lek.

Tomasz Piskorz

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

143 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
51 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Opinie PACJENTEK: Polecam Pana doktora. Kompetentny i uprzejmy. Zleca dużo badań, odpowiada na wszystkie, niektóre głupie pytania. Podczas ciąży, w trakcie porodu i po porodzie (podczas… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
143 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY "NA MIASTECZKU"-Obok Sklepu BIGA ul.Czarnowiejska/Nawojki-www.ginekologiakrakow.plUsługa: konsultacja z badaniem gin-poł, USG (PROMO)

  Była to moja pierwsza wizyta ogólnie i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor potrafił rozładować atmosferę tak, że stresowalam sie mniej niż przed przyjściem. Ogólnie polecam!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY "NA MIASTECZKU"-Obok Sklepu BIGA ul.Czarnowiejska/Nawojki-www.ginekologiakrakow.plUsługa: konsultacja z badaniem gin-poł, USG (PROMO)

  Do lekarza trafiłam z polecenia koleżanki. Była to jak najbardziej trafiona decyzja. Przed planowaniem ciąży lekarz zalecił szereg badań, które inni lekarze nigdy nie zalecają, a także po przeprowadzonym leczeniu ponowne sprawdzenie czy wszystko jest w porządku. Na każdej wizycie wykonywane są wszystkie potrzebne badania. Zdecydowanie polecam.

 • J
  Lokalizacja: Prywatne Centrum Medyczne MRUsługa: prowadzenie ciąży

  W mojej opinii, najwyraźniej Pan Doktor jest innym lekarzem przyjmując u siebie w prywatnym gabinecie i zupełnie innym przyjmując pacjentki w Lux-Med, gdzie też płaci się za wizytę u lekarza i to nie mniejsze pieniądze. Pod czas wizyty Pan Doktor jest nie uprzejmy, o nic Cie nie zapyta, a jak otrzyma pytanie to stara się odpowiedzieć tak szybko, aby wizyta przez przypadek nie przekroczyła 5 min. Prowadzenie ciąży u doktora Tomasza Piskorz w Lux-Med sprowadza się do sprawdzenia czynności podstawowych u dziecka. Płacąc za wizytę u doktora w Lux-Med, pod czas wykonywania USG usłyszysz "serce bije, dziecko się rusza, proszę się ubierac". Pod czas wszystkich wizyt u Doktora, ciąża została określona jako prawidłowo przebiegająca. Po ostatniej wizycie u Doktora Piskorz zgłosiłam się na wizytę do innego lekarza, pod czas której zostałam skierowana w trybie pilnym do szpitala z zagrożeniem poronienia w 21 tc ze względu na niewydolność szyjki. Pan Doktor Piskorz nigdy nie dokonal pomiaru szyjki w czasie wizyty. Nie polecam doktora Tomasza Piskorz.

  Tomasz Piskorz2018-05-30

  Każda ciąża jest prowadzona sumiennie i zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego zarówno w Gabinecie Prywatnym jak i w ramach LUX MED.
  Każda wizyta rozpoczyna się pytaniem „jak się Pani czuje?” Wtedy Pacjentka zgłasza wszystkie dolegliwości, skargi oraz wątpliwości. Analizowane są oraz wpisywane do Karty Ciąży wykonane badania dodatkowe.
  Każda Pacjentka na początku ciąży otrzymuje do mnie kontakt telefoniczny !!! i codziennie może dzwonić i rozwiać pojawiające się wątpliwości-codziennie odbieram kilkanaście takich telefonów.
  Każda Pacjentka podczas każdej wizyty jest badana ginekologicznie i we wziernikach oraz ma wykonywane krótkie przesiewowe USG z oceną ASP (akcji serca płodu), oceną ilości wód płodowych, ruchów płodu oraz oceną łożyska.
  Natomiast najważniejsza ocena szyjki obywa się palpacyjnie podczas każdej wizyty- poprzez badanie ginekologiczne dwuręczne zestawione oraz we wziernikach, następuje wówczas dokładna ocena szyjki macicy tj. konsystencja, skrócenie, rozwarcie, natomiast badanie USG jest mniej dokładnym badaniem które może być obarczone błędem w zależności od ucisku głowicy na szyjkę macicy, badanie USG jest badaniem tylko dodatkowym, i w ramach LUX Med wykonywanym podczas USG połówkowego w ramach Pracowni USG!!!.
  Dokładna ocena USG odbywa się podczas wizyty kontrolnej przeznaczonej tylko na badanie USG w wyznaczonych specjalistycznych pracowniach grupy LUX MED.
  Na koniec wizyty w razie potrzeby jest wystawione zwolnienie z pracy oraz przepisywane recepty na zalecane leki.
  Skierowanie Pacjentki do szpitala w 21 tygodniu ciąży jest kompletnie niepotrzebnym postępowaniem, gdyż na tym etapie ciąży szpital nic nie może zaproponować Pacjentce w tak niskiej ciąży!!! poza leczeniem które można otrzymać w gabinecie na receptę tj. Luteina dopochwowo, a pobyt szpitalny niepotrzebnie może narazić ciąże na możliwe i nieprzewidziane infekcje wewnątrzszpitalne.
  Na końcu wizyty po badaniu Pacjentka ma udzielone informacje na temat przebiegu ciąży oraz wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania, oraz jest informowana o trybie dalszego postępowania.
  W razie wątpliwości serdecznie zapraszam na wizytę.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY "NA MIASTECZKU"-Obok Sklepu BIGA ul.Czarnowiejska/Nawojki-www.ginekologiakrakow.plUsługa: konsultacja z badaniem gin-poł, USG (PROMO)

  Pan Doktor jest specjalistą bardzo kompetentnym,wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnił bardzo szczegółowo i spokojnie.

 • Opinia z dnia 02.05.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY "NA MIASTECZKU"-Obok Sklepu BIGA ul.Czarnowiejska/Nawojki-www.ginekologiakrakow.pl

  Po kolejnej już wizycie mogę stwierdzić, iż Pan Piskorz jest kompetentnym i godnym zaufania lekarzem. Ma konkretne (ale sympatyczne) podejście do pacjentki, co sprawia, że wizyty przebiegają sprawnie i szybko - zwykle udaje się wejść do gabinetu przed czasem! Mimo to problem z jakim się przyszło jest zawsze szczegółowo omawiany. Badania są wykonywane w sposób delikatny. Widać, że ma dużą wiedzę i po doświadczeniach z wieloma ginekologami czuję, że warto zostać pod opieką właśnie tego lekarza. Dodatkowym plusem są rozsądne ceny za wizytę.

 • A
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY "NA MIASTECZKU"-Obok Sklepu BIGA ul.Czarnowiejska/Nawojki-www.ginekologiakrakow.plUsługa: konsultacja z badaniem gin-poł, USG

  Do Pana Doktora trafiłam po stracie ciąży prowadzonej u kogo innego. Pan Doktor miał od początku pomysł jak w moim przypadku przygotować się do kolejnych starań. Zlecił konkretne badania. Następnie prowadził moją ciążę od początku do końca i dzięki niemu wszystko zakończyło się szczęśliwie. Pan Doktor był dostępny pod telefonem i w nagłych sytuacjach służył radą i pomocą, co było chyba dla mnie najważniejsze i z czego kilkukrotnie korzystałam. W sytuacji zagrożenia zaproponował nawet natychmiastową wizytę (była to sobota), mimo że na pewno było to dla niego utrudnieniem. Pan Doktor jest świetnym specjalistą, zawsze na spokojnie wszystko tłumaczy, nie wprowadza atmosfery paniki, tylko racjonalnie podchodzi do problemu. Podsumowując szczerze polecam.

 • Opinia z dnia 18.04.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY "NA MIASTECZKU"-Obok Sklepu BIGA ul.Czarnowiejska/Nawojki-www.ginekologiakrakow.pl

  Bardzo polecam Doktora Tomasza Piskorz. Pan Doktor prowadził moja ciąże od samego początku i jestem bardzo zadowolona z opieki jaką otoczył mnie i maleństwo. Do Doktora Tomasza trafiłam zupełnym przypadkiem po wieloletniej i bez owocnej tułaczce po gabinetach i renomowanych poradniach ginekologicznych gdzie niestety wielokrotnie zalecano mi sterty badań które pochłaniały mój czas, energię i co oczywiste ogromne sumy pieniędzy. W końcu trafiłam do prawdziwego specjalisty, fenomenalnego lekarza i człowieka z pasją jakim okazał się Doktor Tomasz Piskorz. Po dokładnym przeanalizowaniu mojego przypadku Pan Doktor zalecał tylko konieczne badania kontrolne i leki które naprawdę działają. Dokładnie opisywał każdy przepisywany lek jego działanie i skutki. Dla mnie osobiście najważniejsze było to że przez cały okres ciąży miałam ciągły kontakt z moim lekarzem. To DZIĘKI pomocy Pana Doktora dziś cieszymy się cudowną i zdrową córeczką. Panie Doktorze Dziękujemy za ten cud narodzin.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY "NA MIASTECZKU"-Obok Sklepu BIGA ul.Czarnowiejska/Nawojki-www.ginekologiakrakow.plUsługa: antykoncepcja-dobór nowoczesnej i skutecznej antykoncepcji

  Bardzo miły, sympatyczny, delikatny lekarz. Wszystko wyjaśnia. Nie spieszy się. Doradza zgodnie z dobrem pacjentki a nie aby jak najwiecej zarobić. Polecam.

Pytania pacjentów (20)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Opinie PACJENTEK: Polecam Pana doktora. Kompetentny i uprzejmy. Zleca dużo badań, odpowiada na wszystkie, niektóre głupie pytania. Podczas ciąży, w trakcie porodu i po porodzie (podczas pobytu na oddziale położniczym) czułam, że jestem w dobrych rękach. Świetny lekarz.

  Ja osobiscie polecam doktora Tomasz Piskorza. Jest bardzo miłym, kompetentnym lekarzem. Wiem ze zawsze w razie potrzeby mnie przyjmie i zbada i rozwieje wątpliwości. POLECAM!

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl