Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Migdałowa 4

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Migdałowa 4

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od 30 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.
Dzięki zaufaniu okazywanemu nam przez Pacjentów przez te wszystkie lata, dzięki naszej codziennej pracy wykonywanej profesjonalnie i z zaangażowaniem dziś Grupa LUX MED może poszczycić się mianem lidera prywatnych usług medycznych w Polsce. Pod naszą opieką znajduje się ponad 1 700 000 Pacjentów, którzy mogą korzystać z naszych usług w przeszło 1700 nowocześnie wyposażonych placówkach (blisko 200 własnych oraz około 1600 współpracujących zlokalizowanych na terenie całego kraju). Do dyspozycji Pacjentów pozostaje blisko 5000 lekarzy kilkudziesięciu specjalności.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • USG
 • EKG
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Migdałowa 4
Migdałowa 4, 02-796 Warszawa
Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Migdałowa 4 logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (149)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Reutt-Majkowska konsultacja dermatologiczna

  Masakra. Babka nawet nie spojrzała na zmiany skórne, tylko wypisała leki na podstawie wywiadu i zdjęć. Nie wypisała mi leków tych sprawdzonych, które miałem wcześniej i mi pomagały tylko jakieś inne, słabsze przez co leczenie trwało dłużej.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jolanta Korzeniowska Konsultacja telefoniczna - Endokrynolog

  Pani doktor już wielokrotnie pomagała mi wyrównać hormony tarczycy. Ja już kilkukrotnie wracałam do niej po nietrafionych dawkach leków od innych lekarzy. Polecam serdecznie, jest świetnym lekarzem!

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. Konrad Seferyński Inny

  przyszlam z lokicem tenisisty, lekarz w badaniu usg pokazal mi stan zapalny, na pytanie skad to moze sie wziac, powiedzial, ze to z wieku.. mam 40 lat. na pytanie co z tym moge robic, powiedzial, ze mam cwiczyc, znalezc w internecie cwiczenia, na wypisie napisal, ze nie ma stnau zapalnego, ale zpaisal ##########. rehabilitacja niepotrzebna. zgroza.

  lek. Konrad Seferyński

  Witam. Z całym szacunkiem ale była Pani u mnie na wizycie diagnostycznej w postaci badania USG. Nie na konsultacji. Badanie zostało wykonane a dodatkowo starałem się Pani wyjaśnić co zostało zobrazowane i jak ewentualnie sobie pomóc. Aby otrzymać dodatkowe zalecenia, skierowania na ew. rehabilitację trzeba umówić się na konsultację. Chciałem Pani pomóc a zostałem za to skrytykowany. Pozostawiam to do własnych przemyśleń. Życzę zdrowia.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Janusz Grzybowski wizyta ginekologiczna

  Brak profesjonalizmu, ignoranckie podejście do pacjentki, odesłanie do domu mimo bardzo niepokojących objawów, po konsultacji z innym ginekologiem okazało się, że potrzebna była pilna interwencja ginekologiczna. Wstyd

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ernest Lis konsultacja ginekologiczna

  ginekolog zbawca. pełen profesjonalizmu i zawsze angażuje się w to z czym do niego przychodzę. po sposobie w jaki przeprowadza wywiad widać że ma wiedzę i zaangażowanie do tego co robi.
  Od ponad roku regularnie przychodzę tylko do Pana Ernesta i tak już zostanie. Badania bezbolesne i zero dyskomfortu.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Nowińska-Kilpinen konsultacja okulistyczna

  Fachowe podejście do pacjenta, oraz konkretną rzeczowa pomoc. Wyjaśnienie problemu od A do Z.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ernest Lis Konsultacja telefoniczna - Ginekolog

  Miałam umowioną teleporadę z LuxMedu, na której poprosiłam o skierowanie na USG. Nie mam zastrzeżeń, pomocny Pan doktor , wszystko punktualnie, skierowanie wystawione.

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. Renata Sołdacka konsultacja okulistyczna

  Super lekarz, wyjaśnia wyczerpująco problem, miłe podejście do pacjenta. Polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Halina Kłodaś-Połujańska wizyta ginekologiczna

  Świetna lekarka. Pełen profesjonalizm i konkret. Wszystko rzetelnie wytłumaczone.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr hab. n. med. Robert Kowalik konsultacja kardiologiczna

  Super podejście do pacjenta. Szczegółowe wyjaśnienie problemu zdrowotnego i klarowne wyjaśnienie zaleceń, sposobu leczenia...

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania