lek.

Tomasz Piskorz

Ginekolog

118 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 73 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Opinie PACJENTEK: Polecam Pana doktora. Kompetentny i uprzejmy. Zleca dużo badań, odpowiada na wszystkie, niektóre głupie pytania. Podczas ciąży, w trakcie porodu i po porodzie (podczas… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (20)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Opinie PACJENTEK: Polecam Pana doktora. Kompetentny i uprzejmy. Zleca dużo badań, odpowiada na wszystkie, niektóre głupie pytania. Podczas ciąży, w trakcie porodu i po porodzie (podczas pobytu na oddziale położniczym) czułam, że jestem w dobrych rękach. Świetny lekarz.

  Ja osobiscie polecam doktora Tomasz Piskorza. Jest bardzo miłym, kompetentnym lekarzem. Wiem ze zawsze w razie potrzeby mnie przyjmie i zbada i rozwieje wątpliwości. POLECAM!

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Choroby

 • nadżerki szyjki macicy
 • zaburzenia miesiączkowania
 • upławy

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
118 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny i przyjazny specjalista. Uspokoił mnie i dokładnie powiedział, co mam robić we wczesnej ciąży. Wszystko dokładnie wyjaśnił. Polecam każdej spodziewającej się maluszka pacjentce.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY "NA MIASTECZKU"-Obok Sklepu BIGA ul.Czarnowiejska/Nawojki-www.ginekologiakrakow.plUsługa: konsultacja z badaniem gin-poł+USG (PROMO)

  Pan doktor jest bardzo profesjonalny, miłym i uprzejmy z chęcią odpowiada na zadane pytania. Wizyta odbyła się punktualnie. Bardzo polecam Pana doktora.

 • B
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY "NA MIASTECZKU"-Obok Sklepu BIGA ul.Czarnowiejska/Nawojki-www.ginekologiakrakow.plUsługa: pominięcie tabletki antykoncepcyjnej

  Wizyta odbyła się punktualnie i przebiegła w rzyjaznej atmosferze. Lekarz jest bardzo profesjonalny, uprzejmy i zaangażowany.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta u tego lekarza, druga u ginekologa. Jestem pozytywnie zaskoczona. Lekarz konkretny, wszystko dokładnie wytłumaczył. Polecam wizytę wszystkim młodym kobietom, dla których będzie to pierwsza wizyta u tego rodzaju specjalisty. Myślę, że zostanę stałą pacjentką.

 • N
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY "NA MIASTECZKU"-Obok Sklepu BIGA ul.Czarnowiejska/Nawojki-www.ginekologiakrakow.plUsługa: prowadzenie ciąży

  Lekarz godny polecenia. Prowadził moją ciążę (zagrożoną) od samego początku. Od pierwszej wizyty do samego porodu czułam się we właściwych rękach. Dr Piskorz podjął bardzo dobre decyzje w moim przypadku. Lekarz, któremu naprawdę można zaufać. Konkretny, doświadczony, zleca mnóstwo badań i na wszystko zwraca uwagę. Zawsze odbiera telefon bądź oddzwania oraz zawsze przyjmuje o umówionej godzinie. Z pewnością przy kolejnej ciąży zdecyduję się na dr Piskorza.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY "NA MIASTECZKU"-Obok Sklepu BIGA ul.Czarnowiejska/Nawojki-www.ginekologiakrakow.plUsługa: prowadzenie ciąży

  Dość długo szukałam odpowiedniego ginekologa i trafiwszy do Pana Doktora zostałam u niego już na stałe.
  Doktor prowadzi moją ciążę i to właśnie dzięki jego profesjonalnemu podejściu i fachowej opiece jestem spokojna o dobro mojego dziecka, które już niebawem przyjdzie na świat.
  Pana Doktora oceniam jako osobę konkretną i kompetentną, która w razie pilnej potrzeby zawsze odbierze telefon oraz znajdzie czas na konsultację, co dla kobiety w ciąży jest bardzo ważne.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny lekarz. Bałam się ze z moimi dolegliwościami zostanę odesłana i wyśmiana, a Pan Dr. Dokładnie mnie zbadał, wytłumaczył, dostałam receptę i komplet badań do zrobienia. Naprawdę polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY "NA MIASTECZKU"-Obok Sklepu BIGA ul.Czarnowiejska/Nawojki-www.ginekologiakrakow.plUsługa: konsultacja z badaniem gin-poł, USG (PROMO)

  Pan doktor bardzo miły i uprzejmy, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, których przy pierwszej ciąży jest mnóstwo, oraz sam wyczerpująco informował o wielu ważnych kwestiach. Badanie, jak i cała wizyta odbyły się w komfortowych warunkach. Polecam wizytę u tego lekarza.

 • K
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY "NA MIASTECZKU"-Obok Sklepu BIGA ul.Czarnowiejska/Nawojki-www.ginekologiakrakow.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Doktora - mam poczucie, że i ja i dzidziuś jesteśmy w dobrych rękach. Już na pierwszej wizycie zauważyła,, że Pan Doktor jest pasjonatem o dużym doświadczeniu klinicznym, kolejne wizyty tylko utwierdziły mnie w tych spostrzeżeniach. Zawsze sumiennie przegląda wyniki badań, wykonuje badanie ginekologiczne oraz USG, dokładnie tłumaczy co i jak i chętnie odpowiada na pytania, służy radą również telefonicznie, co jako ciężarna szczególnie doceniam. Polecam z czystym sumieniem i sercem.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY "NA MIASTECZKU"-Obok Sklepu BIGA ul.Czarnowiejska/Nawojki-www.ginekologiakrakow.plUsługa: konsultacja z badaniem gin-poł, USG

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora Piskorza. Byłam u niego pierwszy raz, odpowiedział na wszystkie moje pytania dot. planowania ciąży. Badanie przeprowadził sprawnie i bezproblemowo. Do tego miły i bardzo sympatyczny. Będę chciała, żeby to on prowadził moją ciążę.