lek.

Ryszard Nawrocki

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Chirurg plastyczny

47 opinii +dodaj

www.drnawrocki.com.pl Nazywam się Ryszard Nawrocki, jestem specjalistą chirurgii plastycznej. W roku 1989 ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Lekarskim. Jestem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgii Plastycznej Ryszard NawrockiUsługa: korekta nosa

  To bardzo dobry lekarz. Gdy jako matka szukałam lekarza dla mojej córeczki, która urodziła się z wadą twarzoczaszki bez wahania podjął się leczenia. Po trzech skomplikowanych operacjach efekt był rewelacyjny . Dziś po kilku już latach efekt korekty jest super. To bardzo dobry lekarz . Polecam!!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgii Plastycznej Ryszard NawrockiUsługa: konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej

  Lekarz spokojnie i rzeczowo odpowiedział na wszystkie pytania. Wyjaśnił na czym dokładnie polega mój problem z medycznego punktu widzenia. Zostały podjęte ustalenia odnośnie zabiegu. Mam nadzieję, że odzyskam dawny brzuch :)

 • D
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgii Plastycznej Ryszard NawrockiUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Pan doktor to wspaniały specjalista, wszystko dokładnie wytłumaczył, rozwiał wątpliwości, byłyśmy z córką na konsultacji, więc jeszcze jedna opinia będzie po zabiegach, póki co jesteśmy bardzo zadowolone z konsultacji. Pragnę jeszcze dodać, że Pan doktor powinien za wizytę policzyć podwójnie, lecz zapłaciłyśmy tylko za 1 konsultację, serdecznie dziękujemy Panie Doktorze.

 • T
  Lokalizacja: MKmedic

  Dr Nawrocki przeprowadził u mnie operację usunięcia ginekomastii wraz z liposukcją. Jestem bardzo zadowolony z końcowego rezultatu zabiegu, po dwóch tygodniach mogłem wrócić do pracy. Zabieg przeprowadzono w klinice MKMedic w Świdnicy, którą serdecznie polecam. Opieka pielęgniarek na najwyższym poziomie.

 • Kilka dni temu mialam calkowita korekte nosa.Pan doktor to cudowny czlowiek i swietny specjalista.Jestem posiadaczka pieknego nowego noska.Dziekuje Panie doktorze.Brak slow by opisac moja wdziecznosc.

 • Witam! Kilka lat temu dr Nawrocki wykonał korekcję moich odstających uszu. Oceniam go jako lekarza, który ma podejście do pacjenta tzn. jest cierpliwy w odpowiadaniu na nurtujące go pytania odnośnie zabiegu, po za tym jest osobą sympatyczną i ciepłą. Również podczas operacji, dba o komfort psychiczny pacjenta. I najważniejsze jest fachowcem, co dla mnie oznacza, że ma wyczucie estetyczne oraz zdolności i "umiejętności w rękach", żeby tej estetyki nabrało ciało pacjenta. Moje uszy po prostu o tym świadczą! Muszę dodać, że nie tylko są ładne, ale efekt operacji jest bardzo naturalny, nie widać tego, że one były korygowane. Polecam Pana Doktora!

 • A

  Niestety 2 lata temu miałam operacje usunięcia blizn - w rezultacie z kilku płaskich blizn ciętych wylądowałam z dwiema szkaradnymi, dużymi bliznami, na które nie mogę patrzeć. Żałuje, Że zdecydowałam sie na zabieg. Doktor zaoferował kolejny zabieg, jeśli zapłacę (więcej niż za zabieg numer jeden).

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem 2 tygodnie po operacji powiększenia biustu. Bardzo serdecznie polecam tego lekarza, jest znakomitym fachowcem. Piersi wyszły piękne, a ja po 2 tygodniach zwolnienia wróciłam do pracy i mogę normalnie funkcjonować. Na efekt końcowy pewnie jeszcze trochę poczekam, ale ten po 2 tygodniach jest zdumiewający!

 • M

  Pan Doktor jest bardzo miły i sympatyczny, ale to niestety wszystko... Zaproponował mi zabieg ucha, po którym nie uzyskałam zamierzonego efektu, lecz wyglądało to gorzej niż przed i musiałam iść do kolejnego plastyka i poprawiać dzieło Pana Doktora, żeby to wyglądało przyzwoicie... Zdecydowanie nie polecam!!!!!!

  Ryszard Nawrocki2015-12-20

  Jest mi niezmiernie przykro, że dowiaduję się o Pani problemie na tego typu portalu a nie osobiście. Każdy z moich pacjentów ma zagwarantowane bezpłatne konsultacje po zabiegu, z których również Pani mogła skorzystać i zgłosić swoje wątpliwości, jak również miała Pani prawo do bezpłatnego zabiegu naprawczego w przypadku gdy efekt zabiegu nie jest dla Pani z różnych powodów satysfakcjonujący, zawsze rozmawiam z pacjentami podczas zmiany opatrunków czy ściągnięcia szwów na temat efektu i żadna z pacjentek nie zgłaszała tego typu zażaleń.

  Ryszard Nawrocki

 • Przed paroma laty powiekszylam piersi u dr. Nawrockiego. Moge tylko porwierdzic, ze jest bardzo sympatycznym i profesionalnym lekarzem Super godny polecenia.

Pytania pacjentów (7)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.drnawrocki.com.pl

  Nazywam się Ryszard Nawrocki, jestem specjalistą chirurgii plastycznej.

  W roku 1989 ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Lekarskim. Jestem specjalistą II stopnia z zakresu chirurgii ogólnej oraz specjalistą chirurgii plastycznej. Od wielu lat pracuję pod kierownictwem Pana Prof. Kazimierza Kobusa, w Szpitalu i Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju (obecnie Specjalistycznym Centrum Medycznym) na stanowisku starszego asystenta.

  Polanicki ośrodek chirurgii plastycznej jest najstarszym ośrodkiem w Polsce specjalizującym się w przeprowadzaniu zabiegów plastycznych i rekonstrukcyjnych u pacjentów dotkniętych wadami wrodzonymi oraz nabytymi.

  Doświadczenie i umiejętności w zakresie chirurgii plastycznej, zdobyte dzięki wieloletniej nauce i praktyce chirurgicznej pozwalają mi obecnie na samodzielne i odpowiedzialne operowanie pacjentów dotkniętych wadami wrodzonymi i zniekształceniami pourazowymi. Opanowałem techniki operacyjne rekonstrukcji i replantacji utraconych części ciała, przeprowadzam zabiegi mikrochirurgiczne oraz zabiegi w zakresie chirurgii czaszkowo-twarzowej. Zdolności operacyjne poszerzam na licznych szkoleniach, sympozjach oraz kursach. W prywatnym gabinecie chirurgii plastycznej wykonuję zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Zajmuję się również leczeniem wad wrodzonych oraz zmian pourazowych. Jestem członkiem:
  * Towarzystwa Chirurgów Polskich
  * Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna