Informacje o placówce

Gabinety

109 Szpital Wojskowy z Przychodnią

Ks. P. Skargi 9-11

71-422 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dawid Pacek

  Ortopeda, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ORTHO EXPERTUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Moja pierwsza wizyta przebiegła bez zarzutu. Odczułem fachowe i ludzkie podejście do mojego problemu, za co dziękuję. Myślę, że moje kolano jest w dobrych rękach.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ORTHO EXPERTUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Pan dr nie przyjął opłaty, mimo że poświęcił mi czas. To dzisiaj ewenement. Udzielił mi praktycznej porady.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Piotr Burszewski

  Chirurg Plastyczny, lek.

  • A
   Lokalizacja: AMC ART MEDICAL CENTERUsługa: korekcja powiek

   Jestem po zabiegu korekty powiek górnych . Bardzo się ciesze że,trafiłam do dr Burszewskiego .Profesjonalnie,przyjaźnie i konkretnie.Pan doktor wyjaśnił mi wszystko co
   powinnam wiedzieć i jak będzie przebiegał zabieg. Jestem dwa tygodnie po zabiegu i efekt przerósł moje oczekiwania, efekt odmłodzenia spektakularny. Ogromne podziękowania dla dr Burszewskiego .

  • C
   Lokalizacja: AMC ART MEDICAL CENTERUsługa: korekcja powiek

   Pan doktor jest rzeczowy i kompetentny. Wyjaśnił dokładnie sposób leczenia, tak, że nie musiałam już zadawać dodatkowych pytań.

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Przemysław Lalik

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety Dr ŻółtowskiUsługa: blokady przeciwbólowe

   Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie ,
   w milej i sympatycznej atmosferze. Bardzo dokładne badanie i wyjaśnienie przyczyn dolegliwosci bólowych oraz wskazówki jak dalej postępować aby sytuacja się nie powtarzała .Uważam że uzyskałam bardzo dobrą i fachową pomoc oraz wskazówki jak dalej należy postępować.

  • Z
   Lokalizacja: Gabinety Dr ŻółtowskiUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Pan doktor fachowo i spokojnie wyjaśnił moje schorzenie, bardzo sympatyczny i miły lekarz, polecam Pana doktora

  Zobacz wszystkie opinie (103) o tym lekarzu


 • Marcin Malik

  Anestezjolog, lek.

  • D

   Jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam. Charakteryzuje go również wysoka
   etyka zawodowa. Jest wspaniałym człowiekiem, wrażliwym, życzliwym i nieobojętnym.
   Polecam z całą odpowiedzialnością.


 • Joanna Krystowska

  Ginekolog,

  • B

   Przez tą panią o mały włos nie wycięli mi jajowodów. Zamiast zlecić badanie, wypisała bromergon i hormony, które kazała brać przewlekle. Po pół roku skonsultowałam się z innym lekarzem. okazało się, że problem z niepłodnością był spowodowany niedrożnymi jajowodami, a nie hormonami!!! Przeżyłam szok. Nikomu nie życzę!!! Na szczęście trafiłam do świetnego specjalisty, który uratował jajowody, ale są zmienione tak mocno, że od dwóch lat żadne leczenie ani inseminacje nie przynoszą rezultatu :(
   Gdybym wtedy poszła do innego lekarza być może teraz byłabym mamą...

  • G

   byłam na USG u tej pani doktor i szczerze powiem,ze zaden lekarz w ciąży nie zrobił tego tak delikatnie.oczywiscie proszę uwzględnić fakt,iż pod koniec ciązy gdy główka dziecka schodzi nisko i rozchodzi siekosć łonowa przy zwykłym dotykaniu jest to bolesne a co dopiero przy USG.każdy poprzedni doktor robił to tak ,że naprawdę mnie bolało,ponieważ mój synek wcale nie jest małyi ma dość duża głowę.
   cała wizyta przebiegła w bardzo fajnej atmosferze.mozna z Panią doktor porozmawiać,pożartować i w zasadzie nie pozostaje mi nic wiecej ,jak tylko polecić ją kobietom,które boją się kobiet ginekologów (ja tak miałąm do tej pory). po prostu zostałam mile zaskoczona:)

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Aurelia Ewa Jurkowska

  Internista,

  • Składam najgorętsze podziękowania pani lek. med. Aurelii Jurkowskiej za profesjonalną i pełną poświęcenia walkę o życie mojej Mamy na Oddziale hematologii Szpitala Wojskowego w Szczecinie. Beata Ćwirko


 • Dominik Pelc

  Ortopeda, lek.

  • H

   Miły sympatyczny w kontakcie z pacjentem kompetentny... zetknęłam się z tym lekarzem po złamaniu ręki w szpitalu wojskowym..

  • B

   Bardzo miły i kompetentny lekarz. Jego profesjonalizm, zaangażowanie w problem pacjenta czyni go lekarzem godnym polecenia. Z doktorem Pelcem zetknąłem się na izbie przyjęć szpitala wojskowego po złamaniu nogi. Kontynuując dalsze leczenie pooperacyjne już poza szpitalem spotykaliśmy się kilkukrotnie w przychodni wojskowej lub Dom Med - we wszystkich przypadkach czułem się pod dobrą ortopedyczną opieką.


 • Anna Zofia Popiela-Schiller

  Internista, Gastrolog,

  • P

   Karygodne podejście do pacjenta!!!!!! Lekarz, który nie powinien wykonywać zawodu!!!! Nie mając żadnych wyników ani rozpoznania, jaki rodzaj nowotworu wykryto u osoby z mojej rodziny zapytała, po co w ogóle chcemy wiedzieć, czy nowotwór jest łagodny czy złośliwy. Do czego nam ta wiedza i jak chcemy ją wykorzystać. Poza tym żadne badania według tej lekarki nie są potrzebne. Wszyscy kiedyś umrzemy. Brak słów komentarza! Radzę unikać tej pani, jak ognia każdemu, kto chce się wyleczyć.

  • K

   Odradzam wizyty u tej Pani!!! Zostałam skierowana przez lekarza rodzinnego z powodu niedokrwistości. Na wizytę umówiłam się w medicusie. Lekarka nawet nie spojrzała na wyniki moich badań, po prostu mnie zbyła i to dość chamsko - stwierdziła, że jeśli chcę się dowiedzieć czy jestem chora to powinnam zrobić badania, ale "są one drogie, kosztują ponad 100 zł" i zapytała czy aby na pewno jestem przygotowana na taki wydatek - po prostu mnie wryło. Lekarza nie powinna interesować moja sytuacja materialna a zwłaszcza w prywatnej przychodni takie zachowanie jest po prostu nie na miejscu. Kiedy zapytałam się czy można zrobić te badania w tej przychodni, podniosła głos i powiedziała że ona nie ma pojęcia, że mam iść do recepcji i na tym się wizyta skończyła. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak lekceważącym i po prostu chamskim zachowaniem ze strony lekarza. Wizyta u tej Pani to strata czasu i nerwów!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Bogusław Noga

  Ortopeda, lek.

  • P

   Według mnie bardzo dobry lekarz, operował mi kolano, zabieg przeszedł bez żadnych komplikacji, szybko wróciłam do pełnej sprawności.

  • M

   Jestem 3 tygodnie po operacji kolana u dr B. Nogi. Jestem mu bardzo wdzięczna za diagnozę i operację. Mimo, że małomówny ale konkretny. Przekonał mnie, że z operacją nie można zwlekać, choć usiłowałam ją odwlec. Operacja była w szpitalu na P. Skargi i wszystkim tamtejszym lekarzom oraz personelowi jestem bardzo wdzięczna.
   MK

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Robert Krystowski

  Ortopeda, Chirurg, Lekarz Sportowy, dr n. med.

  • Lokalizacja: 109 Szpital Wojskowy z PrzychodniąUsługa: kontuzja kończyny dolnej prawej

   Pan Doktor Robert Krystowski, to lekarz z powołania, cieszący się autorytetem, doświadczony specjalista, pełen empatii i profesjonalizmu. To sława Woj. Zachodniopomorskiego. Odznaczony Krzyżem Zasługi. Konkretny, zdecydowany, o wysokiej kulturze osobistej. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Miałam szczęście, że przed wieloma laty trafiłam do Pana Doktora, a także mój wówczas kilkumiesięczny oraz córka -koszykarka. Z czasem krąg pacjentów powiększał się. Z porad Pana Doktora korzystało wiele osób z mojej rodziny oraz znajomi.O Panu Doktorze bardzo pozytywnie wyrażały się media. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc medyczną, okazany szacunek i życzliwość.

  • M
   Lokalizacja: 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią

   Lepiej zdarzyc sie nie moglo, ze ze swoim problemem ortopedycznym trafilam do doktora Krystowskiego. Jest to nie tylko wybitny specjalista w swojej dziedzinie, ale ponadto posiada cos czego brakuje czesto innym lekarzom - przeogromne serce i zyczliwosc oraz oddanie pacjentowi. Doktor od samego poczatku zainteresowal sie moim schorzeniem, postawil bezbledna diagnoze, a przeprowadzona przez Niego operacja stawu biodrowego przebiegla bez jakichkolwiek komplikacji i powiklan. Przed zabiegiem Doktor obiecal , ze postawi mnie na nogi i danego slowa dotrzymal. To dzieki Niemu moge dzisiaj zapomniec o swoim problemie. Jestem Panu Doktorowi bardzo wdzieczna i z calego serca polecam tego lekarza. Oby bylo wiecej takich specjalistow!

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania