lek.

Renata Sołdacka

verifiedCreated with Sketch.

Okulista, Okulista dziecięcy

3 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
331 odwiedzin w ciągu 30 dni

Przyjmuję dzieci od 6 roku życia Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W latach 2009 - 2014 staż specjalizacyjny z okulistyki w Klinice Okulistyki… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Wołoska 7Usługa: konsultacja okulistyczna dzieci

  Bylismy u pani doktor z wybroczynka na oczku. Pani doktor zobaczyla powiedziala ze sie wchłonie i tak bylo. Dlatego 4 a nie 5 bo jak sie okazalo nie bylo potrzebne leczenie. Pani doktor miła.

 • Opinia z dnia 22.02.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • A

  Jedyny minus , że córka nie dostała od razu recepty na okulary , czyli czeka nas jeszcze jedną wizyta . Poza tym fachowo i sympatycznie.

  Renata Sołdacka2018-02-28

  Niestety jesli okulary maja być dobrze dobrane, kolejna wizytę należy wykonać nie wcześniej niż po 7-12 godzinach od badania dna oka z kroplami, ponieważ w tym czasie po badaniu widzenie jest pogorszone. Czasami zdarza sie ze recepta nie jest zgodna z wynikiem badania po kroplach i żeby to zweryfikować wykonywane jest oddzielne badanie.

  Pozdrawiam.

 • I

  Dardzo miła i profesjonalna doktor, fachowo podeszła do sprawy i oceniła wade wzroku po wnikliwym badaniu. Umowilam sie rownież na przymierzanie soczewek i w końcu znikną moje problemy ze wzrokiem. Polecam lekarza serdecznie.

Pytania pacjentów (39)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przyjmuję dzieci od 6 roku życia

  Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.
  W latach 2009 - 2014 staż specjalizacyjny z okulistyki w Klinice Okulistyki II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pod kierownictwem prof. Jerzego Szaflika, Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny, ul. Sierakowskiego 13, Warszawa; oraz staż z okulistyki dziecięcej w Instytucie - Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Miedzylesiu 2014 r.

  Tłumacz rozdziału "Techniki badania okulistycznego" w Okulistyce klinicznej J. Kańskiego oraz artykułów pt.
  "Fakoemulsyfikacja w porównaniu z fakotrabekulektomią w niekontrolowanej przewlekłej jaskrze zamkniętego kąta współistniejącej z zaćmą" oraz "W których przypadkach podejrzenia jaskry wskazane jest rozpoczęcie leczenia?" Ophtalmology
  Autorka artykułów pt. "Nacięcia relaksacyjne rogówki - metoda korekcji astygmatyzmu" Kontaktologia i optyka okulistyczna oraz "Płeć wiek i gospodarka hormonalna - czynniki ryzyka odpowiedzialne za powstanie zespołu suchego oka - czyli o tym, dlaczego młodych mężczyzn dotykają zaburzenia powierzchni oka" Okulistyka

  Uczestnik wielu kursów w dziedzinie okulistyki m.in.: Choroby powierzchni oka, Współczesne możliwości rozpoznawania, roznicowania i leczenia neuropatii jaskrowej; Angiografia w diagnostyce schorzeń okulistycznych, Onkologia okulistyczna, Elektofizjologia, Chirurgia refrakcyjna, Zapalenia błony naczyniowej, Ultrasonografia w okulistyce, Neurookulistyka, Współczesne strategie postępowania w urazach gałki ocznej, Diagnostyka i leczenie powikłań naczyniowych w AIDS, ;
  Aplikacja soczewek kontaktowych dzieciom, Korekcja astygmatyzmu za pomocą soczewek torycznych; Międzynarodowe Sympozjum Naukowe Eye Health Advisor, kurs biometrii Optycznej Lenstar, i in.

Specjalizacje

 • Okulistyka