Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Jestem stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie implantologii, chirurgii stomatologicznej, periodontologii oraz stomatologii zachowawczej. Od ponad 10 lat większość zabiegów wykonuję przy użyciu mikroskopu operacyjnego, w tym leczenie zachowawcze i kanałowe, co w połączeniu z wrodzoną skrupulatnością i przywiązywaniem wagi do najmniejszego szczegółu pozwala mi uzyskiwać doskonałość w wykonywanych zabiegach.

Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2010r.). Rozwijam się w większości dziedzin stomatologii, nie ograniczając się tylko do jednego jej obszaru. Uważam że dobry lekarz powinien mieć pojęcie o całości zagadnienia, aby móc optymalnie zaplanować i poprowadzić leczenie. Dzięki temu do pacjenta podchodzę kompleksowo.

Szczególnym zamiłowaniem darzę chirurgię stomatologiczną i implantologię. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego i uczestnikiem licznych kongresów implantologicznych. Dzięki temu zabiegi takie jak: chirurgiczne ekstrakcje ósemek , wszczepianie implantów, odbudowa brakującej kości przed wszczepieniem implantu, chirurgia plastyczna dziąseł czy implanto-protetyka nie stanowią dla mnie problemu. W dziedzinie implantologii przeszedłem wiele szkoleń zapewniających  mi najnowocześniejszą wiedzę i praktyczne doświadczenie we wszczepianiu implantów w miejscu utraconych zębów. Leczenie planuję kompleksowo. Oprócz samych implantów biorę pod uwagę również odbudowę protetyczną oraz dziąsła, tak żeby całość tworzyła estetyczną harmonię.
więcej O mnie

Zakres porad

  • Chirurgia stomatologiczna
  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Periodontologia

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli
Dzieci

Rodzaje konsultacji

Zdjęcia i filmy

Usługi i ceny

  • Konsultacja stomatologiczna

    250 zł

  • Konsultacja chirurgiczna

    250 zł

  • Wycięcie kaptura dziąsłowego

    460 zł

  • Usuwanie zębów zatrzymanych

    Od 940 zł

  • Przegląd stomatologiczny

    150 zł

Adres

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Blik
  • Przelew na konto

Telefon

12 370...

170 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • M

    Najlepszy stomatolog jakiego znam! Mistrz w swoim fachu.
    Przyszłam po wielu wizytach u innych stomatologów z bólami niemal wszystkich zębów, gdzie inni stomatolodzy mówili, że wszystkie wypełnienia są ok, szyjki zabezpieczone, zęby czyste bez kamienia i generalnie sugerowali wręcz wizytę u psychologa, a ja nie mogłam jeść, spać i myśleć z bólu .
    Trafiłam do dra Szymańskiego dzięki Znanemu Lekarzowi i to był strzał w 10.
    Z pomocą mikroskopu ocenił stan moich zębów- okazało się, że pod częścią wypełnień jest próchnica, ponadto skierował mnie na cito na higienizacja zębów, choć mówiłam że byłam niedawno - okazało się, że miałam mnóstwo kamienia w kieszonkach zębów, niedoczyszczonego przez innych stomatologów itp.
    Jestem po kilku przeplombowaniach zębów - fachowo, dokładnie, z tłumaczeniem.
    I najważniejsze- ból zniknął jak ręką odjął.
    Dziękuję, Panie Doktorze! :))

     • DuoClinic Stomatologia leczenie stomatologiczne pod mikroskopem  • 

    lek. dent. Tomasz Szymański

    Niezmiernie miło czyta się takie słowa. Cieszę się że mogłem pomóc. Pozdrawiam serdecznie Pani Moniko.


  • P

    Jakiś czas temu zakończyliśmy długie leczenie i uznałam, że to dobry moment na małe podsumowanie.

    Pan Doktor ma dużą wiedzę i doświadczenie, a cały proces przebiegł profesjonalnie. Na wizytach zawsze wszystko było jasno tłumaczone, a podejście do pacjenta budzi zaufanie i daje poczucie, że jest się w dobrych rękach. Bardzo się cieszę, że trafiłam na odpowiedniego lekarza. Przyszłam przez przypadek, a zostałam, bo uznałam, że to dobry wybór.

    Chciałabym również docenić pracę Pań z rejestracji za życzliwość, pomoc i sprawną organizację wizyt.

    Dziękuję i polecam

     • DuoClinic Stomatologia leczenie stomatologiczne pod mikroskopem  • 

    lek. dent. Tomasz Szymański

    Bardzo dziękuję za miłe słowa w imieniu całego zespołu. Pozdrawiam serdecznie Pani Paulino.


  • P

    Od 3 lat korzystam z usług doktora, efekty jego pracy przez ten okres mnie nie zawiodły, warto dopłacić i mieć spokój niż usłyszeć jak to do tej pory było po innych gabinetach ze wszystkie wypełnienia są nieszczelne, leczenie kanałowe nieudane.... tu widać iż wykonana praca jest na innym poziomie a efekty są trwałe i mam zamiar kontynuować leczenie.

     • DuoClinic Stomatologia leczenie stomatologiczne pod mikroskopem  • 

  • I

    Byłam u Pana Doktora Tomasza na przeglądzie. Wizyta przebiegła sprawnie. Pan Doktor profesjonalnie nakreślił mi moją sytuację, zaproponował dalsze leczenie. Cierpliwie odpowiadał na zadawane pytania (a miałam ich sporo :) )
    Bardzo polecam gabinet :)

     • DuoClinic Stomatologia Przegląd stomatologiczny  • 

  • M

    Dr Szymański jest lekarzem profesjonalnym.z dużą kulturą osobistą.
    Potrafi w sposób przystępny wyjaśnić istotę problemu i sposób leczenia.
    Jest lekarzem godnym polecenia!

     • DuoClinic Stomatologia konsultacja implantologiczna  • 

  • A

    Zgłosiłam się z drobnym uszczerbkiem zęba, Pan doktor szybko i bezboleśnie uzupełnił uszczerbek. Wszystko super :)

     • DuoClinic Stomatologia Konsultacja stomatologiczna  • 

  • G

    Po nieudanej wizycie u innego specjalisty, Pan Doktor uratował sytuację! Mistrz w swojej dziedzinie polecam !

     • DuoClinic Stomatologia chirurgiczne usuwanie ósemek  • 

  • J

    Mistrz w usuwaniu ósemek ! Bardzo dobre podejście do pacjenta

     • DuoClinic Stomatologia chirurgiczne usuwanie ósemek  • 

  • K


    Panie Tomaszu - dziękuję za cudowną opiekę i cierpliwość. W wieku 35 lat po raz pierwszy tak naprawdę odważyłam się usiąść na fotelu dentystycznym i trafiłam w dziesiątke. Dziękuję za to, ze z taką cierpliwością i uśmiechem ogarnął Pan „ mój pierwszy raz”. Gdyby wszyscy dentyści byli tacy jak Pan - świat byłby pełen pięknych uśmiechów. :)))

     • DuoClinic Stomatologia Konsultacja stomatologiczna  • 

    DuoClinic Stomatologia

    Dziękujemy Pani Karolino. Bardzo przyjemnie czyta się takie słowa. Satysfakcja pacjenta jest dla nas ważna i budująca.


  • A

    Jestem zadowolona z wizyty, lekarz spokojny, konkretny, dokładne informacje na temat stanu i leczenia. Klinika estetyczna, łatwy dojazd, pani rejestratorka też przyjazna.

     • DuoClinic Stomatologia Konsultacja stomatologiczna  • 

    DuoClinic Stomatologia

    Cieszymy się że wszystko spełniło Pani oczekiwania.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

102 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

ODPOWIEDŹ LEKARZA:

lek. dent. Tomasz Szymański

Dzień dobry, jeśli nie pojawiły się jakieś komplikacje to do tygodnia czasu dolegliwości powinny ustąpić. Pozdrawiam


ODPOWIEDŹ LEKARZA:

lek. dent. Tomasz Szymański

Dzień dobry, niestety kompozyt nie wybieli się w ogóle. Ząb można wybielić od wewnątrz, ale wiąże się to z pewnym ryzykiem - proszę zapytać swojego lekarza. Pozdrawiam


Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania