dr n. med.

Sławomir Mrozicki

Urolog, Chirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

<strong> Zapisy on-line dotyczą tylko Gabinetu Urologicznego na ul. Widok 31 (oś Dąbie). Inne terminy i godziny wizyt są dostępne po wcześniejszym kontakcie telefonicznym Zapraszam… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam Panie Doktorze. Czy przyjmuje Pan również małych pacjentów? Chłopiec 3 miesiące - torbielowata nerka prawa, nie funkcjonuje. Lewa nerka jest zdrowa. Chcemy zasięgnąć porady leczenia u specjalisty urologa. Jesteśmy pod opieką nefrologa. Pozdrawiam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam,
  Nie jestem urologiem dziecięcym.

 • Mam coś w rodzaju dzikiej skóry w dwóch miejscach na członku, są zaczerwienione (połową są wrośnięte). Na żołędziu przy zbyt mocnym odsunięciu może delikatnie polecieć krew. Co to jest i czy to poważne? Mogę przesłać zdjęcia.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  BYć może to odczyn alergiczny, proponuję wizytę u urologa

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Zapisy on-line dotyczą tylko Gabinetu Urologicznego na ul. Widok 31 (oś Dąbie). Inne terminy i godziny wizyt są dostępne po wcześniejszym kontakcie telefonicznym Zapraszam

  Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.
  W 1993 roku obroniłem doktorat w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od 1994 do 2007 roku pełniłem funkcje Ordynatora Klinicznego Oddziału Urologicznego w V Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie.

  Obecnie prowadzę własną prywatną praktykę lekarską obejmującą konsultacje medyczne oraz pełny zakres diagnostyki i leczenia narządów układu moczowo-płciowego.

  Od połowy 2006r. wykonuję operacyjne leczenie łagodnego rozrostu gruczołu krokowego laserem GreenLight KTP. Wykonałem ponad 400 zabiegów z pełnym powodzeniem.
  Obecnie w mojej dyspozycji jest najnowszy model lasera GreenLight XPS. Wprowadzony został przez firmę AMS w 2011r. po doświadczeniach z najlepszymi ośrodkami urologicznymi na świecie.

Specjalizacje

 • Urologia
 • Urologia dziecięca

Ukończone szkoły

 • Doktorat (Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi)
 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
86 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Mrozicki jest bardzo rzeczowym lekarzem i wyczerpująco udziela odpowiedzi na pytania. Przebieg wizyty jest zawsze prowadzony w komfortowej atmosferze. Zdecydowanie polecam.

 • P
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Urologiczny

  Świetny specjalista! Wzorowo wykonany zabieg, bardzo przyjemna atmosfera na wizycie. Doktor jest bardzo wyluzowany, przez co nie odczuwa się w ogóle stresu, udziela wszelkich informacji dotyczących leczenia, wysłuchuje i odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo polecam!

  dr n. med. Sławomir Mrozicki2017-09-18

  Panie Pawle,
  Dziękuję za opinie.
  Pozdrawiam

 • D
  Lokalizacja: Szpital Bonifratrów w KrakowieUsługa: operacja stulejki

  Dziękuję Bardzo Panu Doktorowi za fachowy zabieg który miałem wykonany. Wszystko odbyło się perfekcyjnie. Polecam Pana Doktora ponieważ potrafi podejść do człowieka w sposób bezstresowy, jest miły , potrafi wszystko wytłumaczyć. Polecam wszystkim.

  dr n. med. Sławomir Mrozicki2017-09-18

  Panie Danielu,
  Cieszę się,że przełamał Pan strach przed wizyta u urologa:-)
  Pozdrawiam

 • Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Urologiczny

  Lekarz z powołania, bardzo życiowy człowiek z którym rozmawia się na luzie aż nie chce się wychodzić. Godny zaufania. Dzięki takim lekarzom nie ma obaw by iść z każdym pytaniem czy obawą. Spokój i wytłumaczenie przypisany antybiotyk i po trzech dniach problem znikł.

  dr n. med. Sławomir Mrozicki2017-08-28

  Witam,
  Dziękuje za opinie, pozdrawiam

 • A

  Pan doktor jest świetnym specjalistą z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta. Szybko i sprawnie przeprowadził dość nieprzyjemne i stresujące badanie. Jest bardzo życzliwym i cierpliwym lekarzem, który troszczy się o swoich pacjentów. W 100% polecam konsultacje u doktora Mrozickiego. Pozdrawiam, Alicja

  dr n. med. Sławomir Mrozicki2017-08-17

  Pani Alicjo,
  Dziękuję za rekomendacje. Pozdrawiam!

 • Lokalizacja: Szpital Bonifratrów w KrakowieUsługa: laserowa operacja prostaty

  Operacja wykonana na początku maja, sprawnie i profesjonalnie dolegliwości ustały. Jestem pełen uznania dla doktora Mrozickiego, oceniam pozytywnie podejscie do pacjenta i okazywanie zyczliwosci. Polecam wszystkim z okolic Radomia. Jerzy Bieńkowski

  dr n. med. Sławomir Mrozicki2017-06-19

  Witam Panie Jerzy,
  Dziękuję za opinię!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem pod opieką Pana Doktora już od około pół roku. Pan Doktor jest bardzo profesjonalnym rzeczowym człowiekiem, przy czym zawsze pogodny skory do rozmowy. Zabieg który przeprowadzał u mnie Pan Mrozicki również został wykonany bezbłędnie, zero bólu i krępacji. Doktor Mrozicki jest w 100% godny polecenia, Najlepszy lekarz jakiego poznałem!!

  dr n. med. Sławomir Mrozicki2017-04-13

  Dziękuję Panie Pawle za opinię
  Pozdrawiam!

 • Ł
  Lokalizacja: Szpital Bonifratrów w KrakowieUsługa: Inny

  Świetny specjalista ! Piekielnie dobrze wykonana praca ! Zero bólu w trakcie zabiegu jak i po. Stosuję się do wszystkich zaleceń dr Mrozickiego, dzięki czemu wszystko się szybko i bezproblemowo goi.
  Godny polecenia Chirurg, profesjonalista w swoim fachu !
  Polecam i liczę, że będzie do naszych usług jeszcze wiele lat !
  Pozdrawiam,
  Łukasz

  dr n. med. Sławomir Mrozicki2017-03-27

  Panie Łukaszu, dziękuję za opinię i życzenia:)

 • A
  Lokalizacja: Szpital Bonifratrów w KrakowieUsługa: Inny

  Pan doktor Mrozicki wykonał mi laserową operację prostaty w Szpitalu Bonifratrów w Krakowie.Zabiegł przebiegł szybko i bez komplikacji. Na drugi dzień wyszedłem do domu, a w następny byłem w pracy. Cały pobyt w szpitalu przebiegał bezstresowo, w przyjaznej atmosferze. Pan doktor zachowuje się w taki sposób, że znika bariera między lekarzem a pacjentem. Znika skrępowanie i stres.Można pytać zawsze i o wszystko, otrzymując wyczerpujące odpowiedzi .
  Pan Doktor Mrozicki jest profesjonalistą w swoim zawodzie, a w kontaktach z pacjentami jest sympatyczny, konkretny i szanuje pacjenta, co budzi zaufanie. Polecam. Grzegorz z Jaworzna.

  dr n. med. Sławomir Mrozicki2017-03-27

  Witam Panie Grzegorzu,
  Bardzo dziękuję za opinie i cieszę się, że tak szybko wrócił Pan do pełnej sprawności
  Pozdrawiam

 • Od dłuższego czasu leczyłem się na łagodny przerost prostaty.Konieczna była już operacja. 4 sierpnia 2016r. po raz pierwszy zgłosiłem się do Pana Doktora Sławomira Mrozickiego, który wyznaczył mi termin laserowej operacji na 05.09.2016r. Po laserowej operacji na drugi dzień wyszedłem do domu a na trzeci poszedłem do pracy.Obecnie czuję się bardzo dobrze pod każdym względem.
  Władysław W. lat 68 Dziękuję Panie Doktorze.

  dr n. med. Sławomir Mrozicki2017-02-13

  Panie Władysławie, dziękuje za opinie i cieszę się, że zdrowie dopisuje! pozdrawiam