Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulechowie

(117 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulechowie

Zwycięstwa 1

66-100 , Sulechów , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Korbelak

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum DREWSUsługa: konsultacja ginekologiczna

   U pana doktora prowadziłam swoją pierwszą ciążę. Wszystkie badania były wykonywane skrupulatnie i z dokładnym wyjaśnieniem. Na każde pytanie dostawałam wyczerpującą odpowiedź. Dzięki przyjaznemu podejściu do pacjenta nigdy nie stresowałam się wizytami i byłam spokojna o mój stan zdrowia. Szczerze polecam pana doktora wszystkim pacjentkom.

  • J
   Lokalizacja: Centrum DREWSUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Polecam z całego serca! Lekarz profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do kobiety. Wszystko szczegółowo wyjaśniła ale także uspokoił.

  Zobacz wszystkie opinie (109) o tym lekarzu


 • Ludwina Gryszko

  Pediatra,

  • D

   Panią doktor spotkałam w szpitalu po urodzeniu córeczki. Niezbyt miła (ale to nie jest najważniejsze, więc darowałabym). Wszystkim noworodkom wciskała sztuczne mleko - za mało je: dokarmic sztucznym, za często je - też dac sztucznego, niech sobie mama odpocznie. Po prostu NAN to lek na wszystko dla jedno - dwudniowego noworodka. Tak się wspiera młode matki w niełatwej sztuce karmienia piersią?

  • J

   Kompetentna. Słucha z cierpliwością uwagi rodziców, analizuje informacje i dopytuje o szczegóły. Ma dobre podejście do dzieci. Jak na wizytę w gabinecie lekarskim, synek bardzo mało płakał (tylko na początku). Dr Gryszko ma cierpliwość do dzieci. Nie przeszkadzało jej,  że synek chwytał za stetoskop. Pod koniec przedstawiła zrozumiale diagnoze wraz z uzasadnieniem. Dostaliśmy także listę na kartce jak postępować, żebyśmy niczego nie zapomnieli. Przyjazna. Pomimo tego, że nie przyjmuje normalnie w weekend, na naszą prośbe przyjęła nas w sobotę. Ogólnie z mężem jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, wiedzy i kompetencji Pani doktor. Zdecydowanie polecamy!


 • Mariusz Witczak

  Endokrynolog, Internista,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Wie co robi, bezpośredni, wyczerpująco odpowiada na zadane pytania przez pacjenta.Lekarz powinien być skuteczny, nie oczekuję od lekarza żartów, uśmiechu którego i tak nie widać z pod maseczki. Chcę aby podszedł do mojego problemu z zaangażowaniem, postawił odpowiednią diagnozę, i wdrożył skuteczne leczenie. Pozdrawiam

  • W
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

   Nie wyobrażam sobie innego lekarza!!!
   Bez uśmiechu, co prawda bez humoru, lecz jak każdy człowiek ma prawo mieć lub nie mieć humoru! Jest bezpośredni i poważnie traktuje sprawy ! Dla mnie się liczy jego zaangażowanie i to że jest wybitnym lekarzem, a nie bzdury takie jak uśmiech, czy humor!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu