Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wesoła

(8 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wesoła

Kilińskiego 50

05-075 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zbigniew Dutkiewicz Inny

  Pod opieką Pana Doktora jestem juz od ponad 5 lat. Początki nie były najłatwiejsze, wydaje mi się, ze musieliśmy się z Panem Doktorem "dotrzeć", jeśli chodzi o jasną komunikację po stronie Pana Doktora i odwagę do zadawania odpowiednich pytań po mojej stronie. Pan Doktor przepisuje wszystkie niezbędne badania, sprawdza potencjalne problemy i sprawia, ze jako pacjentka czuję się pod odpowiednią opieką. Nie lekcewazy problemu, mimo, ze jestem młodą pacjentką, ale potrafi podejść z humorem i zartem do sytuacji, przez co problem nie wydaje się większy, niz jest w rzeczywistości.

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Serafiński nadciśnienie tętnicze

  Miałam problemy z nadciśnieniem. Polecono mi dr J. Serafińskiego jako znakomitego kardiologa. Po zapoznaniu się z historią mojej choroby i zleceniu kompleksowych badań, doktor zaordynował mi nowe, skuteczne leki oraz podbudował mnie psychicznie.
  Jest specjalistą wysokiej klasy z właściwym podejściem do pac jenta, godnym zaufania.
  Wyrażam Mu swoją wdzięczność.
  Hanna W.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Serafiński

  Rzadko spotykana sumienność, dokładność poparte wielkim doświadczeniem. Podcza relacjonowania objawów, badania widać, że dla Pana doktora nie są nowością, choć pacjenta mogą przerażać. Umiejętność eliminowania kolejnych hipotez spowodowała, że Pan doktor znalazł to co mnie trapi i zaproponował skuteczną terapię. Z czystym sumieniem mogę polecić.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Serafiński kontrolna

  Wysokiej klasy specjalista. Profesjonalizm i empatia są cechami Pana Jerzego. Każde badanie jest nacechowane troską o pacjenta i prowadzone z pełnym zaangażowaniem. Oby więcej takich ludzi i lekarzy. Polecam.

 • U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Proczka zaawansowana miażdżyca tętnic kończyn dolnych

  Od kilku miesięcy jestem pacjentką Pana dr Roberta Michała Proczki, który uratował moje nogi przed amputacją. Pan dr Proczka to lekarz nie tylko z powołaniem, ale z pasją i wiarą w moc medycyny XXI wieku. Pacjenci darzą Go szczególnym zaufaniem. Swoimi umiejętnościami, intuicją i ogromną wiedzą potrafi uratować nawet tych, których stan określany był jako beznadziejny, do których ja się zaliczałam. Cieszę się, że dane mi było trafić do tak znakomitego lekarza, któremu jestem ogromnie wdzięczna za znacznącą poprawę stanu mojego zdrowia. Dlatego tą drogą pragnę złożyć serdeczne podziękowania i jeszcze raz wyrazić ogromne uznanie dla Pana dr Roberta Proczki.

  Łączę wyrazy szacunku
  Urszula Dzięgielewska

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zbigniew Dutkiewicz ciąża

  To mój cudowny i jedyny ginekolog. Wreszcie trafiłam na swojego lekarza. Moglabym się rozpisywać w nieskończoność, ale poprzedniczki juz wszystko zawarły w swoich opiniach. Profesjonalista, dokładny, kulturalny. Świetny lekarz, przy którym czuję się bezpiecznie. Wiem, że dopilnuje ciąży najlepiej. Pozdrawiam doktora serdecznie.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Proczka konsultacja chirurgiczna

  To wspaniały lekarz! Autentyczny terapeuta, który kreuje klimat kompetencji i troski o dobro pacjenta. Jest to lekarz z powołania, a nie tylko z zawodu. Uwaga z jaką słucha i reaguje na problemy pacjenta, jest imponująca. Moje obydwie tętnice po angioplastyce wykonanej przez Doktora, są jak nowe! Dzięki!
  Prof. Jerzy Marchwiński.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Proczka

  Dwukrotnie byłem operowany przez dr. Proczka na oddziale chirurgii naczyniowej i za każdym razem podziwiałem Jego wiedzę medyczną połączoną z ogromnym manualnym profesjonalizmem, tak potrzebnym chirurgom. Jest poza tym człowiekiem bardzo życzliwym i komunikatywnym i przyjaznym dla pacjentów... W czasie krótkiego 2 - 3 dniowego pobytu na oddziale chirurgii naczyniowej udrożniono mi tętnicę udową oraz tętnicę szyjną zablokowaną w 90 % ratując mnie przed nieuchronnym wylewem. Dziękuję Ci Doktorze.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania