lek.

Tomasz Orliński

Ginekolog, Androlog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

dr Tomasz Orliński – specjalista ginekolog-położnik, androlog Przebieg pracy zawodowej: od 2007 roku lekarz specjalista w Centrum Medycznym Angelius Provita / Angelius Szpita... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • dr Tomasz Orliński – specjalista ginekolog-położnik, androlog

  Przebieg pracy zawodowej:

  od 2007 roku lekarz specjalista w Centrum Medycznym Angelius Provita / Angelius Szpital w Katowicach,
  od 2004 do 2008 – asystent w Klinice Położnictwa i Ginekologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Katowicach Ligocie,
  od 1999 do 2003 – asystent w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Katowicach Ligocie.

  Certyfikaty:

  Certificate of Competence Fetal Medicine Foundation, 2006,
  Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, 2010.

  Kursy i szkolenia krajowe i zagraniczne:

  Diagnostyka prenatalna i echokardiografia płodowa – Ustroń marzec, 2012,
  Sympozjum Niepłodność – klinika i praktyka – Łódź listopad, 2011,
  V Kongres Akademii Po Dyplomie Ginekologia – Warszawa październik, 2011,
  10th World Congress in Fetal Medicine – Malta czerwiec, 2011,
  Diagnostyka ultrasonograficzna wad rozwojowych płodu – Poznań czerwiec, 2011,
  Kardiologia płodu, badanie dopplerowskie, ciąża mnoga – Warszawa kwiecień, 2011,
  Ultrasonografia w ginekologii. Diagnostyka wad serca płodu – Poznań czerwiec, 2010,
  VI Konferencja Szkoleniowa Ginekologia i Położnictwo – Kraków listopad, 2009,
  II Polsko Francuskie Sympozjum Endokrynologia Rozrodzczości – Kraków kwiecień, 2009,
  Echokardiografia płodowa – Płock listopad, 2008,
  Niepłodność i Endokrynologia Rozrodu – Wąsowo wrzesień, 2009,
  International Congress in Fetal Medicine – Warszawa wrzesień, 2008,
  Postępy w diagnostyce i terapii w położnictwie i ginekologii – Łódź październik, 2005.

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Mogę w 100% polecić Pana orlinskiego. Może faktycznie na pierwszy rzut oka wydaje się niemiły, ale jest lekarzem który wie co robi i nie owijania w bawełnę. To dzięki niemu zaszłam w ciążę. Choć mówił że są marne szanse. Problem był po mojej jak i męża stronie.

 • M

  Doktor Orliński wykonywał badania prenatalne mojego Dziecka w Angeliusie. Prawidłowo zdiagnozował nieprawidłowości u mojego Dziecka, co potwierdził także specjalista, którego polecił mi dr Orliński. Udzielił wszystkich niezbędnych informacji, wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania. Był dokładny oraz delikatny. Polecam.

 • M

  Bardzo dobry lekarz. Wykonywał mi laparoskopię i histeroskopię, biopsję endometrium, punkcje - wszystko bez zarzutu. Jest bardzo dokładny a zarazem delikatny. Wszystko tłumaczy, w razie wątpliwości zawsze można pytać. Polecam

 • S

  Polecam w 100 % , lekarz dokładny i zna się na rzeczy ! W badaniach prenatalnych na usg w 21tc wykrył u naszej córeczki wadę serduszka i skierował na konsultację kardiologiczną gdzie się ona potwierdziła, dzięki czemu możemy na spokojnie przygotować się na poród w specjalnych warunkach jak i oswoić się z myślą i szukać informacji o tym co nas czeka. Jeszcze raz polecam !!

 • Zdarzyło mi się być badaną przez tego lekarza. Zarówno badanie jakości śluzu i żywotności w nim plemników, jak i b.bolesne badanie dopochwowe, w którym dr doszukał się jakoś dziwnie zakręconej szyjki macicy (żaden inny lekarz, a było ich b.wielu, nie stwierdził tego)
  było chybione.
  Kilka badań skutecznie zniechęciło mnie do tego zdobywającego doświadczenie lekarza.

 • Miałam dwukrotnie do czynienia z tym lekarzem.Niestety robił mi transfer-spieprzył. Gość podchodził 3 razy za każdym razem sprawiał wiekszy ból.Dziwne,że jak robił dr Mańka, to nie dośc,że za pierwszym razem i bezbólowo,to jeszcze była ciąża. Opryskiliwy,przemądrzały,nieprzyjemny. Nie polecam.

 • P

  Byłam pacjentką dr Orlińskiego przez około pół roku. Piszę byłam bo udało mi się zajść w ciążę a na jej prowadzenie zdecydowałam się u ginekologa w swoim mieście. Na temat doktora nie mogę powiedzieć złego słowa. Akurat u mnie nie znalazł przyczyny niepłodności więc leczenie było podręcznikowe, ale ważne że został osiągnięty cel. Udało się po drugiej IUI (żadnej nie dokonywał dr Orliński, z powodu, że akurat w tych dniach nie było go w pracy). Dla mnie lekarz konkretny - nie owija w bawełnę, mówi co i jak, zawsze pyta czy są jakieś pytania. Dla mnie lekarz jak każdy inny. Dla mnie nie ma znaczenia czy lekarz jest miły czy nie... ważne by znał się na swojej robocie. Czytając opinie o tym lekarzu miałam wątpliwości co do swojego leczenia, na szczęście nie zasugerowałam si9ę emocjami tylko zdrowym rozsądkiem.

 • M

  Zgadzam sie co do negatywnych opinii. Nie tak dawno miałam inseminacje ponieważ mój lekarz nie mógł dojechać to on sie tym zajął.Nie dość że był nie miły,spieszył się to jeszcze taki ból mi sprawił ze ledwo chodziłam. Odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam.! Nigdy więcej już nie pójdę do niego.!!Tak się nie traktuje pacjentów.Dodam jeszcze ze od razu mnie zdołował mówiąc ze za drugim podejściem są takie same szanse jak za pierwszym.

 • Lekarz bez empatii, bez powołania .Zadufany w sobie.Byłam na wizycie na NFZ na badaniach prenatalnych, stwierdził że płci dziecka nie powie ,bo przyszłam by zbadać czy jest zdrowe.Załatwił wizytę w 10 minut.Nawet dobrze nie usłyszłam bicia serca dziecka , bo tak się spieszył, a po mnie nie miał pacjentów.Obraził mnie,a że jestem gruba musiał mi to wytknąć ,potraktował mnie jak przedmiot. Nie polecam !!!

 • E

  Witam, ja również po przeczytanych negatywnych opiniach, nie byłam pewna czy dokonałam dobrego wyboru odnośnie lekarza. Jednak moja opinia i odczucia są bardzo pozytywne. Lekarz rzetelny, zawsze traktował mnie bardzo uprzejmie, nigdy nie było sytuacji, że wchodzę do gabinetu, a lekarz nie pamięta historii przebiegu mojej ciąży. Do kliniki zgłosiliśmy się pod koniec czerwca, a w lipcu byłam już w ciąży. Dziś cieszymy się naszym prawie 4 miesięcznym Synkiem. Szczerze polecam dr Tomasza Orlińskiego.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online