dr n. med.

Ryszard Issakiewicz

Endokrynolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 115 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista Endokrynolog z II Stopniem Specjalizacji, Specjalista Chorób Wewnętrznych. W roku 1992 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.
Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista Endokrynolog z II Stopniem Specjalizacji, Specjalista Chorób Wewnętrznych. W roku 1992 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.
  Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Endokrynologii i Terapii Izotopowej oraz Przyklinicznej Poradni Endokrynologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego. Wieloletni kierownik specjalizacji lekarskich w zakresie endokrynologii i autor pytań testowych do egzaminów specjalizacyjnych z zakresu endokrynologii. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.
  Odbył liczne kursy i szkolenia z zakresu chorób wewnętrznych i endokrynologii, osteoporozy, hematologii doświadczalnej oraz biologii komórki.

  UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PAN DOKTOR NIE PRZYJMUJE PACJENTÓW UBEZPIECZENIOWYCH W PRZYCHODNI LEKARSKIEJ MEDISPACE

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Endokrynologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
106 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Bez zbędnego rozpisywania. Masz problem z tarczycą? Udaj sie do dr. Issakiewicza - celna diagnoza, właściwy dobór leków i dawek. Spokojnie, bez straszenia, z konkretnym planem leczenia na najbliższe miesiące

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Niestety muszę przyznać że wizyta u lekarza Ryszarda Issakowicza nie należała do przyjemnych. Doktor nie wysłuchał wszystkich objawów, wręcz przeciwnie jak wspomniałam o jednym z nich to usłyszałam komentarz : "ale po co mi pani to mówi?" Pierwszy raz w życiu poczułam się zawstydzona i skrępowania u lekarza. Mimo tych nieprzyjemności, lekarz wykazał się sporą wiedzą, lecz niestety wizyta odbyła nie w niemiłej i krępujacej atmosferze. Przypuszczam, że powodem tej sytuacji była późna godzina (18:00) oraz zmęczenie lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Polecam Pana doktora, była to moa pierwsza wizyta u tego lekarza, zgłosiłam się ponieważ nie byłam zadowolona ze swojej lekarki. Pan doktor prowadza bardzo dokładny wywiad, wszystko tłumaczy i nie przyjmuje "byle szybciej", tylko tak aby pacjent wiedział wszystko czego oczekuje, Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Powiem tylko tyle wybitny specja. Polecam przerobilem wielu endokrynologów dopiero u niego dostałem wyjaśnienie dręczących mnie zagadnień jedna wizyta i trafna diagnoza polecam z głębi serca

 • J

  Odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Pan Doktor zrobił dokładny wywiad, słuchał moich odpowiedzi. Wyjaśnił swoją diagnozę. Jestem bardzo zadowolona.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Apolonia MedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Witam serdecznie :: przyszedlem do Pana Dr. Ryszarda z zestawem pytan dot. roznych bardzo nieciekawych objawow i problemow z identyfikacja przyczyny - rewelacyjnie sie rozmawialo :: kazda kwestia zostala omowiona spokojnie zrozumialym jezykiem. Wyszedlem z gabinetu w duzo lepszym stanie psychicznym. Pana Dr'a przepraszam ze zabralem wiecej czasu niz mialem przydzielone a Wszystkim z problemami endo rekomenduje w 100%.

 • K
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: Porada lekarska

  Lekarz zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie .Profesjonalne podejście do pacjenta. Wstępna diagnoza ale również dalsze skierowanie na badania .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo konkretny, dokładnie wypytuje o historie choroby, zbiera wywiad. Nie podejmuje pochopnie decyzji, zleca szczegółowe badania.

 • A

  Pan doktor bardzo uważnie analizuje wyniki aktualnych badań i porównuje je z poprzednimi, aby ocenić postępy w leczeniu. Wyjaśnia też przyczynę wdrożenia takiego a nie innego leczenia. Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowy, konkretny lekarz. Wysłuchał moich watpliwości i wszystko dokładnie wytłumaczył, zapisał suplementację odpowiednią dla przypadku i zlecił dodatkowe badania. Bardzo pozytywna osoba, myśle, że znalazłam swojego endokrynologa :)