Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Ort-Medica

Brzozowa 7

63-400 , Ostrów Wielkopolski , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Mencel USG jamy brzusznej

  Pan doktor to przede wszystkim bardzo precyzyjny , wspaniały lekarz , świetny fachowiec , empatyczny , zaangażowany , wszystko mi wytłumaczył ,lekarz z powołania , bardzo polecam cudowny Człowiek .Wielki szacunek

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Frąszczak Inny

  jestem bardzo zadowolona. pomógł mi! lepszego lekarza nie ma. umie rozluźnić atmosferę. oddzwaniał i zawsze starał się pomóż. jestem naprawdę wdzięczna.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Wcisłek terapia manualna

  Fizjoterapeuta godny zaufania. Pomógł mi wtedy, gdy wizyta u ortopedy nie wniosła zbyt wiele, kilka zabiegów krioterapii i nic... Wtedy wkroczył Pan Mateusz, ze swoim doświadczeniem i niebywałą wiedzą! Zaproponował kilka serii "zabiegów" i nie odczuwałam już żadnego bólu. Polecam przeogromnie!

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Mencel ból w gaedle

  Pan doktor bardzo dokładnie przeprowadza badanie,miły .konkretny .polecam wizytę u Pana doktora w gabinecie Usg

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Wcisłek

  Bardzo pomocny i zaangażowany w swoją pracę fizjoterapeuta. Jestem bardzo zadowolona z wizyt, poprawa nastąpiła już po pierwszym zabiegu. Dostałam dużo wskazówek jak postępować dzięki czemu mimo upływu czasu po bólu nie ma śladu. Pan doktor bardzo dużo wyjaśnia i mówi przystępnym jezykiem na temat problemu dzięki czemu można wszystko zrozumieć. Na ogromny plus zasługuje też bardzo indywidualne podejście do pacjenta a nie tylko kierowanie się wytycznymi na skierowaniu.Polecam bardzo!

  Mateusz Wcisłek

  Serdecznie dziękuję

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Wcisłek

  Bardzo dobry fizjoterapeuta. Widać bardzo duży zakres wiedzy i umiejętności, profesjonalne podejście do pacjenta i problemu. Pan Mateusz bardzo pomógł mi z bólem kręgosłupa. Po prostu profesjonalista. Polecam!

  Mateusz Wcisłek

  Serdecznie dziękuję

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Frąszczak Inny

  Cudowny lekarz. pierwszy który mnie wysłuchał i nie stwierdził, ze wymyślam, bo jestem młoda, a mam problemy z kolanami. Potrzebne badania wykonane na miejscu, diagnoza stwierdzona, ale dalej szuka przyczyn, a nie stosuje tylko leczenie objawowe. Widać, że ma ogromną wiedzę i przejmuje się pacjentem. Polecam zdecydowanie przy jakichkolwiek problemach ortopedycznych. W końcu lekarz, który mi pomaga.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania