Adres

os. Urocze 2, Nowa Huta, Kraków
Osiedle Urocze (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Zdrowia Psychicznego spadek samopoczucia

Gorąco polecam Pana doktora, od pierwszych kinut w gabinecie czulam się bardzo dobrze dzieki czemu miglam śmiało opowiedziec o problemie z ktorym przyszłam. Pan Tomasz zadaje trafne pytania i cierpliwie tlumaczy czesc zachowan. Zaproponowal leczenie omawiajac jego etapy. Szczerze polecam tego lekarza.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Zdrowia Psychicznego

Świetny specjalista, ulgę przynosi już chwila rozmowy z nim. Jest bardzo uważny i empatyczny, każdemu pacjentowi poświęca odpowiednią ilość czasu. Poza tym roztacza wokół siebie niesamowite ciepło, dzięki czemu można poczuć się przy nim bezpiecznie.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, jest jednocześnie psychoterapeutą. Uważnie słucha, jest zawsze pogodny i optymistyczny. W moim odczuciu pracuje z pasją i zawsze czuję się wysłuchana i zrozumiana. Bardzo polecam


J
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo kompetentny lekarz, cierpliwy, poświęca dużo czasu pacjentowi, wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśnia działanie leków, możliwe efekty uboczne, nie lekceważy pacjenta z uwagi na jego podeszły wiek (w dzisiejszych czasach to rzadkość). A co najważniejsze po efektach leczenia widzę że diagnoza była właściwa. Jestem niezmiernie zadowolona z opieki medycznej jaką prowadzi nad bliską mi osobą. Gorąco polecam.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz. Uprzejmy, radosny, ale profesjonalny - nie spoufala się. Robi rzetelny wywiad i cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania, poświęcając pacjentowi tyle czasu, ile trzeba. Czasem się spóźnia - to jedyna w mojej opinii jego wada. Bardzo polecam.


D
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Mączka jest świetnym fachowcem i bardzo uprzejmym.
W sytuacji, zdawałoby się bez wyjścia, bardzo pomógł bliskiej mi osobie, która nie chciała się leczyć. Obecnie stan tej osoby się poprawia, za kilka dni wyjdzie ze szpitala.
~Nowy Sącz


G

Tak to prawda kolejka w Scanmedzie była najkrótsza. Swoim pacjentom z reguły każe odstawiać leki i wysyła na leczenie do szpitala albo kieruje na wielomiesięczne terapie, ogólnie przeciwnik farmakoterapii. Ufa testom psychologicznym a nie samopoczuciu pacjenta stąd jego diagnozy nie zawsze bywają trafione. Nie wzbudził we mnie zaufania a wręcz niechęć.


G

Mam zupełnie przeciwne odczucia - doktor jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie, jest uprzejmy i sympatyczny.


G

Z jego strony spotkałam się tylko z krzykiem i agresją.
Zapisałam się, ponieważ do niego kolejka w Scanmedzie była najkrótsza(czemu szię dziś nie dziwię).
Zyskałam tylko traumę i niechęć do lekarzy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie