Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Kawęczyńska 36, Warszawa
Sabina Ryś - Fizjoterapia

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Doświadczenie Od 20 lat pracuję w zawodzie fizjoterapeuty dzieląc się z pacjentami swoją wiedzą, doświadczeniem i pełnią zaangażowania w ich dobro ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kontuzje sportowe
 • Zespoły mięśniowo-powięziowe
 • Zespół bolesnego barku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Reumatologia
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Podologia
Zobacz więcej

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna


Kawęczyńska 36, Warszawa

Sabina Ryś - Fizjoterapia


Konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta)


Kawęczyńska 36, Warszawa

od 100 zł

Sabina Ryś - Fizjoterapia


Konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)


Kawęczyńska 36, Warszawa

od 130 zł

Sabina Ryś - Fizjoterapia

Pozostałe usługi

Badania diagnostyczne


Kawęczyńska 36, Warszawa

od 130 zł

Sabina Ryś - Fizjoterapia


Fizjoterapia


Kawęczyńska 36, Warszawa

od 100 zł

Sabina Ryś - Fizjoterapia


Taping (plastrowanie)


Kawęczyńska 36, Warszawa

od 3 040 zł

Sabina Ryś - Fizjoterapia


Terapia manualna


Kawęczyńska 36, Warszawa

od 100 zł

Sabina Ryś - Fizjoterapia


Wizyta domowa


Kawęczyńska 36, Warszawa

od 150 zł

Sabina Ryś - Fizjoterapia

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacja fizjoterapeutyczna

U Pani Sabiny odbyłam konsultację fizjoterapeutyczną i potem na jej podstawie terapie manualną (5 spotkań). Pani Sabina rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości, dokładnie mnie zbadała i przeprowadziła szczegółowy wywiad. Bardzo dobrze dobrała terapię do mojego przypadku (zapalenie ścięgien w stopie) i po 5 spotkaniach problem praktycznie zniknął. Powiedziała mi jakie są możliwości terapii i jakie uważa za najlepsze dla mojego przypadku. Jestem też poinformowana jak mam działać sama w domu w przypadku przeciążenia nogi i jakie objawy oznaczają, że mam się ponownie do niej zgłosić. Przyznaje szczerze, że jestem dzięki temu bardzo spokojna, bo wiem jak mam działać. Bardzo się cieszę, że trafiłam pod jej opiekę.

mgr Sabina Ryś

Bardzo dziękuję Pani Kingo - to Pani osobisty sukces szybkich skutkow terapii - dzięki rzetelnemu stosowaniu się do zaleceń postęp był nadzwyczaj szybki. Gratuluję i życzę zdrowia....


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sabina Ryś - Fizjoterapia terapia manualna

Jestem pacjentką p.Sabiny Ryś od wielu lat. Jest kompetentną terapeutką. Ma doświadczenie, wiedzę i umie dotrzeć do pacjenta i przekazać instruktaż ćwiczeń do wykonywania w domu. Wnikliwa, empatyczna z poczuciem humoru.
Na przestrzeni lat korzystałam z pomocy wielu fizjoterapeutek. Zawsze wracam do p. Sabiny. Jest najlepsza.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sabina Ryś - Fizjoterapia fizjoterapia

Pani Sabina jest profesjonalnym, świetnym lekarzem i świetną, kompetentną terapeutką. Ma wiedzę, doświadczenie i intuicję, śledzi poza tym stale nowości w branży i wprowadza je do terapii. Najważniejsze, że bolące i chore miejsca postrzega jako integralne części organizmu, a nie izolowane, samodzielne organy, a to niezwykła rzadkość. Jest miła, ciepła i serdeczna i naprawdę interesuje się stanem zdrowia i samopoczuciem pacjentów. Bardzo polecam wizytę u Niej, zwłaszcza osobom, które od dawna borykają się ze schorzeniami, które wydają się nieuleczalne. Pani Sabina na pewno pomoże!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Sabina jest najlepszą fizjoterapeutką, u której leczę się od dawna.
Wielokrotnie pomogła mi wyjść z ciężkiego stanu bólowego, zarówno w obszarze lędźwiowym, jak i kręgosłupa szyjnego. Jest niezwykle oddana, profesjonalna, umie słuchać, a do tego dopasować terapię i ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta. Zdecydowanie polecam skorzystać z Jej wiedzy i wieloletniej praktyki!

mgr Sabina Ryś

Pani Aneto. Dziękuję za zawsze owocną terapię - co podkreślam jest przede wszystkim Pani zasługą. Jak pacjent współpracuje, stosuje się do zasad i sumiennie ćwiczy to ma efekty. GRATULACJE za wytrwałość i podziękowania za przemiłą wieloletnią współpracę


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FootMedica - Klinika Zdrowej Stopy fizjoterapia

Od wielu lat korzystam z zabiegów u Pani Sabiny przy dolegliwościach kręgosłupa (głowie szyjnego). Dzięki Pani Sabinie uchroniłam się od operacji. Pani Sabina ma "złote ręce", jest bardzo sympatyczną osobą, radosną, mającą bardzo dobry kontakt z pacjentem, wrażliwą i co najważniejsze jest kompetentną specjalistką z ogromnym doświadczeniem. Gorąco polecam.

mgr Sabina Ryś

Bardzo dziękuję Pani Jano i serdecznie pozdrawiam


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Najlepsza fizjoterapeutka do jakiej trafiłam. Skupienie na pacjencie połączone z ogromną wiedzą, a do tego przesympatyczna.

mgr Sabina Ryś

Dziękuję za uznanie i życzę dużo zdrowia. Pozdrawiam


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FootMedica - Klinika Zdrowej Stopy rehabilitacja ortopedyczna

Polecam w pełni osobę Pani Sabiny , która jest kompetentną , wybitną specjalistką z ogromnym doświadczeniem. Od kilkunastu lat korzystam z zabiegów u Pani Sabiny przy dolegliwościach kolan jak i kręgosłupa. Każdorazowo po kilku już zabiegach odczuwam ulgę w dolegliwościach. Gorąco polecam .


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FootMedica - Klinika Zdrowej Stopy fizjoterapia

Jestem pacjentką p. Sabiny od wielu lat, co najlepiej świadczy o jej profesjonalizmie. Zabiegi zawsze przynoszą mi ulgę w stanach bólowych, jest miłą, bardzo komunikatywną osobą, skoncentrowaną na pacjencie i jego schorzeniach. Bardzo polecam tą fizjoterapeutkę, a mam duże porównanie.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FootMedica - Klinika Zdrowej Stopy fizjoterapia

Pani Sabina Ryś wypełnia wzorowo swoje zawodowe obowiązki. Profesjonalna, empatyczna i znajdująca wspólny język z pacjentem. Nie bez kozery byłam pod Jej opieką 15 lat. Zapewne w przypadku dolegliwości skorzystam z Jej fachowej pomocy.

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wsparcie Pani Sabino.

Walentyna P.

mgr Sabina Ryś

Bardzo dziękuję Pani Walentyno za wieloletnie zaufanie. Pozdrawiam serdecznie


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FootMedica - Klinika Zdrowej Stopy rehabilitacja

Pani Sabinka to wybitny specjalista w swojej dziedzinie. W jej rękach to co niemożliwe staje się możliwe. Moje kolano już dawno powinno być zoperowane, ale dzięki zabiegom wykonywanym przez Panią Sabinkę jest w pełni sprawne bez operacji.
Naprawdę polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

17 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Wynik rezonansu szyji a objawy drętwienie rąk od nadgarstka do palcow opuszki palcow i wewnetrznej części dloni w obu rękach czasem bol reki i przedramion delikatne mrowienie nie zalezne od pozycji utrzymuje sie przez caly dzień z przerwami i jest takie chodzące raz w kciuku raz w malym palcu , wskazującym lub w serdeczynym .czasem ostabienie sily rąk Czym moze byc spowodowane?. Oto wynik rezonansu
  Badanie MRI kręgosłupa szyjnego. Co oznacza wynik badania czy to coś poważneg? Zachowana fizjologiczna lordoza szybka.Zmiany zwyrodnieniowe krążków m/k od C2/C3 do C5/C 6 wyrażone obniżeniem sygnału w obrazach T2 zależnych (odwodnienie ). Na poziomie C5/C6 wypuklina krążka m/k psteogity krawedziowe i niewielkie zmiany zwyrodnieniowe s stawach m/k uciskaja worek oponowy, uważają otwory m/k z możliwością draznienia korzeni nerwowych C6 zwlaszcza prawego .Na poziomie C3 /C4 i C4/C5 osteofity krawedziowe i niewielkie zmiany zwyrodnieniowe w stawach m/k zwezaja otwory m/k bez ewidentnego wpływu na korzenie nerwowe. Pozatym wysokość i sygnal pozostałych krążków m/k i trzonów kręgów szyjnych w normie. Rdzen kregowy bez zmian ogniskowych .Złącze czaszkowo - kregoslupowe w normie.

  Objawy o jakich Pani mówi są adekwatne do obrazu radiologicznego. Proszę udać się do fizjoterapeuty na badanie funkcjonalne oraz by obejrzał dokładnie oraz MR ( opis to nie wszystko). Dobry fizjoterapeuta dobierze odpowiednie metody pracy manualnej by Pani pomóc i będzie potrafił ocenić szanse na postępy w terapii. Ewentualnie w razie potrzeby wyśl Panią dalszą diagnostykę lub konsultację lekarską

  mgr Sabina Ryś

 • Pytanie dotyczące drętwienie

  Wynik rezonansu szyji a objawy drętwienie rąk od nadgarstka do palcow opuszki palcow i wewnetrznej części dloni w obu rękach czasem bol reki i przedramion delikatne mrowienie nie zalezne od pozycji utrzymuje sie przez caly dzień z przerwami i jest takie chodzące raz w kciuku raz w malym palcu , wskazującym lub w serdeczynym .czasem ostabienie sily rąk Czym moze byc spowodowane?. Oto wynik rezonansu
  Badanie MRI kręgosłupa szyjnego. Co oznacza wynik badania czy to coś poważneg? Zachowana fizjologiczna lordoza szybka.Zmiany zwyrodnieniowe krążków m/k od C2/C3 do C5/C 6 wyrażone obniżeniem sygnału w obrazach T2 zależnych (odwodnienie ). Na poziomie C5/C6 wypuklina krążka m/k psteogity krawedziowe i niewielkie zmiany zwyrodnieniowe s stawach m/k uciskaja worek oponowy, uważają otwory m/k z możliwością draznienia korzeni nerwowych C6 zwlaszcza prawego .Na poziomie C3 /C4 i C4/C5 osteofity krawedziowe i niewielkie zmiany zwyrodnieniowe w stawach m/k zwezaja otwory m/k bez ewidentnego wpływu na korzenie nerwowe. Pozatym wysokość i sygnal pozostałych krążków m/k i trzonów kręgów szyjnych w normie. Rdzen kregowy bez zmian ogniskowych .Złącze czaszkowo - kregoslupowe w normie.

  Objawy są adekwatne do wyniku rezonansu. Do pełnego obrazu należałoby wykonać badanie funkcjonalne fizjoterapeutyczne. Polecam znaleźć dobrego fizjoterapeutę który pracuje terapią manualną. Myślę że szybkie podjęcie terapii może dać bardzo efektywną poprawę. Uściski worka osobowego i draznienie korzeni nerwowych w dolnym segmencie szyjnym są prawdopodobną przyczyną Pani objawow i wymagają podjęcia terapii. Jeśli będzie konieczność dalszej diagnostyki lub konsultacji neurochirurgicznej fizjoterapeuta poinformuje o tym i pokieruje na pewno odpowiednio .

  mgr Sabina Ryś

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Doświadczenie Od 20 lat pracuję w zawodzie fizjoterapeuty dzieląc się z pacjentami swoją wiedzą, doświadczeniem i pełnią zaangażowania w ich dobro ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kontuzje sportowe
 • Zespoły mięśniowo-powięziowe
 • Zespół bolesnego barku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Reumatologia
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Podologia
Zobacz więcej

Powiązane wyszukiwania