Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wspaniały, empatyczny ,bardzo zaangażowany lekarz. Walczy do końca o każdego pacjenta. Zawsze będę Panu wdzięczna Panie Doktorze, za uratowanie mi życia! Z wyrazami szacunku i wdzięczności. Ewa Żak


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Warszawa - Wesoła zaawansowana miażdżyca tętnic kończyn dolnych

Od kilku miesięcy jestem pacjentką Pana dr Roberta Michała Proczki, który uratował moje nogi przed amputacją. Pan dr Proczka to lekarz nie tylko z powołaniem, ale z pasją i wiarą w moc medycyny XXI wieku. Pacjenci darzą Go szczególnym zaufaniem. Swoimi umiejętnościami, intuicją i ogromną wiedzą potrafi uratować nawet tych, których stan określany był jako beznadziejny, do których ja się zaliczałam. Cieszę się, że dane mi było trafić do tak znakomitego lekarza, któremu jestem ogromnie wdzięczna za znacznącą poprawę stanu mojego zdrowia. Dlatego tą drogą pragnę złożyć serdeczne podziękowania i jeszcze raz wyrazić ogromne uznanie dla Pana dr Roberta Proczki.

Łączę wyrazy szacunku
Urszula Dzięgielewska


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Timeless Chirurgia Plastyczna konsultacja chirurgiczna

Sympatyczny,wnikliwy,konkretny i pragnący pomóc pacjentowi lekarz.Podczas wizyty zrobił długi wywiad i potrzebne badania,aby zdiagnozować problem!Doradził jak postąpić i przedstawił najlepsze rozwiązania!Napewno wrócę z mamą do Pana doktora!Dziękuję!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Warszawa - Wesoła konsultacja chirurgiczna

To wspaniały lekarz! Autentyczny terapeuta, który kreuje klimat kompetencji i troski o dobro pacjenta. Jest to lekarz z powołania, a nie tylko z zawodu. Uwaga z jaką słucha i reaguje na problemy pacjenta, jest imponująca. Moje obydwie tętnice po angioplastyce wykonanej przez Doktora, są jak nowe! Dzięki!
Prof. Jerzy Marchwiński.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Warszawa - Wesoła

Dwukrotnie byłem operowany przez dr. Proczka na oddziale chirurgii naczyniowej i za każdym razem podziwiałem Jego wiedzę medyczną połączoną z ogromnym manualnym profesjonalizmem, tak potrzebnym chirurgom. Jest poza tym człowiekiem bardzo życzliwym i komunikatywnym i przyjaznym dla pacjentów... W czasie krótkiego 2 - 3 dniowego pobytu na oddziale chirurgii naczyniowej udrożniono mi tętnicę udową oraz tętnicę szyjną zablokowaną w 90 % ratując mnie przed nieuchronnym wylewem. Dziękuję Ci Doktorze.


M
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalista, cierpliwy rzemieślnik, empatyczny i wrażliwy człowiek. Pasjonat swojej pracy.
Połączenie tych cech daje doskonałego lekarza.
Ma opinie chirurga od trudnych przypadków. Walczy o każdy cm ciała.
Podejmuje się zabiegów i operacji według innych lekarzy niemożliwych do wykonania.
A zatem ratuje ludzi, tak jak w przypadku mojego taty skierowanych na amputacje nogi z powodu miażdżycy.
Szacunek i wdzięczność. To czuje się po kontakcie z doktorem. Do tego otoczony świetnym zespołem w bardzo "niepolskich warunkach" małego szpitala w Józefowie.
Szkoda, że nie wszyscy mają szansę trafić do niego i tym samym uratować swoje zdrowie.

córka Kazimierza


K
Użytkownik zweryfikowany

bardzo konkretny, wizyta trwa dośc krótko ale precyzyjnie, ma pamięć komputerową, byłam trzy razy a dr pamiętał wszystko bez dopytywania mnie o nic..
Jestem w trakcie leczenia długotrwałego stanu chorobowego, jestem w wielkiej nadziei, że Panu dr się uda i mnie wyleczyć.. serdecznie Pana Doktora Proczkę pozdrawiam


M
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz o niezwykłej empatii do pacjenta i dużej wiedzy w dziedzinie chirurgii naczyniowej. Kilkakrotnie przeprowadzał operację tętniaka u mojego taty i uważam, że zabieg był przeprowadzony profesjonalnie z pełną informacją przekazana pacjentowi i rodzinie . Dziękuję Doktorze i życzę dalszych sukcesów. CÓRKA .


K
Użytkownik zweryfikowany

Od lat choruje ale jak dotąd nikt się nie poznał na mojej dolegliwości .Doktor Proczka na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę .i ostro zadziałał .Wstąpiła we mnie nadzieja .Że nareszcie będę własciwie leczona .Pan doktor jest bardzo miły a przede wszystkim profesjonalny .LIczę na pana Doktorze ,


W
Użytkownik zweryfikowany

Waldemar P. 31grudnia 2010
Mam tętniaka aorty brzusznej małych rozmiarów.Wg.opinii lekarzy uzyskanej z internetu każdy ból w okolicy jamy brzusznej to niepokój,to tykająca bomba.Doznałem takiego uczucia po odśnieżaniu domku jednorodzinnego.Decyzja pilnej wizyty u lekarza prowadzacego mojej żony była uzasadniona.Pan doktor przyjął mnie,dokładnie zbadał,zlecił wykonanie w trybie pilnym USG.Polecił przekazać telefonicznie wynik badania albowiem był na bloku operacyjnym.Wykluczyl zagrożenie,uspokoił,wszystko jest pod kontrolą.W dziśiejszym ładzie społecznym/róbta co chceta/to zachowanie lekarza wyjątkowe z należytą empatią do pacjęta.Życzymy pomyślności osobistej i zawodowej w Nowym Roku,

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie