Dr n. med.

Tomasz Łoziński

Ginekolog

70 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Pro-FamiliaUsługa: prowadzenie ciąży

  Profesjonalista, konkretny. Pomimo zdiagnozowania w 26 tygodniu ciąży ciężkiej choroby dziecka nie nakłaniał ani do aborcji ani do urodzenia. Dał wybór i wspierał.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  70 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Pro-FamiliaUsługa: prowadzenie ciąży

   Profesjonalista, konkretny. Pomimo zdiagnozowania w 26 tygodniu ciąży ciężkiej choroby dziecka nie nakłaniał ani do aborcji ani do urodzenia. Dał wybór i wspierał.

  • Bardzo dobry, bardzo pomocny, bardzo komunikatywny i kontaktowy lekarz, bardzo oddany swojej profesji, z powołaniem, rzeczowy i konkretny, z dużą wiedzą i doświadczeniem, zawsze chętny pomóc co nie jest częste

  • Pan Doktor jest specjalistą wysokiej klasy. Od 3 lat lubelscy lekarze powtarzali że wszystko jest w porządku i to tylko kwestia czasu kiedy uda nam się zajść w ciążę. Niestety tak sie nie stalo. Pan Dr Łoziński już na pierwszej wizycie rozpoznał pewne nieprawidłowości, ktore potwierdziły się podczas laparoskopii, która Pan Doktor wykonał w Profamilii. Jestem już po zabiegu, warunki w szpitalu bardzo dobre, opieka medyczna super, Pan Doktor dał nam nadzieję na maleństwo ☺

  • Pół roku temu pan doktor przeprowadził u mnie laparoskopie mięśniaka. Trzech lekarzy diagnozowali go jako torbiela.. Od tamtego czasu nie mam żadnych bóli, żadnych komplikacji, rana zupełnie niewidoczna. Wspaniały, konkretny lekarz. z dużą wiedzą i doświadczeniem.

  • Wspaniały człowiek, wybitny specjalista. Dzięki Niemu, gdyż zauważył wiele nieprawidłowości w mojej ciąży (czego nie zauważył prowadzący ciążę inny lekarz) mogę cieszyć się zdrową córeczką. Gorąco polecam!!!!!!!!!!!

  • Jestem bardzo zadowolona z pana doktora, świetny fachowiec i bardzo dobry człowiek. Pomógł mi już wiele razy - wspaniały lekarz, z powołania.

  • Lekarz kompetentny i miły. Minusem może być pośpiech gdyż ma wiele pacjentek i zwykle opóźnienia więc stara się nadrabiać stracony czas ale jeśli ma się jakieś pytania zawsze odpowie na każde... Prowadził moją ciążę i mimo że nie zawsze było różowo dzięki zaleceniom i stosowanej profilaktyce jestem szczęśliwą mamą 10-miesięcznego zdrowego Bąbelka :) Polecam! Pytanie do innych pacjentek- a jak z cc u tego Pana Doktora??? ktoś wie???

  • Poszłam do Pana Doktora będąc teraz w drugiej ciąży, zachęcona wieloma bardzo dobrymi opiniamii i ocenami. Byłam na trzech wizytach. Za każdym razem byłam przyjęta bardzo sympatycznie, atmosfera była miła, lekarz kontaktowy. Niestety w ciągu tych trzech wizyt dwa razy zapomniał wypisac mi recepty o których mówił w trakcie wizyty i sama musiałam się upominać już prawie wychodząc, wydawało mi się też, że Pan doktor robił wszystko automatycznie i troche pośpiesznie. Musiałam się też sama dopytywać o badania które powinnam zrobić i dopiero wtedy wypisywał skierowanie. Zdecydowanie za wcześnie też skierował mnie na badanie połówkowe i dopiero Pani w recepcji spostrzegła, że trzeba poczekać jakieś dwa tygodnie więcej niż chciał Pan Doktor.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Pan doktor prowadził moją ciążę oraz wykonywał cięcie cesarskie, uważam że jest to lekarz o dużej wiedzy i dobrym podejściu do pacjentek. Polecam z czystym sumieniem. Bardzo duża liczba pacjentek powoduje, że czasem wizyty są zbyt szybkie, szczególnie jeśli nie jest się już w ciąży. Polecam w szczególności ciężarnym, bo do prowadzenia przez Pana doktora mojej ciąży nie mam żadnym uwag, wszystko perfekcyjnie.

  • Trafiłam przypadkiem na wizytę u Doktora. Od razu bardzo profesjonalnie się mną zajął. Zostałam delikatnie zbadana, pan Doktor zrobił mi usg i natychmiast skierował na oddział do szpitala (choć była sobota). Wcześniej leczyłam się u innego lekarza i nie widział potrzeby aby mnie zapisać na zabieg. Jestem bardzo wdzięczna panu Doktorowi ponieważ zaraz po zabiegu czułam się bardzo dobrze i wreszcie dolegliwości ustąpiły. Polecam wszystkim paniom takiego Lekarza. Ja swojego wreszcie znalazłam!

  Jesteś tym lekarzem?

  505

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  880

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.