Usługi i ceny

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Adres

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

7 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • Dr Wojtarowicz to dobry ortopeda , a wizyty u niego to pełen profesjonalizm .Podejście i stosunek wobec pacjentów - bez zarzutu - kultura , dobre słowo , wsparcie.

     •  • 

  • odprawił mnie dziś, mimo, że maiłem skierowanie. stwierdził że mój ból to mój problem, nie jego. nie wiem czy brakowało mu czasu na picie kawy?

     •  • 

  • P


    Fachowo i zawsze z uśmiechem, byłem bardzo zadowolony z wyników leczenia. Pan doktor miał dla mnie bardzo wiele czasu i zawsze ciepłe słowo...

     •  • 

  • L

    Rzeczywiście to miły i sympatyczne człowiek, jednak nie dane mi było ocenić fachowość Pana doktora, ponieważ po zapoznaniu się z wynikiem specjalistycznego badania szybciutko wysłał mnie do innego fachowca ze słowami, że cieszy się że ma mnie "z głowy", ponieważ za drzwiami czekają kolejni tacy jak ja pacjenci. Pan doktor był bardzo załamany tymi tłumami w kolejce z NFZ i widać, że nie mógł się już doczekać kiedy pójdzie do domu i będzie mógł pograć w swoje ulubione gry komputerowe...

     •  • 

  • G

    Przychylam się do oceny poprzedników. Chociaż nigdy nie byłam Jego pacjentką, to znam Go z jak najlepszej strony, zarówno jako w kwestii wykonywanej profesji (zawsze był prymusem i profesjonalistą),jak i prywatnej - to naprawdę sympatyczny i dobry,uczciwy człowiek. Poleciłabym Go wszystkim.

     •  • 

  • szukam kolegi z podstawówki - miał takie samo nazwisko... i miał być lekarzem, niestety nie wiem jakiej specjalności. Nasze drogi dawno sie rozeszły:( . Jeżeli ktoś zna Tomka Wojtarowicza to prosze o kontakt.

     •  • 

  • Co prawda jeszcze nie specjalista ale za to dobry lekarz. No i na dodatek bardzo miły człowiek, a to też się bardzo liczy.
    Ps. i to miły nie tylko w prywatnym gabinecie

     •  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania