dr hab. n. med.

Sławomir Budrewicz

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

dr hab. n. med. Sławomir Budrewicz jest specjalistą neurologiem więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • dr hab. n. med. Sławomir Budrewicz jest specjalistą neurologiem

Ocena pacjentów:

10 opinii

 • Na konsultację do Pana doktora skierował mnie inny neurolog i pierwszy raz od czasu kiedy zachorowałam na Parkinsona przekonałam się, że można traktować pacjenta po ludzku, zostałam bardzo dokładnie zbadana, doktor wszystko cierpliwie tłumaczył w zrozumiały sposób, dobrał mi leki a kiedy okazało się, że mój organizm bardzo źle na nie zareagował zmienił na inne. Biorąc pod uwagę fakt, że zachorowałam w wieku 40 lat czeka mnie długie zmaganie z chorobą i mam nadzieję, że będę mogła dalej z nią walczyć pod opieką Pana doktora.

 • Byłam na wizycie u Pana doktora niedawno poraz pierwsz z polecenia innego lekarza i jestem bardzo zadowolona z wizyty - badanie było bardzo dokładne i zainteresowanie samą chorobą również .Także polecam wszystkim chorym którzy potrzebują dobrego neurologa - pozdrawiam i dziękuję .....

 • Pana doktora poznałem kilka lat temu, i już po pierwszej wizycie wiedziałem, że znalazłem tego właściwego specjaliste (od 14 lat zmagam się z Parkinsonem). Miłe podejście do pacjenta, dogłębna analiza przebiegu choroby, dokładne badania, szczera rozmowa to zalety które wyróżniają dr.Budrewicza i dają powód by polecić go innym chorym szukającym pomocy pacjentom.

 • Zachęcony opiniami z tego portalu wybrałem się do Pana Sławomira. Niestety moje zdanie na jego temat jest całkowicie odmienne w stosunku do opinii pacjentów, które zostały tutaj zamieszczone. Był w stosunku do mnie nieprzyjemny i nie słuchał uwag, które mu zgłaszałem. Chcąc dowiedzieć się czegoś więcej na temat diagnozy, którą wystawił, natychmiast denerwował się.

  dr hab. n. med. Sławomir Budrewicz2013-11-18

  Jeżeli nie udało mi się wyjaśnić Pańskiego problemu zdrowotnego chętnie porozmawiam ponownie. Często jednorazowa wizyta nie pozwala na jednoznaczne postawienie rozpoznania. Jeżeli chce Pan spotkać się jeszcze raz - zapraszam - oczywiście bezpłatnie.

 • Wspaniały neurolog, człowiek o wielkim sercu i wielkiej wiedzy. Najlepszy specjalista, który zajmuje się chorobą Parkinsona. Bardzo polecam!

 • Doktor Budrewicz uważnie słucha o dolegliwościach, wynikach wcześniej wykonanych badań i proponuje nowe, właściwe działania w celach diagnostycznych.Badanie jest szczegółowe i dokładne.Myślenie o chorobie i o pacjencie jest szerokie, a także obejmuje wywiad o innych niż neurologiczne jednostkach chorobowych.Potrafi również wpłynąć na pozytywne myślenie pacjenta o własnym stanie zdrowia.Hazaw.

 • To na prawdę bardzo dobry lekarz. Wnikliwie analizuje wszystkie badania, uważnie słucha uwag pacjenta, a przy tym zaraża dobrym humorem. Nigdy nie wystawia pochopnych diagnoz. Zawsze poprzedza je wnikliwymi badaniami, jeśli trzeba przeprowadzanymi nawet u różnych specjalistów (laryngolog, okulista, itp).

 • Super lekarz,bardzo cierpiwy,sympatyczny,chętnie wysłucha,dobrze dobierze leki,zawsze stara się pomóc,ma duża wiedzę,światły człowiek,widać,że ma powołanie,polecam

 • bardzo dobry , cierpliwy, kontaktowy ,sympatyczny,czuje sie jego zainteresowanie problemami pacjenta i wielką chęć ich rozwiązania,poprawnego zdiagnozowania aby pomóc .

 • Świetny specjalista,bardzo miły,cierpliwy i wyrozumiały,polecam
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```