dr n. med.

Ryszard Issakiewicz

Endokrynolog

139 opinii +dodaj

Umów wizytę 133 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista Endokrynolog z II Stopniem Specjalizacji, Specjalista Chorób Wewnętrznych. W roku 1992 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
139 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Przyznaje, że bardzo się stresowałam bo bałam się diagnozy. Na szczęście nie jest tak źle jak myślałam i lekarz mnie bardzo uspokoił. Poza tym atmosfera bardzo przyjemna.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  W mojej opinii lekarz z dużą wiedzą, poświecił mi odpowiednią ilość czasu i uwagi. Myślałam, że wiem juz wszystko o chorobie na którą się leczę od lat, a okazało się, że ja nawet nie mam tej choroby, tylko podobną, jak również, że nieprawidłowo przyjmuje leki (pomimo że robiłam to zgodnie z zaleceniami poprzedniego lekarza!). Po wizycie miałam odczucie, że właśnie wyszłam od prawdziwego specjalisty. Na pewno wrócę do Pana doktora.

 • J
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Druga wizyta potwierdziła tylko moje wrażenie, że trafiłam na profesjonalistę w swoim fachu. Doktor Issakiewicz bardzo wnikliwie analizuje wyniki zanim postawi diagnozę, wyjaśnia wątpliwości i dokładnie opisuje dalszy plan leczenia. Pomimo szybkiego i sprawnego działania absolutnie nie miałam poczucia pobieżnego potraktowania mojego problemu.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo kompetentny, rzetelny lekarz. Poświęcił dużo czasu na zapoznanie się z dokumentacją medyczną, wyjaśniał wszystko bardzo dokładnie. Polecam gorąco tego specjalistę.

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Doktor Issakiewicz jest bardzo dobrym specjalistą. Wnikliwie analizuje wyniki badań dostrzegając to, co przeoczyli inni lekarze. Postawił szybką diagnozę mojej córce. Nie spieszy sie z włączeniem leku hormonalnego lecz próbuje odpowiednią suplementacją pobudzić rozwój tarczycy. W czasie wizyty nie ma atmosfery pośpiechu. Szczerze polecam.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Pan doktor jest najlepszym endokrynologiem na jakiego trafiłem. Przez wiele lat chodziłem do różnych lekarzy ale dopiero Pan Issakiewicz postawił właściwą diagnozę. Jestem pod jego opieką już parę lat i szczerze polecam! Jest on osobą komunikatywną, zawsze wysłuchuje dokładnie pacjenta, zleca potrzebne badania bez problemu i tłumaczy podejście do leczenia.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  To była moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Jestem z niej bardzo zadowolona. Pan doktor wnikliwie przeanalizował moje wyniki badań i wszystko dokładnie wytłumaczył.

 • Lokalizacja: Apolonia MedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pan doktor poświęca pacjentowi dużo uwagi i rzeczowo tłumaczy każde zagadnienie. Leczenie które zastosował w krótkim czasie przyniosło dobre efekty. Zdecydowanie polecam.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny specjalista, dokładny wywiad, zlecenie odpowiednich badań, wytłumaczenie każdego zagadnienia i badania. Super wizyta!!!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam . Doktor profesjonalny i dokładny. Cierpliwie wszystko tłumaczy. Nie jest to wizyta z zegarkiem w ręku, lekarz poświęca tyle czasu, ile wymaga pacjent. Na pewno wrócę na wizytę kontrolną.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista Endokrynolog z II Stopniem Specjalizacji, Specjalista Chorób Wewnętrznych. W roku 1992 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.
  Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Endokrynologii i Terapii Izotopowej oraz Przyklinicznej Poradni Endokrynologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego. Wieloletni kierownik specjalizacji lekarskich w zakresie endokrynologii i autor pytań testowych do egzaminów specjalizacyjnych z zakresu endokrynologii. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.
  Odbył liczne kursy i szkolenia z zakresu chorób wewnętrznych i endokrynologii, osteoporozy, hematologii doświadczalnej oraz biologii komórki.

  UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PAN DOKTOR NIE PRZYJMUJE PACJENTÓW UBEZPIECZENIOWYCH W PRZYCHODNI LEKARSKIEJ MEDISPACE

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Endokrynologia