 10 tygodniu ciąży .

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED

  Pani doktor jest bardzo sympatyczną i rzetelną osobą. Wykonała dokładnie badanie, wyjaśniła i uspokoiła mnie jako pacjentkę. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor jako dobrego specjalistę.

 • M
  Lokalizacja: BORAMED

  Wspaniała Pani Doktor, bardzo kompetentna, pomocna, dokładnie wszystko tłumaczy, a przy tym jest niezmiernie życzliwa i pogodna, co w niektórych sytuacjach jest nieocenione. Szczerze polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, a przy tym rzeczowa i dokładna. Podczas wizyt sama wykonuje USG i wszystko dokładnie tłumaczy.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED

  Pani doktor jest bardzo profesjonalna - spokojnie wyjaśniła przebieg badania, cierpliwie rozwiewała wszystkie moje wątpliwości, była bardzo delikatna, wyrozumiała i udzielała wyczerpujących informacji. Totalnie polecam!

 • F
  Lokalizacja: BORAMED

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Kompleksowe badania, dokładny wywiad, zapewnienie intymności. Wstępna diagnoza i ukierunkowanie kolejnych badań. Polecam

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED

  Pani Urszula jest bardzo profesjonalną i ciepłą osobą. Nigdy nie przeżyłam tak miłej i komfortowej wizyty w gabinecie ginekologa. Ogromnie polecam!

 • X
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: wizyta u ginekologa, usg ciąży wczesnej (do 10 tyg.)

  Do Pani Doktor przyszłam będąc ciąży. Wiadomo ze pierwsza ciąża zawsze jest bardzo stresująca ale Pani Urszula pomogła mi podołać strach przed niewiadomym:) wytłumaczyła i pokazała wszystko,więc polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam, pani Doktor jest bardzo sympatyczna i profesjonalna. Wizyta przebiegła w bezstresowej atmosferze, uzyskałam odpowiedzi na wszelkie moje pytania i wątpliwości.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę itp.

  BORAMED
  BORAMED KEN (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).


  Wykształcenie: Akademia Medyczna w Łodzi

  Miejsce pracy: Klinika Położnictwa i Ginekologii - ICZMP

  Wiek przyjmowanych pacjentek: od 16 roku życia

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi