Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

109 Szpital Wojskowy z Przychodnią

Ks. P. Skargi 9-11

71-422 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ryszard Katron Inny

  Lekarz z powołania, pomocny, cierpliwy i przede wszystkim chce uleczyć. Bardzo miłe pierwsze wrażenie, wróciłem i będę wracać częściej.

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Stanisław Dawcewicz Inny

  Doktor jest bardzo nerwowy. Obraża sie. Robił drugą artroskopie mojego kolana, poprawiał po innym lekarzu który mnie Operowal rok wcześniej. Jedynie wyczyścił miejsce uszkodzenia łąkotki. Zalecił zastrzyk z biolewoxu co zrobiłem. Po trzech miesiącach od operacji ból w kolanie powrócił tak jak przed operacjami. Czyli dalej kłuje coś w kolanie. Straciłem tylko czas i nerwy. Ja nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Igor Frulenko cystolitotrypsja laserowa

  Dr Igor Frulenko operował mnie 4 lata temu.Laserowe wycięcie gruczołu prostaty. Po zabiegu Czuję się jak nowo narodzony.To lekarz z prawdziwego zdarzenia.Emanuje od niego ciepło i dobroć.Zawsze dba o pacjenta,szczegółowo sprawdza stan zdrowia oraz czy nie ma żadnych przeciwwskazań do dalszego leczenia.Więcej takich ludzi a lekarze nie mieli by tak złej opinii,gdyż większość lekarzy nawet mu do pięt nie dorasta.Co najważniejsze jest normalnym wspaniałym człowiekiem,zawsze pomocny uśmiechnięty i na luzie.

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Radosław Bubieło Inny

  Bardzo polecam! Wyrywałam u doktora wszytskie ósemki . Szybko i bezboleśnie. Potrafi rozładować strachliwą :) atmosferę i wzbudza ogromne zaufanie.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Dałek Inny

  Bardzo dobry specjalista, z dobrym podejściem do pacjenta. Zabieg plastyki przegrody nosowej przebiegł bez zarzutów.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Radosław Bubieło Inny

  Najlepszy chirurg w Szczecinie, Pan Doktor usunął ósemki idealnie i to był ciężki przypadek dla innych lekarzy, polecam Doktora z całego serca, zabieg wykonany bez jakichkolwiek komplikacji, złoty człowiek, dziękujemy Panie Doktorze jest Pan Mistrzem w Swoim fachu.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Radosław Bubieło Inny

  Zabieg ekstrakcji ósemek wykonany ekspresowo i bezboleśnie. Mimo mojego początkowego strachu wszystko przebiegło świetnie, lekarz spokojny, tłumaczy każdy krok i czynność którą wykonuje. Polecam:)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Radosław Bubieło Inny

  Pan doktor bardzo sympatyczny. Zabieg i tydzień po - bezbolesne. Polecam, sama w razie potrzeby umówię się ponownie.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Igor Frulenko Inny

  Byłem operowany przez doktora Frulenko- laserowe usunięcie gruczołu prostaty. doskonały specjalista. Bardzo szybki powrót do zdrowia. Lekarz pełen empatii, zrozumienia. Przed zakwalifikowaniem do zabiegu przeanalizowal moj wiek i choroby współistniejące, podchodzi indywidualnie do pacjenta.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Radosław Bubieło Inny

  Bardzo dobry chirurg, zabieg usunięcia zębów przebiegł sprawnie i bezbolesnie. Atmosfera w gabinecie bardzo fajna, zero stresu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania