Adres

Szmidta 4 / 3, Wałbrzych
Gabinet Lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
36 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Bardzo pozytywne wrazenie po wizycie u Pana Ryszarda. Lekarz mily, profesjonalny a badanie przeprowadzone w sympatycznej atmosferze. Dziekuje I na pewno w razie potrzeby wroce do gabinetu.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski USG 4D

Lekarz może i miły, jednak nic więcej. Lekceważąco podszedł do mojej wizyty, nie przyłączył nawet aparatu na 4D twierdząc, że nie będzie czekał aż dziecko zdejmie rączkę z buźki (W 2D ładnie było widać i w mojej opini zdjęcia wyszłyby całkiem nieźle). Powiedział, że mamy więcej nie przychodzić bo to najwidoczniej nie dla nas (było pełno ludzi w poczekalni, spore opóźnienie, późna godzina i widać było, ze doktorowi się spieszy). Nie zapytał nawet czy takie badanie USG chcemy mimo wszystko wykonać nawet z tą rączką przy buzi. Dwukrotnie zostałam odesłana z kwitkiem, jednak ja swoje musiałam wysiedzieć, bo opóźnienie 40 minutowe). Pierwszy raz się spotkałam z tak lekceważącym podejściem i barkiem jakiekolwiek chęci wykonania usługi, za którą przecież miałam zapłacić.. Ja osobiście nie polecam, strata czasu. Na szczęście chociaż pieniędzy nie wziął.

Ryszard Mowlik

Była Pani dwukrotnie , powodem wizyty było tylko badanie 4D, niestety badanie w 4D możliwe jest tylko gdy płód ustawi się twarzyczką do głowicy, nie było takiej możliwości, zaproponowałem ocenę medyczną Pani dziecka, którą Pani odmówiła pomimo informacji, że w trakcie badania może uzyskamy możliwość zrobienia kolorowych zdjęć . Przepraszam Panią za kłopot i rozczarowanie , i jeszcze raz wspomnę że badanie 4D zależy od ułożenia płodu.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu odebranie porodu

Z lekarzem miałam krótko ale według mnie wystarczający kontakt. Bardzo miły i fajny lekarz. Bardzo chcę podziękować za zszycie mnie po porodzie.


Użytkownik zweryfikowany

Prowadził moja ciążę i czułam się jako jego pacjentka bezpiecznie. Zlecił nam dodatkowe badania, których inni lekarze nie robią. USG robi bez pośpiechu i bardzo dokładnie. Lekarz godny polecenia.


J
Użytkownik zweryfikowany

Od 8 lat chodzę do p.Mowlika czyli od momentu zajścia w ciąże, którą prowadził do końca, i złego słowa nie mogę powiedzieć. Doktor cierpliwy, bardzo miły, a przede wszystkim - co najważniejsze - swoim humorem i gadatliwością sprawia że żadna wizyta nie jest wstydliwa i żadne pytanie nie zostaje bez odpowiedzi, nawet te najbardziej onieśmielające :) Nawet mój mąż podczas wizyt na ciążowych USG stwierdził że świetny facet - tematy do rozmowy im się nie kończyły. Ale dla mnie jako pacjentki - ważne że jest kompetentny i szczery :) Poza tym ma konkurencyjne ceny - pakiety badań z cytologią, badaniem, dwoma USG - u niego najtaniej :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor prowadził dwie moje ciąże. Teraz przyjeżdżam do Pana doktora z Wrocławia.
Wspaniały człowiek a przede wszystkim kompetentny, rzeczowy lekarz, który podchodzi bardzo indywidualnie do każdej osoby. Wczoraj zaradził na problem z którym wrocławscy lekarze wysyłali mnie do szpitala. Dokładnie tłumaczy wszelkie pytania, doradza, poświęca tyle czasu ile tylko potrzeba na rozwiązanie wszystkich problemów. Wyposażenie w gabinecie na najwyższym poziomie, czysto i nowocześnie. Obsługa na recepcji bardzo miła. Szczerze polecam Pana Doktora!


L
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały człowiek a przede wszystkim kompetentny, rzeczowy lekarz, który podchodzi bardzo indywidualnie do każdej osoby. Dokładnie tłumaczy wszelkie kwestie, doradza,poświęca tyle czasu ile tylko potrzeba na rozwiązanie wszystkich nurtujących problemów. Wyposażenie w gabinecie na najwyższym poziomie, czysto i nowocześnie.
Obsługa na recepcji miła. Serdecznie polecam Pana Doktora!


A
Użytkownik zweryfikowany

świetny lekarz bardzo kompetentny. prowadziłam u niego całą ciąże i byłam bardzo zadowolona czułam, że jestem pod naprawdę dobrą opieką. miałam cukrzycę i trochę problemów pod koniec ciąży i o nic nie musiałam się martwić wszystko wytłumaczył i powiedział co robić. naprawdę polecam przy następnej ciąży na pewno do niego wrócę.


E
Użytkownik zweryfikowany

zapisałam się do doktora na USG 4D, na co dzień prowadzi mnie inny lekarz ,ponieważ do tej pory nie słyszałam o dr. Mowliku , ale muszę przyznać że byłam bardzo mile zaskoczona. jest bardzo komunikatywny i sympatyczny. Dzidziuś nie chciał się odsłonić i doktor poinformował , że jeśli się nie uda to nic nie płacę. Zrobił pomiary dzidziusia i wszystko dokładnie omawiał. polecam


J
Użytkownik zweryfikowany

Dr Mowlik to najlepszy ginekolog jakiego znam. Doświadczony, profesjonalny, doskonale zna się na swoim fachu. Zdecydowanie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie