Adresy (2)


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
22 273..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista II stopnia chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej z wieloletnim doświadczeniem w pracy klinicznej i ambulatoryjnej.


Leczone choroby

  • Nowotwory przewodu pokarmowego
  • Nowotwory
  • Nowotwory skóry

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja chirurga naczyniowego


Grochowska 234/240, Warszawa

180 zł

Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED


Konsultacja chirurgiczna


Grochowska 234/240, Warszawa

180 zł

Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED


Szaserów 128, Warszawa

140 zł

Wojskowy Instytut Medyczny

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Podczas wizyty na NFZ Doktor nie wykonał zabiegu chirurgicznego, na który przyszłam ze skierowaniem (wycięcie pozostałości kleszcza z powstałego guza na skórze). Wizyta trwała tylko ok. 5 minut, nie było przeprowadzonego żadnego leczenia chirurgicznego, nie dostałam żadnych leków na receptę.
Doktor odesłał mnie do dermatologa (nie na cito), co wiązało się z ponownym oczekiwaniem na wizytę NFZ. Z kolei Dermatolog wystawił skierowanie do zabiegu chirurgicznego, ponieważ nie było wskazań do leczenia dermatologicznego, które proponował Pan Doktor. Tym razem poszłam do innego chirurga, który konsekwentnie podjął się wykonania zabiegu (z badaniem histopatologicznym). Wizyta u Pana Doktora to był zmarnowany czas.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu badania diagnostyczne; zabieg chirurgiczny

Bardzo dobry specjalista. Nie lekceważy żadnych symptomów, zleca szczegółowe badania oraz stara się przekazać jak najwięcej informacji o stanie zdrowia pacjenta w jak najbardziej przystępny sposób. Doktor ma dużo empatii dla swoich pacjentów, udając się do niego można mieć pewność, że jest się pod dobrą opieką, doświadczonego specjalisty.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED

Czas wizyty zdecydowanie za krótki (5 min?), poza tym było spóźnienie ok kwadransa. Wizyta bez badania, informacje ogólnikowe. Ja nie jestem zadowolona, szczególnie, że zapłaciłam 140 zł w sumie za nic. Następnego dnia byłam u innego lekarza, gdzie za mniejsze pieniądze zostałam zbadana, łącznie z usg i otrzymałam wyczerpujące informacje a wizyta trwała ok pół godziny. Nie polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Do Doktora Zwierowicza trafiłem ze skierowaniem od lekarza rodzinnego, bo wyszły nieprawidłowości na USG jamy brzusznej. Przede wszystkim zostałem dokładnie zbadany, dostałem skierowania na inne badania obrazowe. Wszystko w miłej atmosferze, ze świetnym podejściem do pacjenta, ale i OGROMNĄ wiedzą. Panie Doktorze - Dziękuję, za uspokojenie, podejście, empatię.


P
Użytkownik zweryfikowany

Dr Zwierowicz to świetny fachowiec. Miły, kulturalny i bardzo sprawnie przeprowadzający zabiegi. Zdecydowanie polecam!


B
Użytkownik zweryfikowany

Dobry chirurg, rozsądny, który podchodzi empatycznie do pacjentów, szukałam pana doktora ponownie i tak sobie poczytałam komentarze ... i tak to bywa, że nikt nie poda, ilu ludzi już uratował Pan doktor, ale w przypadku powikłań, czy stanów faktycznych niezależnych od lekarza to na niego spada cała odpowiedzialność - trudny zawód.


O
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor dokonując zabiegu, który nie był poważny, ale ja się nim BARDZO stresowałam, ciągle żartował, uspokajał mnie, bardzo miła atmosfera w czasie wizyty. Odpowiada na wszelkie pytania, traktuje pacjenta z szacunkiem. Jeśli miałabym wybrać lekarza jeszcze raz, to na pewno bym poszła do niego.


A
Użytkownik zweryfikowany

Z dr T. Zwierowiczem miałam do czynienia już kilkakrotnie. Za każdym razem stawiał słuszną diagnozę i oferował opiekę na wysokim poziomie. 5 lat temu wykryto u mnie raka piersi. Trafiłam wówczas do szpitala na Szaserów i moim lekarzem prowadzącym był dr Zwierowicz. Przeprowadził operację i podjął się dalszego leczenia. Zapewnił mi doskonałą opiekę medyczną i co równie ważne psychiczną. Jest to przemiły i fachowy lekarz, który liczy się z prawami i uczuciami pacjenta. Pół roku temu ponownie zgłosiłam się do Pana doktora z silnymi bólami brzucha, trafiłam na oddział, gdzie zostałam dogłębnie przebadana. Diagnoza postawiona przez lekarza się potwierdziła - choroba trzustki. Usunięto mi wówczas guzy na trzustce i leczono aż do momentu radykalnej poprawy jej stanu. Dziś jestem praktycznie zdrowa, przestrzegam tylko zaleconej diety i czuję się na prawdę świetnie. Polecam wszystkim konsultacje, opiekę i leczenie u dr T. Zwierowicza - to wspaniały specjalista i przemiły człowiek.


G

Witam,
Dr Zwierowicz w listopadzie 2007 roku, przeprowdził operację mojego dziadka, która miała być poważna ale "rutynowa". Po niespełna 2 misiącach dziadek zmarł, w wyniku zarażenia go podczas operacji. Może gdyby ten Pan umiał się przyznać do błędu, szybciej udałoby się coś zrobić. Jednakże, bojąc się że może wyjsc na jaw że zrobił coś nie tak, nie podjął żadnych działań... Ale "prezent" jako podziękowanie przyjął bardzo chętnie. Odradzam i przestrzegam !!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam. Z Panem dr miałam nie przyjemność spotkać się w 2008 roku. Trzy razy przyjeżdżałam do niego z moją Mamą zanim ustalił termin operacji. Wielkanoc, długi majowy weekend itp... Zaznaczę, że Mama przyjechała do niego z polecenia. W opinii lekarza gastrologa miała zgłosić się do niego natychmiast. Diagnoza - rak trzustki, operacja cyt: " ratująca życie ". Niestety chyba nie tego zdania był dr Zwierowicz i pozwolił czekać jej prawie 5 tyg od pierwszego zjawienia się u niego. Osobom, które nie wiedzą napiszę, że na raka trzustki statystycznie umiera się 6 miesięcy po wykryciu i nie mam tu na myśli badania his-pat. Jest to jeden z najgorszych nowotworów. Zwykle bardzo, nie do zniesienia bolesny bo w wielu przypadkach daje przerzuty na kręgosłup ( chory w końcowej fazie przyjmuje zazwyczaj takie dawki morfiny, że jedna siódma, zdrowego człowieka przyprawia o nieprzytomność przez jedną, dwie doby ). Można by rzecz szczęściarz ten, u którego przerzuty na wątrobę ( występujące zawsze ), spowodują śpiączkę wątrobową, biedak spokojnie odejdzie we śnie. Chemia nie daje żadnego efektu ( bez wycięcia świństwa ), aktor P. Sweyze przeżył trochę ponad rok od diagnozy wyłącznie dlatego bo miał dostęp do niestandardowych metod leczenia za niewyobrażalne pieniądze.
Pan dr był łaskaw poinformować mnie, że to co zastał nie zgadza się z tym co pokazują badania. Skontaktował Mamę i mnie ze szpitalnym psychologiem ( konowałem- kobieta, która nie zaznajomiła się z przypadkiem i rzuciła gadkę na temat wykorzystania tej końcówki życia tj. wyjazd, spacerki, zabawa z wnuczkiem (moim 5 miesięcznym synkiem), nie dowiedziała się moja Mama nie mogła jeść bo cały czas wymiotowała- objaw tej choroby oraz bardzo mocnych środków przeciwbólowych, nie mogla chodzić bo była bardzo słaba. Meritum- dr Zwierowicz obraził się gdy zasugerowałam mu, że opieszałość mogła spowodować nieoperacyjność guza. Dla raka tak szybko powodującego śmierć 5 tyg to szmat czasu. Moje zdenerwowanie, zresztą wraz ze wspomnianą Panią psycholog tłumaczyli depresją poporodową. To przecież nie naturalne żeby 25-latka ryczała, na wieść o rychłej śmierci swojej Mamy. Brak innych opcji, pomimo ewentualnej próby leczenia chemią- co to miało być dla mnie?! Powiedzieć jej o tym ... Słuchać jak błaga o ratunek bo nie chce umierać, ma 47 lat... Pan doktor nie chciał ze mną rozmawiać, unikał mnie, poprosił kolegę aby ten przekazał mi, że nie życzy sobie żadnych moich wizyt. Nie winię dr Zwierowicza za chorobę mojej Mamy jak utrzymywał. Mam pretensje, że w tak poważnym przypadku pozwolił tak długo na siebie czekać. Jeżeli był zajęty mógł jej kazać szukać innego lekarza, w innym szpitalu. My nie zdawałyśmy sobie sprawy z powagi sytuacji. Mam pretensje, że nie przyznał mi w tej kwestii odrobiny racji, wręcz się obraził. Nigdy mu tego nie powiedziałam, ale nie życzę jego dzieciom jeżeli takowe posiada, aby one opłakiwały ojca jak ja Mamę i spotkały się z taką nieżyczliwością ze strony lekarzy. Myślę,że śmierć widzi codziennie, ale nigdy tak naprawdę jej nie zaznał.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista II stopnia chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej z wieloletnim doświadczeniem w pracy klinicznej i ambulatoryjnej.


Leczone choroby

  • Nowotwory przewodu pokarmowego
  • Nowotwory
  • Nowotwory skóry

Zdjęcia


Powiązane wyszukiwania