lek.

Renata Palmowska

Psychiatra

50 opinii +dodaj

Umów wizytę 708 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem, specjalistą w dziedzinie psychiatrii, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W 2002 r. ukończyłam studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Prywatny Gabinet Psychiatryczny

  ul. Szczecińska 4A
  25-345 Kielce, świętokrzyskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 16 lat

  Usługi

  Wizyta kolejna 100 zł
  Wizyta pierwsza 150 zł
  Wizyta domowa tylko na terenie miasta kielce 150 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
50 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychiatryczny

  Pani dr Palmowska jest profesjonalna i rzeczowa.Pyta i jednocześnie wpisuje w swoim notebook'u wiele ważnych dla wywiadu lekarskiego informacji. Pierwszy raz spotkałam się z taką podzielnością uwagi u psychiatry.Mnie dało to poczucie,że chce zgromadzić i zachować jak najwięcej danych o pacjencie.Wracam do Pani dr już za tydzień z uśmiechem na ustach.Dziękuję.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: wizyta kolejna

  Pani doktor godna polecenia. Uwaznie slucha, poradzi, doradzi, pomoze. To osoba bardzo kompetentna.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczna pani Doktor, przede wszystkim bardzo konkretnie i fachowo podchodzi do pacjenta, z czystym sumieniem moge polecic kazdemu

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: Wizyta kolejna

  Pani doktor bardzo sympatyczna i kompetentna, ma się wrażenie jakby rozmawiało się z kimś , kogo zna się od dawna, a to była moja pierwsza wizyta.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam. Pani doktor potrafi wykazać się niesamowitą wyrozumiałością i zrozumieniem dla pacjenta. Rozumie, że przy depresji nawet najprostsze zadanie może wydawać się nie ogromnie skomplikowane.

  lek. Renata Palmowska2017-02-15

  Dziękuję Panie Michale. Pozdrawiam serdecznie.

 • M

  Byłam u kilku lekarzy psychiatrów. Dopiero jak trafiłam do p. Palmowskiej spotkałam się ze zrozumieniem, cierpliwością i umiejętnością "wytłumaczenia" sytuacji, w jakiej się znalazłam. Przy czym pani doktor nie ogranicza się do wystawienia recept, czy do wyrażenia wyrazów współczucia, ale naprawdę służy pomocą. Polecam wszystkim potrzebującym
  Monika

  lek. Renata Palmowska2017-02-15

  Dziękuję Pani Moniko. Cieszę się, że mogłam Pani pomóc. Pozdrawiam

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i inteligentna pani doktor. Zwraca się do pacjenta z szacunkiem. Widać, że ma duże doświadczenie w pracy.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam Panią Doktor, jest naprawdę świetna,jeżeli masz jaki kolwiek problem z którym nie gajes sobie rady to idź do Dr.Palmowskiej na pewno coś doradzi i pomoże.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miła, kompetentna, profesjonalna, dająca poczucie bezpieczeństwa pacjentom. Tłumaczy, cierpliwie słucha i odpowiada na wszystkie pytania, nie zbywa pacjenta. Cieszę się, że są tacy lekarze. Polecam wszystkim osobom borykającym się z problemami natury psychicznej, warto skorzystać z wizyty u Pani doktor i podjąć leczenie.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo cierpliwa, z wyczuciem osoba. Duży zakres wiedzy, szczegółowy i komfortowy wywiad z pacjentem.

Pytania pacjentów (81)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem, specjalistą w dziedzinie psychiatrii, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W 2002 r. ukończyłam studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Od 2004r. lat pracuję w Oddziale Psychiatrycznym dla Chorych Somatycznie i Oddziale Psychogeriatrycznym Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy (ŚCP). Od 2011 r. jestem członkiem Zespołu Interdyscyplinarnego do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, powołanego przez Prezydenta Kielc. Od kilku lat jestem konsultantem w dziedzinie psychiatrii w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im.Św. Rafała w Czerwonej Górze oraz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Od 2007 r. zajmuję się również ambulatoryjną opieką psychiatryczną prowadząc prywatną praktykę lekarską.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia