dr n. med.

Tomasz Korbelak

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

30 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
665 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Tytuł specjalisty w położnictwie i ginekologii uzyskałem w 2010 roku. W trakcie trwania specjalizacji… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: PROFEMED Poznań

  Pan doktor Korbelak jest od niedawna lekarzem prowadzącym moją ciążę. Jest to najlepszy ginekolog, na jakiego do tej pory trafiłam - uprzejmy, cierpliwy, pełen zrozumienia. Jest delikatny podczas badań i wszystko jasno tłumaczy. Takie wizyty to prawdziwa przyjemność i zero stresu!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Ułańska 7Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Do lekarza zgłosiłam z silnym bólem podbrzusza, który promieniował do pleców oraz ud. Po badaniu dowiedzialam się ze ginekologicznie wszystko jest w porzadku. Niestety tak nie było po 4 dniach dniach wylądowałam w szpitalu z silnym zapaleniem przydatków,gdzie tego samego dnia wykonano zabieg laparoskopi podobno juz blisko bylo do zapalenia otrzewnej. Stan zapalny był ogromny. Jestem zawiedziona bo przez zła diagnozę szukalam problemu gdzies indziej i tracilam cenny czas. Nie polecam.

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie ginekologiczne

  Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Spokojny, miły, uprzejmym, otwarty. Wszystko spokojnie tłumaczy, ma dobre podejście do pacjentek a i do ich partnerów (jeśli chodzi o ciążę). Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest lepszego lekarza w okolicy nie ma! :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Ułańska 7Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Najlepszy ginekolog pod słońcem! Prowadził moją ciążę od początku do końca, zawsze cierpliwie odpowiadał na pytania, kompetentny, sympatyczny, z dużą wiedzą, a przede wszystkim badania nie wywoływały u mnie stresu. Znalazłam już swojego ginekologa i polecam go każdej kobiecie :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor Tomasz Korbelak jest prawdziwym lekarzem z powołania. Prowadził moją ciąże i bardzo mi pomógł gdy poroniłam dwie następne. Zawsze można liczyć na dobre słowo i profesjonalną opiekę. Nie wyobrażam sobie bym mogła kożystać z opieki innego lekarza. Wszystkim szczerze polecam.

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: powiększony brzuch,bóle podbrzusza, wymioty przy miesiączce

  Bardzo Polecam Dr Tomasza Korbelaka, jest najbardziej kompetentym ginekologiem jakiego poznałam.
  Był moim pierwszym ginekologiem(miałam 17 lat) i wykrył mi torbiel jajnika o wielkości 15 cm, w bardzo krótkim czasie z poleceniem pilnych badań zajął się mną, przyjął w trybie natychmiastowym na oddział ginekologii. Przeprowadził operację, ale przede wszystkim okazywał, wyrozumiałość, wszystko od A do Z tłumaczył, posiada ogromną wiedzę na temat ginekologii i wie także jak przekazać ją pacjentce. Z całego serca będę polecać Doktora każdej kobiecie czy ciężarnej czy też z jakimkolwiek problemem ginekologicznym. Najlepszy lekarz pod słońcem, oby więcej takich było, mogą brać z Doktora przykład!!!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dr Korbelak to lekarz, któremu zaufałam podczas mojej pierwszej ciaży. Wraz z mężem bardzo lubiliśmy wizyty u niego. Cierpliwie odpowiadał na nasze pytania, uspokajał, czasem żartował. Bardzo nam odpowiadało jego zdroworozsadkowe podejście, że jeśli jest wszystko OK z dzieckiem to nie ma potrzeby brać żadnych suplementów (poza oczywiście kwasem foliowym w 1. trymestrze).
  Niestety, gdy okazało się, że mam kiepskie wyniki, nie było możliwości umówić się do pana doktora na wizytę (w tej chwili przyjmuje tylko w enelmedzie i jest bardzo oblegany). Telefonu nie odbierał (numer znaleziony w Internecie), na 2 maile (którego adres sam mi podał) nie odpisał... Zostaliśmy więc na lodzie w trzecim trymestrze ciaży i musieliśmy znaleźć innego lekarza, który nam pomógł.
  Pan doktor najwyraźniej bardzo oddziela życie prywatne od pracy - rozumiem to i szanuję. Nadal uważam, że jest bardzo kompetentnym, uprzejmym lekarzem. Radzę jednak zastanowić się poważnie nad prowadzeniem ciaży u pana doktora - bo w razie jakichkolowiek problemów nie ma z nim żadnej możliwości kontaktu. Szkoda, bo na maila mógłby chociaż krótko odpisać w przerwie między kolejnymi pacjentkami...:(

 • Z

  Polecam bardzo Pana Doktora. Lekarz z ogromną wiedzą, którą przekazuje w bardzo przystępny sposób laikowi. Pracuje na najwyższej jakości sprzęcie, dzięki temu, wiem i widzę co dokładnie dzieje się ze mną, ciążą i dzieckiem. Żałuję, że tak późno trafiłam do Pana Doktora, ale na pewno lekarza już nie zmienię :)

 • A

  Z czystym sumieniem polecam dr Tomasza Karbelak. Lekarz mimo młodego wieku bardzo konkretny, zna się na rzeczy. Jest lekarzem z powołania i ma podejście do pacjentów. Jestem zadowolona bardzo z wizyty...

 • A

  Lekarz wykazał realne zainteresowanie moimi problemami zdrowotnymi. Cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania i wątpliwości. Podczas badania przekazał wszelkie informacje dotyczące przebiegu badania i swoje ustalenia. Wizyta przebiegała w odpowiedniej atmosferze - minimalizującej stres.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
  Tytuł specjalisty w położnictwie i ginekologii uzyskałem w 2010 roku. W trakcie trwania specjalizacji prowadziłem badania dotyczące dopplerowskich przepływów naczyniowych u ciężarnych pacjentek. Zaowocowały one powstaniem pracy doktorskiej pt. „Predykcja zaburzeń czynności serca płodu w czasie porodu oraz nieprawidłowego stanu noworodka w oparciu o zastosowanie wskaźnika hipoksji”, której obrona miała miejsce w 2010 roku.
  Stale podnoszę swoje kwalifikacje w zakresie badań ultrasonograficznych biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą. Jestem także autorem artykułów opublikowanych w renomowanych czasopismach ginekologiczno – położniczych.
  Posiadam certyfikat Fetal Medicine Foundation uprawniający do wykonywania badań prenatalnych.
  W oddziale szpitalnym zajmuję się zabiegami endoskopowymi takimi jak histeroskopia i laparoskopia, a także korekcją obniżenia narządu rodnego przy pomocy polipropylenowych siatek protezujących oraz leczeniem wysiłkowego nietrzymania moczu.
  W prywatnej praktyce zajmuję się leczeniem schorzeń ginekologicznych, prowadzeniem ciąży oraz diagnostyką ultrasonograficzną.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu (2000)

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

 • Tomasz Korbelak, ginekolog w mieście Sulechów - Certyfikaty

Choroby

 • prowadzenie ciąży
 • badania prenatalne
 • niepłodność
 • antykoncepcja
 • menopauza
 • nietrzymanie moczu
 • infekcje dróg rodnych
 • zaburzenia hormonalne
 • badania dopplerowskie
 • endometrioza miednicy mniejszej
więcej