dr n. med.

Sławomir Mrozicki

Urolog, Chirurg

92 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 30 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapisy on-line dotyczą tylko Gabinetu Urologicznego na ul. Widok 31 (oś Dąbie). Inne terminy i godziny wizyt są dostępne po wcześniejszym kontakcie telefonicznym Zapraszam Jestem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
92 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Urologiczny

  Pan doktor to doświadczony specjalista, znający tajniki i nowinki w zakresie swojej specjalizacji. Skupiony na analizie badań, rozważny i szukający optymalnego rozwiązania problemu i podjęcia właściwego leczenia. Polecam

  dr n. med. Sławomir Mrozicki2018-03-12

  Witam,
  Dziękuję za opinię, pozdrawiam!

 • P
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet UrologicznyUsługa: zapalenie prostaty

  Pan doktor jest człowiekiem o ogromnej empatii i bardzo doświadczonym specjalistą. Podjął się leczenia mojej bardzo przewlekłej i uciążliwej choroby jaką jest zapalenie prostaty. Analizując moje wyniki badań z kilku laboratoriów w Polsce i za granicą, doktor zaordynował leczenie nowatorskim antybiotykiem, które przyniosło oczekiwany efekt. Powtórne badania laboratoryjne wykonane na życzenie Pana doktora były bez zarzutów, a mój stan zaczął się poprawiać aż do całkowitego wyleczenia. Piszę opinię będąc już ponad 2 lata zdrowy (choroby tego typu lubią nawracać). Jak widzę, nie jestem odosobniony w swojej opinii o doktorze Mrozickim. Paweł Z.

  dr n. med. Sławomir Mrozicki2018-03-12

  Panie Pawle,
  Cieszę się, że wszystko u Pana w porządku.
  Pozdrawiam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Potrzebna mi była natychmiastowa pomoc. Pomógł mi natychmiast - szybko i sprawnie. Jest fachowcem najwyższej klasy. Jest miły uprzejmy i życzliwy dla pacjenta. Polecam zdecydowanie.

  dr n. med. Sławomir Mrozicki2017-12-13

  Dziękuję za opinię
  Pozdrawiam!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Doktor odpowiedział na wszystkie pytania i zalecił odpowiednie środki. Jestem bardzo zadowolony oraz polecam serdecznie wizyty u niego.

  dr n. med. Sławomir Mrozicki2017-11-21

  Panie Wojciechu,

  Dziękuję za opinię!
  Pozdrawiam

 • P
  Lokalizacja: Szpital Bonifratrów w KrakowieUsługa: Konsultacja urologiczna

  Witam,
  chciałbym się podzielić swoją opinią na podstawie relacji z Panem Doktorem.

  Na początku byłem trochę zestresowany, miałem pewne obawy, ale to się trochę później rozładowało, także jestem zadowolony i rekomenduję Pana Doktora tym, którzy potrzebują konsultacji urologicznej.

  Z Panem Doktorem można kulturalnie porozmawiać, szanuje on poglądy pacjenta i nie zmusza do robienia czegoś wbrew jego (pacjenta) przekonaniom lub czegoś na siłę.

  Po tych wizytach ma się wrażenie, że rzeczywiście chce on pomóc pacjentowi tzn. :
  -zaproponować pewne akcje np. zabieg i dobrze taki zabieg wykonać, gdy wymaga tego sytuacja pacjenta
  -zachęcić i wyjaśnić, jak badać się profilaktycznie
  -uspokoić pacjenta, gdy sytuacja nie jest poważna lub gdy widzi, że ten się stresuje bardzo
  -doradzić w pewnych kwestiach

  Sądząc po sobie, chcę jednak dodać, że aby wizyta była bardziej owocna, od pacjenta wymaga się pewnego "dobrego" zaufania do lekarza, a przynajmniej rozważenia jego zaleceń. Na moje początkowe obawy mogło wpływać niezbyt dobre podejście do wizyty lub pewne wątpliwości. Mam jednak wrażenie, że mimo to Pan Doktor się do mnie nie zniechęcił i m. in. dlatego można uznać naszą współpracę za udaną.

  dr n. med. Sławomir Mrozicki2017-11-21

  Witam Panie Pawle,
  Dziękuję za poświęcony czas na napisanie opinii.
  Jak Pan dobrze wskazuje, liczy się również zaufanie i współpraca na linii lekarz - pacjent.
  Pozdrawiam

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Kamica

  Chodziłem do tego lekarza przez jakiś czas w Enel-medzie. Leczyłem się z powodu kamieni w układzie moczowym. Trzy razy usłyszałem od niego, że on nie ma pojęcia co mi jest, jednak za każdym razem przepisywał mi nowe leki i nie zgadzał się bym zasięgnął opinii innego specjalisty. W końcu doszedł doniosku, że jeżeli nie wiadomo, co mi jest, to jest to pewnie zapalenie prostaty, w takim razie przepisał mi silny antybiotyk na zapalenie prostaty, który mocno oddziaływał na wątrobę, z którą mam problemy. Na końcu jednak w tarydycyjny sposòb urodziłem kamień, więc jak widać, zabrakło jednak trochę wiedzy lekarskiej.
  Ostatnio natomiast dowiedzialem sie od innego specjalisty w tej samej placówce, że dr Mrozicki zapisał w aktach, że mam zanikający czĺonek (SIC!), wobec tego lekarz pytał mnie, czy w ogóle miewam wzwód. Nie wiem na jakiej podstawie dr Mrozicki wysnuł taką opinię, ale to przechyliło czarę goryczy.

  dr n. med. Sławomir Mrozicki2017-11-05

  Dziękuje za pozostawioną opinie,

  Diagnoza pacjenta jest wynikiem przeprowadzonego wywiadu lekarza oraz zleconych badań.
  Może zdarzyć się, że na pierwszej wizycie nie zostanie postawiona ostateczna diagnoza. Wynika to z faktu, iż wiele jednostek chorobowych może dawać podobne objawy.

  W każdym momencie pacjent może zasięgnąć alternatywnej opinii u innego specjalisty. Taka dodatkowa konsultacja może być pozytywna zarówno dla pacjenta jak i lekarza prowadzącego, dlatego też nie ma żadnych przeszkód, aby pacjent uzyskał drugą opinie.

  Lekarz prowadzący prowadzi szczegółową historię wizyt pacjenta. Informacje zawarte w karcie są wynikiem wywiadu i przeprowadzonych badań i stanowią dla lekarza istotne źródło informacji.

  Pozdrawiam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Mrozicki jest bardzo rzeczowym lekarzem i wyczerpująco udziela odpowiedzi na pytania. Przebieg wizyty jest zawsze prowadzony w komfortowej atmosferze. Zdecydowanie polecam.

  dr n. med. Sławomir Mrozicki2017-10-30

  Dziękuję za opinię.
  Pozdrawiam

 • P
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Urologiczny

  Świetny specjalista! Wzorowo wykonany zabieg, bardzo przyjemna atmosfera na wizycie. Doktor jest bardzo wyluzowany, przez co nie odczuwa się w ogóle stresu, udziela wszelkich informacji dotyczących leczenia, wysłuchuje i odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo polecam!

  dr n. med. Sławomir Mrozicki2017-09-18

  Panie Pawle,
  Dziękuję za opinie.
  Pozdrawiam

 • D
  Lokalizacja: Szpital Bonifratrów w KrakowieUsługa: operacja stulejki

  Dziękuję Bardzo Panu Doktorowi za fachowy zabieg który miałem wykonany. Wszystko odbyło się perfekcyjnie. Polecam Pana Doktora ponieważ potrafi podejść do człowieka w sposób bezstresowy, jest miły , potrafi wszystko wytłumaczyć. Polecam wszystkim.

  dr n. med. Sławomir Mrozicki2017-09-18

  Panie Danielu,
  Cieszę się,że przełamał Pan strach przed wizyta u urologa:-)
  Pozdrawiam

 • F
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Urologiczny

  Lekarz z powołania, bardzo życiowy człowiek z którym rozmawia się na luzie aż nie chce się wychodzić. Godny zaufania. Dzięki takim lekarzom nie ma obaw by iść z każdym pytaniem czy obawą. Spokój i wytłumaczenie przypisany antybiotyk i po trzech dniach problem znikł.

  dr n. med. Sławomir Mrozicki2017-08-28

  Witam,
  Dziękuje za opinie, pozdrawiam

Pytania pacjentów (69)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapisy on-line dotyczą tylko Gabinetu Urologicznego na ul. Widok 31 (oś Dąbie). Inne terminy i godziny wizyt są dostępne po wcześniejszym kontakcie telefonicznym Zapraszam

  Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.
  W 1993 roku obroniłem doktorat w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od 1994 do 2007 roku pełniłem funkcje Ordynatora Klinicznego Oddziału Urologicznego w V Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie.

  Obecnie prowadzę własną prywatną praktykę lekarską obejmującą konsultacje medyczne oraz pełny zakres diagnostyki i leczenia narządów układu moczowo-płciowego.

  Od połowy 2006r. wykonuję operacyjne leczenie łagodnego rozrostu gruczołu krokowego laserem GreenLight KTP. Wykonałem ponad 400 zabiegów z pełnym powodzeniem.
  Obecnie w mojej dyspozycji jest najnowszy model lasera GreenLight XPS. Wprowadzony został przez firmę AMS w 2011r. po doświadczeniach z najlepszymi ośrodkami urologicznymi na świecie.

Specjalizacje

 • Urologia
 • Urologia dziecięca

Ukończone szkoły

 • Doktorat (Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi)
 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski