Sławomir Kluzek, stomatolog Szczecin

lek. dent. Sławomir Kluzek

Stomatolog więcej

7 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Moje doświadczenie

O mnie

STOMATOLOGIA KAMIENICA 25. Pełny zakres usług stomatologicznych. Implanty, licówki, korony pełnoceramiczne, endodoncja mikroskopowa, Diagnostyka RTG n...

Zobacz pełen opis

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Implanty


Wielkopolska 25/10, Szczecin

Stomatologia Kamienica25


Korony pełnoceramiczne


Wielkopolska 25/10, Szczecin

Stomatologia Kamienica25


Leczenie kanałowe


Wielkopolska 25/10, Szczecin

Stomatologia Kamienica25


Leczenie stomatologiczne pod mikroskopem


Wielkopolska 25/10, Szczecin

Stomatologia Kamienica25


Licówki


Wielkopolska 25/10, Szczecin

Stomatologia Kamienica25


Rentgen zębów


Wielkopolska 25/10, Szczecin

Stomatologia Kamienica25


Zdjęcia pantomograficzne


Wielkopolska 25/10, Szczecin

Stomatologia Kamienica25

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Stomatologia Kamienica25 chirurgiczne usuwanie zębów

Zabieg przebiegł bezboleśnie - jak zawsze - pełna proffeska. Zawsze korzystam z tego gabinetu stomatologicznego razem ze znajomymi - polecamy


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Stomatologia Kamienica25 implanty

Niestety nie mogę zgodzić się z pozytywnymi opiniami na temat pana lek. Kluzka. Byłam jego pacjentką przez 8 lat. Od jakiegoś czasu zauważałam zmianę w podejściu stomatologa do pacjenta, ale wciąż dawałam mu szanse wierząc w to, że przecież jest dobrym specjalistą. W styczniu tego roku wybrałam się do niego ma implantację zęba. Zabieg został wykonany w pośpiechu, bez odpowiedniego przygotowania, bez wywiadu zdrowotnego, bez chłodzenia kości, jak również bez zabezpieczenia mnie antybiotykiem. Od razu po zabiegu rozchorowałam się, w czym Pan Kluzek nie widział związku. Kazał mi czekać, bo ból miał niby minąć. Niestety nie mijał przez 3 tyg tylko narastał. A lekarzowi ciężko było znaleźć dla mnie nawet czas, by sprawdzić co sie dzieje. W momencie gdy już byłam w wielkim bólu lekarz zamiast sprawdzić co się dzieje z implantem, rozwiercił kanałowo zęba który był "mm" obok implanta - co spowodowało jeszcze większe moje cierpienie, jak się okazało zabieg ten spowodował rozniesienie się infekcji po kości żuchwy! doprowadzając do zapalenia kości. Tego samego dnia Pan Kluzek wyjechał na urlop, dalej nie zabezpieczając mnie antybiotykiem. Konsekwencją działania lekarza Kluzka straciłam nie tylko implanta, również zęba obok, który wcześniej nie dawał żadnych dolegliwości. Od 11 miesięcy cierpię ogromnie! na zapalenie kości żuchwy- które dotyka gałęzi nerwu trójdzielnego! Najlepsi specjaliści w dziedzinie stomatologii/implantologii/chirurgii nie wiedzą jak mi pomóc . Kilkukrotne i wielotygodniowe leczenie antybiotykami tak wykończyło mój cały organizm. Jestem zmuszona przyjmować ciężkie leki neurologiczne, m.in. przeciwpadaczkowe, gdyż żadne inne leki przeciwbólowe nie są w stanie uśmierzyć tego bólu! Z aktywnej, atrakcyjnej osoby stałam się szczerbatym wrakiem!
Lekarz nie czuje się odpowiedzialny za moje cierpienie. Nawet nie usłyszałam, że jest mu przykro ani nie zostały mi zwrócone pieniądze za błędnie wykonany zabieg
/ bardzo zawiedziona pacjentka


Użytkownik zweryfikowany

Dla mnie najlepszy z możliwych! Dzięki panu doktorowi strach przed wizytami u stomatologa minął bezpowrotnie. Serdeczny, uśmiechnięty i zawsze w dobrym humorze - przynajmniej taki jest odbiór przez pacjenta. Każdy przypadek szczegółowo wyjaśnia, analizuje, dokładnie podaje koszty, możliwe rozwiązania i zawsze liczy się z opinią swojego pacjenta. Dzięki niemu cieszę się nieskazitelnym uśmiechem i nie wiem już, co to ból zęba, strach na fotelu dentystycznym czy trauma przed wizytą stomatologiczną. Uratował, wydawać by się mogło, niemożliwe do odratowania. Nie wyobrażam sobie wizyty w innym gabinecie i u innego stomatologa. Mój 12-letni syn też jest zachwycony, nie boi się i z przyjemnością chodzi na wizyty kontrolne. Mało tego: nie może się tych wizyt doczekać, a wzbudzenie takiego zaufania u dziecka to nie lada wyczyn.


M
Użytkownik zweryfikowany

Kiedyś sądziłam, że “Kamienica 25”, to stomatologia dla mnie niedostępna. Nowoczesne, przestronne gabinety w centrum, najwyższej klasy sprzęt, praca zawsze w asyście “na cztery ręce”, zabiegi w znieczuleniu, na miejscu mikroskop, Rentgen, kamera, dzięki której mogłam dokładnie zobaczyć, “w czym tkwi problem”, specjalna telewizja dla pacjenta pod sufitem- idealne umiejscowienie dla półleżącego wygodnie pacjenta. Dziś nie wyobrażam sobie wizyt w innym gabinecie.
Moja szóstka dawno i niedokładnie przeleczona kanałowo okazała się polem minowym i tylko dzięki perfekcji dra Kluzka udało się ją uratować. Zawsze swobodny, rozgadany, tutaj pracował w ciszy i skupieniu. Poszczególne etapy wizyt uwieczniał na zdjęciach Rtg, które natychmiast widział na ekranie swojego komputera i zapisywał w dokumentacji pacjenta. Bez biegania, czekania na zdjęcia – dla mnie super! Druga szóstka niestety mi się złamała. Została zakwalifikowana do usunięcia. Doktor dokładnie, nie robiąc pobojowiska- jak to czasem bywa przy wyrwaniu zęba – szóstkę wyłuskał. Zrobił to tak perfekcyjnie, że od razu wstawił mi implanta! Na jednej wizycie. Całość zabiegu - 45min, a ja czuję się świetnie i nawet nie jestem opuchnięta. Za 5 miesięcy po całkowitym wygojeniu kości, założymy koronkę i ząb będzie jak nowy! Może zabrzmi to kuriozalnie, ale wracam do gabinetu z przyjemnością. Dr Kluzek to wysokiej klasy specjalista. Zabiegi, które wykonuje są najwyższej jakości! A zespół, z którym pracuje- super zgrany, atmosfera – rodzinna.


F
Użytkownik zweryfikowany

Pełen profesjonalizm. Świadczone usługi na najwyższym poziomie.Brak problemu z dopasowaniem terminu zabiegu, pomimo dużej ilości pacjentów. Fachowa konsultacja i dokładne omówienie całego procesu (w moim przypadku wybielania zębów). Atmosfera bardzo przyjemna, wręcz rodzinna.


P
Użytkownik zweryfikowany

Gdybym jako dziecko trafił do takiego dentysty jak dr Kluzek to dziś nie miałbym problemów z zębami. Najwyższej klasy profesjonalizm oraz świetne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim !!!


P
Użytkownik zweryfikowany

NAJLEPSZY. Jako jedyny naprawił mojego zęba, którego inni dentyści chcieli wyrwać. Świetny człowiek, sympatyczny, a co najważniejsze posiada olbrzymią wiedze, która idzie z postępem medycyny. Jedyny dentysta od którego wychodząc czuje się jakbym wychodziła z kawiarni, gdyż pan doktor wraz ze swoja astystentką porusza zawsze wiele ciekawych zabawnych tematów jednocześnie niesamowicie skupiając się na swojej pracy i robiąc to szalenie delikatnie i precyzyjnie. Pierwszy raz spotkałam się z tym by przy leczeniu zęba były dwie osoby co jest to wielkim komfortem, bo to jedyny gabinet gdzie ktoś pilnuje bym za przeproszeniem,nie zalała się sliną i nie musiała osobiscie wypluwac wszelkich farfocli dentystycznych, bo Pani asystentka wszystko " odkurza na bieżąco" no i w tym gabinecie bardziej się leży niz siedzi i leci zawsze piękna muzyka! :)Chodzi do niego cała moja rodzina i już poleciłam kilku znajomym, którzy podzielają moje zdanie o widocznej po pierwszym razie różnicy w porównaniu z innymi.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

STOMATOLOGIA KAMIENICA 25. Pełny zakres usług stomatologicznych. Implanty, licówki, korony pełnoceramiczne, endodoncja mikroskopowa, Diagnostyka RTG n...

Zobacz pełen opis

Powiązane wyszukiwania