Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie

Chopina 2

35-055 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jadwiga Niemiec-Dudek Inny

  Leczyłam swoją małopłytkowość u Pani Doktor. Mimo 3h czekania na przyjęcie (zawsze byłam ostatnia :D) Pani Doktor poświęca pacjentowi czas na objaśnienie wyników i rozpoczęcie leczenia, jest przy tym naprawdę sympatyczna i profesjonalna. Wróciłam do zdrowia, mimo działania polskiej służby zdrowia, Pani Doktor zachowuje serdeczne podejście do pacjentów.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bogdan Warchoł Inny

  Najgorszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłam. Byłam 3 razy w szpitalu na szopena w czasie ciąży i na moje nieszczęście za każdym razem na niego trafiłam. Badanie strasznie bolesne, aż płakać się chciało. To była moja pierwsza ciąża, łożysko przodujące. Miałam skierowanie na cesarkę od swojego lekarza i w dniu przyjęcia na oddział niestety pan doktor wziął mnie na badanie przed wykonaniem cesarki i stwierdził że ja mam rodzic naturalnie bo łożysko jest 0.6 cm od ujścia ale jest ryzyko wykrwawienia się w trakcie porodu i szybka cesarka. Tak się nie mówi do ciężarnej kobiety! Przez pół ciąży miałam mieć zaplanowaną cesarkę a w dniu w którym miałam ją mieć dowiaduję się takich rzeczy. Jeszcze doktor nakrzyczał na mnie twierdząc co ja tu wgl robię skoro nie zaczęła się akcja porodowa. Niestety mój lekarz prowadzący nie mógł mi wykonać cesarki, ponieważ to doktor Warchoł w szpitalu ma decydujący głos.. Przez to będę mieć uraz do końca życia. Na całe szczęście na drugi dzień zaczęła mi się akcja porodowa i trafiłam na dwóch bardzo miłych lekarzy którzy od razu zrobili cesarke ratując moje życie i dziecka.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bogdan Warchoł Inny

  Trafiłam na Pana doktora w Szpitalu na Szopena. Była to moja pierwsza ciąża po terminie i czekałam na wywołanie. Podczas obchodu, mając wizytę u tego lekarza nie mogłam trafić gorzej. Lekarz nic nie wytłumaczył, badanie bardzo bolesne. Usunięcie cewnika foleya bez konsultacji z pacjentą i wykonane bardzo niedelikatnie . Poza tym był zdziwiony że zadałam jakieś pytanie i skomentował to: "Ma Pani jakiś problem?" Jak można się tak zachować w stosunku do kobiety, która będzie rodzić pierwszy raz i mimo przygotowania w szkole rodzenia ma obawy i nie wie czego się spodziewać?! W szpitalu spędziłam 6 dni i to był najgorszy lekarz na jakiego trafiłam przez ten czas. Szczerze nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Skręt Inny

  Chciałabym spotykać na drodze tylko takich lekach jak Pani Anna. Ogromne zaangażowanie, chęć pomocy i przede wszystkim wspaniałe podejście do pacjenta i rodziny w bardzo trudnym czasie. Zawsze uzyskałam rzeczowe informacje i ogromne wsparcie. Choroby nie udało się pokonać bo niestety nie każdemu mimo ogromnych chęci da się pomoc, ale empatia jaką okazała mi Pani doktor po śmierci bliskiego była niesamowita. Będę to pamiętać do końca życia. Bardzo dziękuje

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Janas

  Bardzo dziękuję Pani dr za okazaną empatię.
  Przyjechałem do Rzeszowa z odległej miejscowości i zapomniałem wziąć ze sobą jednego z leków immunosupresyjnych , zadzwoniłem do wielu aptek jednak lek okazał się niedostępny.
  Jestem po przeszczepie nerki i bez zażycia tego leku czekał mnie powrót do domu ale Pani dr miała dyżur w szpitalu i b życzliwie ze mną porozmawiała a następnie otrzymałem wspomniany lek na czas pobytu. Jeszcze raz dziękuję za okazane wsparcie.
  Marian Słotwiński

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agata Gut-Lepiech

  Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Badanie wykonuje bardzo dokładnie szczegółowo informuje co nalezy dalej zrobić. Lekarka bardzo solidna i kompetentna. Polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Gabriela Pabian-Szczygieł

  Bardzo polecam! Pani doktor jest bardzo , kompetentna, stawia diagnozę po dokładnych badaniach, poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszystkich wątpliwości pacjenta. Bardzo życzliwa i uprzejma.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Surowiec

  Doktor Andrzej Surowiec to prawdziwy profesjonalista w swoim fachu. Gdy zdiagnozowano u mnie zaawansowanego raka jelita grubego, nie miałam wątpliwości, komu powierzyć swoje życie i zdrowie. Każdy pacjent jest dla doktora ważny. To człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej, prosty i skromny. Jeśli już podejmie się leczenia, to można być pewnym, że zrobi to najlepiej jak potrafi. Miałam okazję przekonać się o tym będąc pacjentką w szpitalu, gdzie doktor pełni funkcję ordynatora.
  Wdzięczna pacjentka
  Danuta M.

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Łoziński

  Dr Łoziński nie ma sobie równych. Najlepszy specjalista. Cierpliwy, wesoły a przy tym bardzo skupiony na swojej pracy. Na każde zadane pytanie odpowiada konkretnie. Na prawdę polecam.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Paśko poród

  Jestem bardzo zadowolona z Pani Gosi. Wiedza i zaangażowanie - odpowiednie podejście, nst porody tylko z Panią Gosią!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania