prof. dr hab. n. med.

Sławomir Budrewicz

Neurolog

12 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

dr hab. n. med. Sławomir Budrewicz jest specjalistą neurologiem więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Gabinet prywatny

  Pan Profesor to wspaniały lekarz, który chce pomóc pacjentowi. Z uwagą, wnikliwością i zaangażowaniem przeprowadza wywiad oraz badanie. Diagnozę jak i zalecenia bardzo dokładnie wyjaśnia i znajduje czas, żeby odpowiedzieć na każde pytanie. Dziękuję i bardzo serdecznie polecam Pana Profesora!

 • Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska PolimedUsługa: konsultacje neurologiczne

  Wizyty u Pana Docenta Budrewicza przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Wnikliwy wywiad, dokładne badanie, trafna diagnoza, skuteczne leczenie. Pomimo wielu obaw odnośnie choroby, cały jej przebieg był taki, jak opisał ją Pan Docent na wizytach. Ponadto lekarz ten wykazuje dużo empatii w podejściu do pacjenta. Gorąco polecam.

 • A

  Na konsultację do Pana doktora skierował mnie inny neurolog i pierwszy raz od czasu kiedy zachorowałam na Parkinsona przekonałam się, że można traktować pacjenta po ludzku, zostałam bardzo dokładnie zbadana, doktor wszystko cierpliwie tłumaczył w zrozumiały sposób, dobrał mi leki a kiedy okazało się, że mój organizm bardzo źle na nie zareagował zmienił na inne. Biorąc pod uwagę fakt, że zachorowałam w wieku 40 lat czeka mnie długie zmaganie z chorobą i mam nadzieję, że będę mogła dalej z nią walczyć pod opieką Pana doktora.

 • B

  Byłam na wizycie u Pana doktora niedawno poraz pierwsz z polecenia innego lekarza i jestem bardzo zadowolona z wizyty - badanie było bardzo dokładne i zainteresowanie samą chorobą również .Także polecam wszystkim chorym którzy potrzebują dobrego neurologa - pozdrawiam i dziękuję .....

 • D

  Pana doktora poznałem kilka lat temu, i już po pierwszej wizycie wiedziałem, że znalazłem tego właściwego specjaliste (od 14 lat zmagam się z Parkinsonem). Miłe podejście do pacjenta, dogłębna analiza przebiegu choroby, dokładne badania, szczera rozmowa to zalety które wyróżniają dr.Budrewicza i dają powód by polecić go innym chorym szukającym pomocy pacjentom.

 • M

  Zachęcony opiniami z tego portalu wybrałem się do Pana Sławomira. Niestety moje zdanie na jego temat jest całkowicie odmienne w stosunku do opinii pacjentów, które zostały tutaj zamieszczone. Był w stosunku do mnie nieprzyjemny i nie słuchał uwag, które mu zgłaszałem. Chcąc dowiedzieć się czegoś więcej na temat diagnozy, którą wystawił, natychmiast denerwował się.

  Sławomir Budrewicz2013-11-18

  Jeżeli nie udało mi się wyjaśnić Pańskiego problemu zdrowotnego chętnie porozmawiam ponownie. Często jednorazowa wizyta nie pozwala na jednoznaczne postawienie rozpoznania. Jeżeli chce Pan spotkać się jeszcze raz - zapraszam - oczywiście bezpłatnie.

 • Wspaniały neurolog, człowiek o wielkim sercu i wielkiej wiedzy. Najlepszy specjalista, który zajmuje się chorobą Parkinsona. Bardzo polecam!

 • H

  Doktor Budrewicz uważnie słucha o dolegliwościach, wynikach wcześniej wykonanych badań i proponuje nowe, właściwe działania w celach diagnostycznych.Badanie jest szczegółowe i dokładne.Myślenie o chorobie i o pacjencie jest szerokie, a także obejmuje wywiad o innych niż neurologiczne jednostkach chorobowych.Potrafi również wpłynąć na pozytywne myślenie pacjenta o własnym stanie zdrowia.Hazaw.

 • L

  To na prawdę bardzo dobry lekarz. Wnikliwie analizuje wszystkie badania, uważnie słucha uwag pacjenta, a przy tym zaraża dobrym humorem. Nigdy nie wystawia pochopnych diagnoz. Zawsze poprzedza je wnikliwymi badaniami, jeśli trzeba przeprowadzanymi nawet u różnych specjalistów (laryngolog, okulista, itp).

 • Super lekarz,bardzo cierpiwy,sympatyczny,chętnie wysłucha,dobrze dobierze leki,zawsze stara się pomóc,ma duża wiedzę,światły człowiek,widać,że ma powołanie,polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • dr hab. n. med. Sławomir Budrewicz jest specjalistą neurologiem

Specjalizacje

 • Neurologia