Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

16 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Nie wiem, jak jeszcze mogę wyrazić naszą wdzięczność więc pomyślałam, że napiszę i tu. Może pozwoli to komuś jeszcze odnaleźć właściwą drogę leczenia. Przyjechaliśmy do Pana Doktora z ultratrudnym i skomplikowanym przypadkiem taty, chorego na stwardnienie rozsiane, z charakterystyczną dla tej choroby spastycznością, na wózku inwalidzkim, po wielonaczyniowym zawale, z miażdzycą, stopami z krytycznym niedokrwieniem…i skierowaniem na amputację nogi, wystawionym przez innego lekarza. Przypadek beznadziejny, a w tym wszystkim przerażona rodzina, na czele z żoną załamaną na myśl o kikucie w ciele męża, którym się na codzień 24h na dobę opiekuje. Wciąż nie mogę w to uwierzyć, że jakimś cudem trafiliśmy na Pana Doktora. W życiu całym nie spotkałam tak kompetentnego i zaangażowanego w swoją pracę człowieka. Tak cierpliwie i ludzko tłumaczącego rozdygotanym nam każdy krok swoich działań. To bardzo pomogło nam przejść przez mocno kryzysową sytuację z efektem, o jakim nieśmiało marzyliśmy - tata (jakkolwiek to nie brzmi) w jednym kawałku wrócił do domu. Wiemy, że to nie koniec i długa droga, z przewagą upadków nad wzlotami, jeszcze przed nami, ale wiem jedno - w tę drogę tylko z Panem Doktorem. Dziękujemy!!!


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, pasjonat swojego fachu, niezwykle empatyczny człowiek, którzy każdy przypadek prowadzi z ogromnym zaangażowaniem. Walka nadal trwa, ale wiem, że lepiej trafić nie mogliśmy.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Warszawa - Wesoła Inny

Lekarz mało empatyczny, jeden z najgorszych lekarzy jakich spotkałam w moim życiu. Nie wysłuchał do końca jakie mam objawy, z góry stwierdził, że to nie problemy z krążeniem, bo nie mam nadwagi, cukrzycy czy nadciśnienia. Zbadał tylko tętno w pachwinie, a nie obejrzał żył z tyłu nad kolanem ani bolącej mnie i spuchniętej lewej stopy. Nie skierował mnie na USG kończyn dolnych. Teraz będę musiała szukać innego chirurga naczyniowego.
Nie polecam dr. Proczki innym pacjentom.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wspaniały, empatyczny ,bardzo zaangażowany lekarz. Walczy do końca o każdego pacjenta. Zawsze będę Panu wdzięczna Panie Doktorze, za uratowanie mi życia! Z wyrazami szacunku i wdzięczności. Ewa Żak


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Warszawa - Wesoła zaawansowana miażdżyca tętnic kończyn dolnych

Od kilku miesięcy jestem pacjentką Pana dr Roberta Michała Proczki, który uratował moje nogi przed amputacją. Pan dr Proczka to lekarz nie tylko z powołaniem, ale z pasją i wiarą w moc medycyny XXI wieku. Pacjenci darzą Go szczególnym zaufaniem. Swoimi umiejętnościami, intuicją i ogromną wiedzą potrafi uratować nawet tych, których stan określany był jako beznadziejny, do których ja się zaliczałam. Cieszę się, że dane mi było trafić do tak znakomitego lekarza, któremu jestem ogromnie wdzięczna za znacznącą poprawę stanu mojego zdrowia. Dlatego tą drogą pragnę złożyć serdeczne podziękowania i jeszcze raz wyrazić ogromne uznanie dla Pana dr Roberta Proczki.

Łączę wyrazy szacunku
Urszula DzięgielewskaM
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Timeless Chirurgia Plastyczna konsultacja chirurgiczna

Sympatyczny,wnikliwy,konkretny i pragnący pomóc pacjentowi lekarz.Podczas wizyty zrobił długi wywiad i potrzebne badania,aby zdiagnozować problem!Doradził jak postąpić i przedstawił najlepsze rozwiązania!Napewno wrócę z mamą do Pana doktora!Dziękuję!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Warszawa - Wesoła konsultacja chirurgiczna

To wspaniały lekarz! Autentyczny terapeuta, który kreuje klimat kompetencji i troski o dobro pacjenta. Jest to lekarz z powołania, a nie tylko z zawodu. Uwaga z jaką słucha i reaguje na problemy pacjenta, jest imponująca. Moje obydwie tętnice po angioplastyce wykonanej przez Doktora, są jak nowe! Dzięki!
Prof. Jerzy Marchwiński.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Warszawa - Wesoła

Dwukrotnie byłem operowany przez dr. Proczka na oddziale chirurgii naczyniowej i za każdym razem podziwiałem Jego wiedzę medyczną połączoną z ogromnym manualnym profesjonalizmem, tak potrzebnym chirurgom. Jest poza tym człowiekiem bardzo życzliwym i komunikatywnym i przyjaznym dla pacjentów... W czasie krótkiego 2 - 3 dniowego pobytu na oddziale chirurgii naczyniowej udrożniono mi tętnicę udową oraz tętnicę szyjną zablokowaną w 90 % ratując mnie przed nieuchronnym wylewem. Dziękuję Ci Doktorze.


M
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalista, cierpliwy rzemieślnik, empatyczny i wrażliwy człowiek. Pasjonat swojej pracy.
Połączenie tych cech daje doskonałego lekarza.
Ma opinie chirurga od trudnych przypadków. Walczy o każdy cm ciała.
Podejmuje się zabiegów i operacji według innych lekarzy niemożliwych do wykonania.
A zatem ratuje ludzi, tak jak w przypadku mojego taty skierowanych na amputacje nogi z powodu miażdżycy.
Szacunek i wdzięczność. To czuje się po kontakcie z doktorem. Do tego otoczony świetnym zespołem w bardzo "niepolskich warunkach" małego szpitala w Józefowie.
Szkoda, że nie wszyscy mają szansę trafić do niego i tym samym uratować swoje zdrowie.

córka Kazimierza


K
Użytkownik zweryfikowany

bardzo konkretny, wizyta trwa dośc krótko ale precyzyjnie, ma pamięć komputerową, byłam trzy razy a dr pamiętał wszystko bez dopytywania mnie o nic..
Jestem w trakcie leczenia długotrwałego stanu chorobowego, jestem w wielkiej nadziei, że Panu dr się uda i mnie wyleczyć.. serdecznie Pana Doktora Proczkę pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie