www.drnawrocki.com.pl Nazywam się Ryszard Nawrocki, jestem specjalistą chirurgii plastycznej. W roku 1989 ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Lekarskim. Jestem… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Pytanie dotyczące powiększanie piersi

  Witam. Zastanawiam się nad operacja powiększenia piersi. Niestety parę lat temu został u mnie wykryty oponiak. Z roku na rok ulega coraz większym zwapnieniu i Neurochirurg nie widzi potrzeby operowania go. Jestem pod stałą kontrolą. Czy z takim czymś mogę poddać się zabiegowi powiększania piersi? Do… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Ryszard Nawrocki

  Witam Panią. Ja nie widzę przeciwwskazań do wykonania tej operacji ale tu ważniejsza jest kwalifikacja anestezjologa !!! gdyż to on ma bezpiecznie Panią przeprowadzić przez zabieg… Więcej

 • Witam
  Mam skrzywiona przegrodę nosowa oraz pragnę również pozbyć się "garbka" z nosa. Jak taki zabieg wyglada finansowo ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Ryszard Nawrocki

  Pełna totalna plastyka nosa zewnętrznego wraz z korekcją krzywej przegrody to koszt 8000 pln. Ryszard Nawrocki

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • www.drnawrocki.com.pl

  Nazywam się Ryszard Nawrocki, jestem specjalistą chirurgii plastycznej.

  W roku 1989 ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Lekarskim. Jestem specjalistą II stopnia z zakresu chirurgii ogólnej oraz specjalistą chirurgii plastycznej. Od wielu lat pracuję pod kierownictwem Pana Prof. Kazimierza Kobusa, w Szpitalu i Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju (obecnie Specjalistycznym Centrum Medycznym) na stanowisku starszego asystenta.

  Polanicki ośrodek chirurgii plastycznej jest najstarszym ośrodkiem w Polsce specjalizującym się w przeprowadzaniu zabiegów plastycznych i rekonstrukcyjnych u pacjentów dotkniętych wadami wrodzonymi oraz nabytymi.

  Doświadczenie i umiejętności w zakresie chirurgii plastycznej, zdobyte dzięki wieloletniej nauce i praktyce chirurgicznej pozwalają mi obecnie na samodzielne i odpowiedzialne operowanie pacjentów dotkniętych wadami wrodzonymi i zniekształceniami pourazowymi. Opanowałem techniki operacyjne rekonstrukcji i replantacji utraconych części ciała, przeprowadzam zabiegi mikrochirurgiczne oraz zabiegi w zakresie chirurgii czaszkowo-twarzowej. Zdolności operacyjne poszerzam na licznych szkoleniach, sympozjach oraz kursach. W prywatnym gabinecie chirurgii plastycznej wykonuję zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Zajmuję się również leczeniem wad wrodzonych oraz zmian pourazowych. Jestem członkiem:
  * Towarzystwa Chirurgów Polskich
  * Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Choroby

 • ginekomastia
 • blizny
 • skrzywienie przegrody nosowej
 • choroby piersi

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: MKmedic

  Dr Nawrocki przeprowadził u mnie operację usunięcia ginekomastii wraz z liposukcją. Jestem bardzo zadowolony z końcowego rezultatu zabiegu, po dwóch tygodniach mogłem wrócić do pracy. Zabieg przeprowadzono w klinice MKMedic w Świdnicy, którą serdecznie polecam. Opieka pielęgniarek na najwyższym poziomie.

 • Kilka dni temu mialam calkowita korekte nosa.Pan doktor to cudowny czlowiek i swietny specjalista.Jestem posiadaczka pieknego nowego noska.Dziekuje Panie doktorze.Brak slow by opisac moja wdziecznosc.

 • Witam! Kilka lat temu dr Nawrocki wykonał korekcję moich odstających uszu. Oceniam go jako lekarza, który ma podejście do pacjenta tzn. jest cierpliwy w odpowiadaniu na nurtujące go pytania odnośnie zabiegu, po za tym jest osobą sympatyczną i ciepłą. Również podczas operacji, dba o komfort psychiczny pacjenta. I najważniejsze jest fachowcem, co dla mnie oznacza, że ma wyczucie estetyczne oraz zdolności i "umiejętności w rękach", żeby tej estetyki nabrało ciało pacjenta. Moje uszy po prostu o tym świadczą! Muszę dodać, że nie tylko są ładne, ale efekt operacji jest bardzo naturalny, nie widać tego, że one były korygowane. Polecam Pana Doktora!

 • A

  Niestety 2 lata temu miałam operacje usunięcia blizn - w rezultacie z kilku płaskich blizn ciętych wylądowałam z dwiema szkaradnymi, dużymi bliznami, na które nie mogę patrzeć. Żałuje, Że zdecydowałam sie na zabieg. Doktor zaoferował kolejny zabieg, jeśli zapłacę (więcej niż za zabieg numer jeden).

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem 2 tygodnie po operacji powiększenia biustu. Bardzo serdecznie polecam tego lekarza, jest znakomitym fachowcem. Piersi wyszły piękne, a ja po 2 tygodniach zwolnienia wróciłam do pracy i mogę normalnie funkcjonować. Na efekt końcowy pewnie jeszcze trochę poczekam, ale ten po 2 tygodniach jest zdumiewający!

 • M

  Pan Doktor jest bardzo miły i sympatyczny, ale to niestety wszystko... Zaproponował mi zabieg ucha, po którym nie uzyskałam zamierzonego efektu, lecz wyglądało to gorzej niż przed i musiałam iść do kolejnego plastyka i poprawiać dzieło Pana Doktora, żeby to wyglądało przyzwoicie... Zdecydowanie nie polecam!!!!!!

  lek. Ryszard Nawrocki2015-12-20

  Jest mi niezmiernie przykro, że dowiaduję się o Pani problemie na tego typu portalu a nie osobiście. Każdy z moich pacjentów ma zagwarantowane bezpłatne konsultacje po zabiegu, z których również Pani mogła skorzystać i zgłosić swoje wątpliwości, jak również miała Pani prawo do bezpłatnego zabiegu naprawczego w przypadku gdy efekt zabiegu nie jest dla Pani z różnych powodów satysfakcjonujący, zawsze rozmawiam z pacjentami podczas zmiany opatrunków czy ściągnięcia szwów na temat efektu i żadna z pacjentek nie zgłaszała tego typu zażaleń.

  Ryszard Nawrocki

 • Przed paroma laty powiekszylam piersi u dr. Nawrockiego. Moge tylko porwierdzic, ze jest bardzo sympatycznym i profesionalnym lekarzem Super godny polecenia.

 • J

  Jestem po plastyce nosa u Pana Dr. Nawrockiego.Bardzo dobry specjalista. Lekarz który daje pacjentowi komfort psychiczny a także spokój ducha. Tego przede wszystkim potrzebuje pacjent. Bardzo dobra i miła obsługa. Perfekcjonista w zakresie chirurgi plastycznej.Jestem bardzo zadowolana z mojego pięknego noska, który jest teraz posty, mały i odpowiednio dopaswany do mojej twarzy . Bardzo dziękuje Panu Dr. Nawrockiemu i polecam !!!!!!! :)

 • Z

  Witam. Jestem po operacji powiększenia biustu! Minęła dopiero trzecia doba a ja czuję się super!operacja i opieka Pana Doktora Nawrockiego jest rewelacyjna, jak i również klinika w Świdnicy. Polecam wszystkim Pana Doktora jak i zarówno klinikę W Świdnicy

 • A

  Pan Dr. Ryszard Nawrocki sprawia wrażenie bardzo miłego i sympatycznego lekarza, na konsultacji słucha z zainteresowaniem i odpowiada na pytania… Jednakże i niestety Dr. Nawrocki przekłada ilość pacjentów nad jakość wykonywanych zabiegów…( zapewne chodzi tutaj o pieniądze), operacje wykonuje szybko, a później jest efekt inny od zamierzonego i płacz. Ewentualnie jest to brak umiejętności lekarza…
  Jestem po operacji u Dr. Nawrockiego i muszę stwierdzić iż Dr. sprawia wrażenie jakby mu nie zależało na dobrym efekcie po operacji… Nie polecam go jako chirurga….