Ryszard Kowalewski

Endokrynolog, Gastrolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P

  Z czystym sumieniem polecam tego specjalistę. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Zleca badania, ma dużą wiedzę i pozytywne podejście do człowieka. Polecam tego fachowca, ja z powodzeniem chodze do niego od ponad 2 lat.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Z czystym sumieniem polecam tego specjalistę. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Zleca badania, ma dużą wiedzę i pozytywne podejście do człowieka. Polecam tego fachowca, ja z powodzeniem chodze do niego od ponad 2 lat.

  • E

   Doktor Kowalewski wywarł na mnie ogromne pozytywne wrażenie służył pomocą był uprzejmy Pan doktor jest nie tylko dobrym specjalistą, ale również wspaniałym człowiekiem. Powiedział dokładnie jakie badania mam dodatkowe porobić aby mnie uspokoić i stwierdzić co mi dolega w moim przypadku nie dotykając szyi zabrał mnie na usg i stwierdził guzki . Prawdziwy specjalista ! Polecam Bardzo

  • P

   Doktor Kowalewski wywarł na mnie i na kobietach leżących ze mną w sali ogromnie pozytywne wrażenie. Od pierwszego dnia w szpitalu czułyśmy się komfortowo, gdyż dr R.Kowalewski, każdego dnia odwiedzał naszą salę kilkakrotnie. Za każdym razem z uśmiechem, stoickim spokojem i życzliwością bardzo dokładnie tłumaczył kiedy , i co nas czeka a także jakie mogę być tego konsekwencje. Nie pozostawał obojętny na nasz lęk, strach czy ból. Jestem osobą, która często bywa w różnych szpitalach, jednak do tej pory żaden lekarz nie wywarł na mnie tak pozytywnego wrażenia. Jest to najlepszy przykład lekarza z powołaniem, mogę to stwierdzić nie tylko na podstawie obejścia się z pacjentami, ale i podejścia do młodszych kolegów po fachu dla których ewidentnie jest wzorem. W swoich spostrzeżeniach po odbytym pobycie w szpitalu nie chciałabym pominąć równie dobrego, sympatycznego i pomocnego dr R.Katronia. Pozdrawiamy i dziękujemy - pacjentki ze 144.

  • K

   Trafilam na dr Kowalewskiego i jestem bardzo zadowolona.Zareagował na ,,pilne,, skierowanie od lek.rodzinnego.Nie każdy lekarz chce w ten sposób zareagować np.na Arkońskiej p.Wieliczko stwierdziła,że tych pilnych ma dużo.Koniec,kropka.Doktor przyjął mnie,chociaż nie byłam zarejstrowana.Na drugi dzień zrobił usg tarczycy,dał skierowanie na FT4.Mam nadczynność tarczycy.Bardzo dokładnie wyjasnił jak przyjmować leki-powtarzał chyba z dwa razy i zaprosił na wizytę za 4 tyg.Cieszę się,że tak szybko zareagował i podjął leczenie.Miły,bardzo kontaktowy,rozmowny,Polecam bardzo!!!!

  • M

   Polecam. Pan doktor jest nie tylko dobrym specjalistą, ale również wspaniałym człowiekiem, potrafiącym bezinteresownie pomóc. Zawsze mogłam liczyć na fachową poradę ( badania, zmiany leków itp.). Dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować.

  • T

   POLECAM,BARDZO DOBRY LEKARZ ,UŚMIECHNIĘTY ,KONKRETNY,NIE CZUŁAM SIĘ JAK NATRĘT NA WIZYCIE ,PRZEBADAŁ ,WSZYSTKO WYTŁUMACZYŁ PO PROSTU ZAINTERESOWANY PACJENTEM ,BADANIA ZROBIŁAM ZALECONE PRZEZ PANA DOKTORA, JEST DOBRZE .TRAFNA DIAGNOZA ,LEKI JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.

  • H

   Pan doktor podczas kiedy ja u niego byłam był bardzo miły jak wskazała poprzednia Pani,ale dzięki jego opinii i prowadzeniu mojej osoby unikłam operacji i udało się wyleczyć bez uzycia noża. Ale niestety ile ludzi tyle opini. Moze trafiła Pani na trudni dzień u tego lekarza.

  • T

   Odradzam leczenie u tego lekarza. Wybierając go, zasugerowałam się tytułem: dr nauk medycznych, ale jestem zawiedziona. Pan jest miły i żartobliwy podczas wizyty. Długo również nie czeka się pod drzwiami na wizytę, bo pacjenci są w gabinecie raptem kilka minut. To dobre dla tych, którzy wchodzą tylko po receptę lub skierowanie. Ja szukałam lekarza, który mnie wysłucha, przeprowadzi dokładny wywiad, skieruje na niezbędne badania...i się przeliczyłam.
   Fatalnie czuję się od 2 lat. Mam niedoczynność tarczycy i pomimo przyjmowania leków oraz dobrego poziomu TSH, nie czuję się lepiej. Pan Kowalewski zrobił mi również inne badania, a kiedy wynik jednego z nich był o 3000%!!! za wysoki, nie zrobił nic. Nawet nie powtórzył badania. Zupełnie to zignorował.
   Poza tym za każdym razem, kiedy się do niego idzie całą historię choroby przedstawia się od nowa. Wiem, że ma wielu pacjentów i nie będzie każdego pamiętał, ale mógłby sobie zapisywać to, co mówi pacjent. Niestety pan tak nie robi. Czuje się bardzo pewny tego, co diagnozuje i nie wyjaśnia niczego. W ogóle jest bardzo oszczędny w słowach, o wszystko trzeba dopytywać, a odpowiedź nie zawsze się usłyszy. Diagnoza też nie była do końca trafiona.
   Leczył mnie przez 8 miesięcy i mi nie pomógł. Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz