Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Ul.Piechockiego 13, Bydgoszcz
Gabinet Ginekologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
5 opinii

O
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz, który zachowuje się jakby już wszystkie rozumy pozjadał. Dawał odczuć na wizycie, że jestem jedną z wielu pacjentek, które musi odbębnić. W końcu chodziłam do niego na NFZ, więc czego ja wymagam. Jak zaszłam w ciążę, prawdopodobnie źle wyznaczył mi datę porodu (Tak sugerowali mi lekarze w szpitalu, w którym znalazłam się z przenoszoną ciążą i dopiero oni uwzględnili fakt, iż mam nieregularne cykle miesiączkowe. Dwukrotnie mu to zasugerowałam, ale obliczył mi datę porodu wedle 'zdrowych' 28-dniowych cykli). Przez całą prawie ciążę zrobił mi jedno jedyne USG na samym początku. Na pytanie kiedy mi zrobi kolejne, odpowiadał zdawkowo, że na następnej wizycie. Nie doczekałam się już nigdy. Byle odklepać wszystkie pacjentki i oby szybko. Nie polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Żeby wszyscy byli tacy jak dr Malewicz, to nawet przeszkody rzucane przez NFZ pacjentom dałoby się łyknąć. POLECAM kazdej kobiecie niezaleznie od wieku. To jest fachowiec przez duże F.


O

bardzo dobry lekarz uratował mi życie podjął szybką decyzję i za to jestem mu wdzięczna.


J

Opinia z dnia 04.12.2008 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


G

To wpaniały człowiek i lekarz trafiłam do niego z ciążą pozamaciczna sam podjoł się operacji i wiedząc żę nie jetem jeszcze matką usunoł samą ciąże pozostawiając jajowód, nie miałam żadnych komplikacji po operacji zagłądał pamiętam jak powiedział że będę miała tyle dzieci ile tylko zechce i nie pomylił się.


A

Wyjątkowy człowiek. Gdy moja mama otrzymała informację, że ujawnił się w jej organiźmie rak błony śluzowej macicy, podjął natychmiastową i trafną decyzję. Już po tygodniu została przeprowadzona operacja. Wszystko szczęśliwie szło zgodnie z przewidywaniami Pana Doktora. Dr. Malewicz jest niezwylke symatyczny i ludzki. Sprawia, że bez skrępowania można podzielić się z nim swoimi wątpliwościami. Odpowiedź jest zawsze rzeczowa, konkretna i zgodna z rzeczywistością. Zasięgając opinii otoczenia nie ma wątpliwości, że dr Malewicz swój fach wykonuje z powołania. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście i chwilę szczerej rozmowy. Pozostawijąc swoje zdrowie w rękach Pana Doktora można mieć pewność, że jest to trafna decyzja. Szczerze polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania