Umów wizytę Zapytaj lekarza 1 665 odwiedzin w ciągu 30 dni

W leczeniu żylaków kończyn dolnych stosuję najnowocześniejsze, małoizwazyjne metody zamykania niewydolnych żył (fale radiowe, laser, klej tkankowy, skleroterapię pod kontrolą USG, miniflebektomię)… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
121 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Profilaktyki i Leczenia Chorób NaczyńUsługa: konsultacja naczyniowa

  Jestem zadowolona z przebiegu dotychczasowego leczenia. Bardzo rzeczowe i profesjonalne podejście lekarza do pacjenta i jego problemu. Polecam wszystkim potrzebujący porady chirurga naczyniowego, ja wrócę na pewno na dalsze leczenie.

  Tomasz Ciąćka2018-05-17

  Witam Panią, dziękuję bardzo cieszę się, że mogłem Pani pomóc :) zapraszam na kontrolę. Pozdrawiam serdecznie Tomasz Ciąćka

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Profilaktyki i Leczenia Chorób NaczyńUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego/flebologa z USG Doppler żył obu kończyn

  Doktor budzący zaufanie podejściem do pacjenta. Nie mam wątpliwości, że wiedział co robi a zamiast snuć domysły od razu wykonał szczegółowo dopplera i na bieżąco wyjaśnił gdzie są problemu w każdej z nóg. Wyjaśnił na czym polega niezbędny w moim przypadku zabieg. Od razu opis, diagnoza oraz dołączył sporo informacji opracowanych na piśmie jak trzeba poprawodzić dalsze leczenie. To plus bo często po samej rozmowie w natłoku informacji i przy towarzyszącym bólu mamy poczucie po wizycie, że można było jeszcze o coś więcej dopytać. Nie naciska na jakiekolwiek dodatkowe zabiegi u siebie, ale dzięki zaufaniu które we mnie wzbudził po wizycie własnie do Pana doktora planuję wybrać się za zabieg. Dziękuję za wizytę i do zobaczenia na kontroli.

  Tomasz Ciąćka2018-05-17

  Witam Pana, dziękuję bardzo, zapraszam na leczenie zabiegowe. Pozdrawiam gorąco.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Profilaktyki i Leczenia Chorób NaczyńUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego/flebologa z USG Doppler żył obu kończyn

  Pan Doktor dokładnie wykonał badanie, wytłumaczył wszystko i wyjaśnił dalsze postępowanie. Pan Doktor powiedział, że w razie pytań dodatkowo mogę napisać maila. W związku z tym, że po wizycie urodziło się kilka pytań w mojej głowie ta możliwość była bardzo przydatna. Pana Doktor jest bardzo profesjonalny, polecam.

  Tomasz Ciąćka2018-05-07

  Witam Panią, dziękuję bardzo, pozdrawiam gorąco i zapraszam na wizytę kontrolą. Tomasz Ciąćka

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Profilaktyki i Leczenia Chorób Naczyń

  Bardzo dokładne badanie. Myślałam, że mój problem wymaga poważnej ingerencji. Tymczasem Doktor zaproponował 2 rozwiązania, które mnie nie przerażają. Teraz tylko pozostaje umówić się na zabiegi.

  Tomasz Ciąćka2018-05-07

  Witam Panią, dziękuję serdecznie, zapraszam na zabieg małoinwazyjny. Pozdrawiam gorąco. Tomasz Ciąćka

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Timeless | Chirurgia PlastycznaUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego z USG Doppler żył kończyn dolnych

  Pan Doktor bardzo konkretny, wszystko wytłumaczone a nawet rozrysowane ???? Pozostaje kwestia uzbierania na zabieg. Polecam serdecznie.

  Tomasz Ciąćka2018-04-23

  Witam Panią, dziękuję bardzo, z rysunkiem łatwiej zrozumieć istotę choroby i sposób leczenia :), zapraszam na zabieg, pozdrawiam gorąco Tomasz Ciąćka

 • E
  Lokalizacja: Centrum Profilaktyki i Leczenia Chorób NaczyńUsługa: konsultacja

  Byłam z 10 letnim synem na konsultacji i usg Doppler żył kończyny dolnej. Pan Doktor bardzo dokładnie przebadał dziecka nogę i wyjaśnił wszystko szczegółowo.

  Tomasz Ciąćka2018-04-13

  Dziękuję Pani bardzo, życzę powodzenia w leczeniu. W razie potrzeby służę pomocą. Pozdrawiam serdecznie. Tomasz Ciąćka

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Profilaktyki i Leczenia Chorób NaczyńUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego/flebologa z USG Doppler żył obu kończyn

  Jeśli chodzi o pierwszą wizytę: Pan doktor jest bardzo przyjemny, konkretny i pomocny. Bardzo szybko postawił diagnozę i powiedział co dalej trzeba zrobić. Na wszelkie pytania odpowiedział bez problemu oraz dał wizytówkę informując mnie, że gdybym jeszcze o coś chciał spytać, to zawsze mogę napisać e-maila z zapytaniem. Zapomnialem zabrać dokumentów z badania i Pan doktor zadzwonił, poprosiłem o wysłanie pocztą i nie było z tym żadnego problemu. Na pewno jeszcze się będziemy widzieć na zabiegu, ale już teraz serdecznie polecam wizytę u Pana doktora tym, którzy potrzebują fachowej pomocy.

  Tomasz Ciąćka2018-03-30

  Witam Pana, dziękuję Panu bardzo, nie ma problemu - dokumenty wysłane. Zapraszam na zabieg. Pozdrawiam gorąco. Tomasz Ciąćka

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor profesjonalnie i rzeczowo opisał mój problem z żyłami i zaproponował sposób leczenia. Wyjaśnił zalety proponowanego zabiegu i pozostawił czas na decyzję. Szczerze polecam pana doktora.

  Tomasz Ciąćka2018-03-27

  Witam Panią, dziękuję bardzo, zapraszam na zabieg. Pozdrawiam gorąco. Tomasz Ciąćka

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor to bardzo miły i serdeczny czlowiek.Pełen profesjonalizm,odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Polecam go serdecznie.

  Tomasz Ciąćka2018-03-25

  Witam Panią, dziękuję bardzo, pozdrawiam serdecznie Tomasz Ciąćka

 • Lokalizacja: Centrum Profilaktyki i Leczenia Chorób NaczyńUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego/flebologa z USG Doppler żył obu kończyn

  Profesjonalny i rozsądny specjalista, została ustalona data i zakres koniecznego zabiegu. Opinia pana doktora była zgodna z wcześniejszą konsultacja uzyskana u innego specjalisty

  Tomasz Ciąćka2018-03-16

  Witam Pana, dziękuję bardzo, zapraszam na zabieg. Pozdrawiam serdecznie. Tomasz Ciąćka

Pytania pacjentów (291)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Córka ma naczyniaka na szyi, ma 18 lat i chcemy go usunąć i do jakiego lekarza powinniśmy się zgłosić i jak to wszystko wyglada?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Chirurg naczyniowy ? mający doświadczenie w leczeniu takich chorób. Pozdrawiam

 • Mam ranę w fałdzie pod kolanem. Próbowałam ją smarować Altanem plus i tribiotykiem i takim żółtym proszkiem do ściągania ran. Niestety rana nie chce się goić. Nie krwawi ale ciągle boli i się otwiera. Czy mam iść do dermotologa czy do chirurga.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam Panią, do chirurga, te środki nie pomogą Pani w gojeniu rany.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W leczeniu żylaków kończyn dolnych stosuję najnowocześniejsze, małoizwazyjne metody zamykania niewydolnych żył (fale radiowe, laser, klej tkankowy, skleroterapię pod kontrolą USG, miniflebektomię) - pacjant jest sprawny bezpośrednio po zabiegu, metody te umożliwiają szybki powrót do codziennej aktywności, dolegliwości po zabiegu są niewielkie, metody te są zalecane przez towarzystwa zajmujące się leczeniem niewydolnych żył na świecie, w Europie i w Polsce.
  15 lat doświadczenia naczyniowego w największej w Polsce Klinice Chirurgii Naczyniowej i Transplantacyjnej Warszawakiego Uniwersytetu Medycznego.
  Słucham pacjenta, skupiam uwagę na objawach - aby prawidłowo rozpoznać chorobę. Przedstawiam możliwości i sposoby leczenia, wspólnie ustalamy najskuteczniejsze postępowanie i planujemy właściwe leczenie.
  Będąc cierpliwy, a zarazem uparty i dokładny, stosując najnowsze techniki małoinwazyjne, sprawiam, że leczenie i likwidacja zmian chorobowych ma wyskoką skuteczność i jest estetyczna.
  Korzystam z małoinwazyjnych metod leczenia żylaków kończyn dolnych, pajaczków naczyniowych - doskonaliłem się u mistrzów sztuki chirurgicznej (polskich, europejskich i światowych), biorąc udział w workshopach, kursach i szkoleniach, także szkolę innych lekarzy.

Specjalizacje

 • Chirurgia naczyniowa
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akadamia Medyczna w Białymstoku Wydział Lekarski
 • Specjalizacja z chirurgii ogólnej 2008 r. w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
 • Specjalizacja z chirurgii naczyniowej 2011 r. w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
 • Członkowstwo:
 • PTF - Polskie Towarzystwo Flebologiczne
 • PTChN - Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej
 • EAES - European Association of Endoscopic Surgery - Europejskie Towarzystwo Chirurgii Endoskopowej
więcej

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Krankenhaus Evangelische Stift St. Martin Koblenz Niemcy 1992 r.
 • Klinik für Allgemein-, Viszeral- und Transplantationschirurgie Medizinische Hochschule Hannover Niemcy 1997 r.
 • Klinik für Plastische, Ästhetische, Hand- & Wiederherstellungschirurgie Medizinische Hochschule Hannover Niemcy 1997 r.
 • Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Szpitala Kolejowego we Wrocławiu ul. Wiśniowa 1997 r.
więcej

Certyfikaty