lek.

Renata Palmowska

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

53 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
551 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem, specjalistą w dziedzinie psychiatrii, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W 2002 r. ukończyłam studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: bardzo złe samopoczucie psychiczne

  Bardzo miła i sympatyczna lekarka. Uważnie mnie wysłuchała i skrupulatnie zapisała w laptopie niezbędne informacje. Uważam że jest profesjonalistką w swojej specjalności, gdyż potrafi zarówno rozmawiać i słuchać.Według mnie jest godna polecenia.

  Pozdrawiam
  Daniel T.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Problemy z którymi spotkałem się na swoim obecnym odcinku życia, z którymi nie mogłem sobie poradzić, znalazły swój pozytywny ciąg dalszy gdy zaufałem Pani Doktor i podzieliłem się swoimi wątpliwościami i stanami ducha i ciała. Jestem na dobrej drodze żeby poradzić sobie z demonami codzienności które mnie ostatnio dopadły. Walka ze stresem i jego pochodnymi przynosi rezultaty dzięki profesjonalnej diagnozie i fachowemu wsparciu. Dziękuję i pozdrawiam. J.M.

  Renata Palmowska2018-04-16

  Dziękuję bardzo Panie Jarku. Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam.

 • M
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychiatryczny

  Bardzo sympatyczna pani Lekarz. Po wizycie czułam się bardzo dobrze. Podczas wizyty czułam się jakbym rozmawiała z przyjaciółką. Z czystym sumieniem gorąco polecam panią doktor.

 • M
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychiatryczny

  Pani dr Palmowska jest profesjonalna i rzeczowa.Pyta i jednocześnie wpisuje w swoim notebook'u wiele ważnych dla wywiadu lekarskiego informacji. Pierwszy raz spotkałam się z taką podzielnością uwagi u psychiatry.Mnie dało to poczucie,że chce zgromadzić i zachować jak najwięcej danych o pacjencie.Wracam do Pani dr już za tydzień z uśmiechem na ustach.Dziękuję.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: wizyta kolejna

  Pani doktor godna polecenia. Uwaznie slucha, poradzi, doradzi, pomoze. To osoba bardzo kompetentna.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczna pani Doktor, przede wszystkim bardzo konkretnie i fachowo podchodzi do pacjenta, z czystym sumieniem moge polecic kazdemu

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: Wizyta kolejna

  Pani doktor bardzo sympatyczna i kompetentna, ma się wrażenie jakby rozmawiało się z kimś , kogo zna się od dawna, a to była moja pierwsza wizyta.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam. Pani doktor potrafi wykazać się niesamowitą wyrozumiałością i zrozumieniem dla pacjenta. Rozumie, że przy depresji nawet najprostsze zadanie może wydawać się nie ogromnie skomplikowane.

  Renata Palmowska2017-02-15

  Dziękuję Panie Michale. Pozdrawiam serdecznie.

 • M

  Byłam u kilku lekarzy psychiatrów. Dopiero jak trafiłam do p. Palmowskiej spotkałam się ze zrozumieniem, cierpliwością i umiejętnością "wytłumaczenia" sytuacji, w jakiej się znalazłam. Przy czym pani doktor nie ogranicza się do wystawienia recept, czy do wyrażenia wyrazów współczucia, ale naprawdę służy pomocą. Polecam wszystkim potrzebującym
  Monika

  Renata Palmowska2017-02-15

  Dziękuję Pani Moniko. Cieszę się, że mogłam Pani pomóc. Pozdrawiam

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i inteligentna pani doktor. Zwraca się do pacjenta z szacunkiem. Widać, że ma duże doświadczenie w pracy.

Pytania pacjentów (81)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem, specjalistą w dziedzinie psychiatrii, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W 2002 r. ukończyłam studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Od 2004r. lat pracuję w Oddziale Psychiatrycznym dla Chorych Somatycznie i Oddziale Psychogeriatrycznym Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy (ŚCP). Od 2011 r. jestem członkiem Zespołu Interdyscyplinarnego do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, powołanego przez Prezydenta Kielc. Od kilku lat jestem konsultantem w dziedzinie psychiatrii w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im.Św. Rafała w Czerwonej Górze oraz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Od 2007 r. zajmuję się również ambulatoryjną opieką psychiatryczną prowadząc prywatną praktykę lekarską.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia