Poproś o kalendarz wizyt

Jestem specjalistą dermatologiem z ponad 20-letnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej. Posiadam liczne certyfikaty przyznawane przez: DERM… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny.Usługa: Trądzik

  Najlepsza Pani Dermatolog jaką udało mi się do tej pory spotkać. Dzięki niej w końcu udało mi się pozbyć kłopotliwego trądziku. Bardzo miła atmosfera podczas wizyty oraz kompleksowe wyjaśnienie skąd bierze się u mnie trądzik. Dodatkowo na ostatniej wizycie usuwałam pieprzyk. Polecam

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta trwała kilka minut. Generalny brak zainteresowania pacjentem i jego problemem. Diagnoza została postawiona zza biurka. Brak obiektywnego i pełnego wytłumaczenia istoty problemu i jego możliwych sposobów rozwiązania. Relatywnie słabe wygłuszenie gabinetu i końcowe zalecenia dokonane przy uchylonych drzwiach z publicznością w poczekalni.
  1/10 - Osobiście nie polecam.

 • D

  Usuwałem 2 pieprzyki w gabinecie Pani Budzicz. Sam stosunek do mnie jako pacjenta bardzo profesjonalny co zrobiło na mnie duże wrażenie. Sam zabieg bezbolesny i bezstresowy, jedynie opatrunki przez kilka dni były mocno irytujące ale dało się przeżyć.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Skuszona pozytywnymi opiniami z dnia na dzień umówiłam się do Pani Doktor na konsultacje. Dostałam potężnego wysypu trądziku więc chciałam jak najszybciej zobaczyć się z lekarzem - byłam załamana.
  Na wizycie dostałam dopuszczona do powiedzenia właściwie tylko jednego zdania i zamiast wsparcia ze strony dermatologa otrzymałam wykład na temat szkodliwości izotretynoidy i tabletek antykoncepcyjnych, właściwie to była krytyka wszystkiego co do tej pory stosowałam/stosuję. Pani Doktor zakazała całkowitego używania makijażu i przepisała kilka maści, których wcześniej używałam już dziesiątki i nic mi nie pomagało (o czym wspominałam na wizycie) czyli kolejne wyrzucenie pieniędzy w błoto. Jedną z kolejnych rzeczy, która utknęła mi w pamięci to przepisanie maści, która zostawia białą warstwę na twarzy na dzień! Do tej pory zastanawiam się jak wyjść do pracy z całą białą twarzą!
  Pani Doktor była bardzo niemiła, wizyta nie była warta nawet złotówki. Nie polecam dla kogoś kto zmaga się z trądzikiem i chce wsparcia a nie krytyki ze strony dermatologa.

 • M

  U Pani doktor Budzicz leczyłem swoje problemy z nadpotliwością, które w codziennych sytuacjach potrafiły być bardzo krępujące i kłopotliwe. Po przeprowadzonych zabiegach problem całkowicie zniknął, za co bardzo dziękuję Pani doktor.

 • A

  Miałam okazję leczyć trądzik u Pani Renaty - wszystko przebiegło bez problemu - począwszy od wizyt kontrolnych po odpowiednie dobranie leków. Polecam.

 • A

  Niespełna miesiąc temu byłam w gabinecie Pani Renaty w celu usunięcia pieprzyka z twarzy. Zabieg był wykonany pod znieczuleniem i trwał bardzo, krótko. Po zagojeniu nie ma żadnej blizny lub niepożądanych śladów. Polecam.

 • I

  Wizyta u Pani Renaty w jak największym porządku. Dzięki sporemu szczęściu udało mi się załapać na nieumówioną wizytę przed wyjściem Pani doktor z gabinetu, dlatego bardzo dziękuję za ludzkie podejście do sprawy i pomoc. Polecam i pozdrawiam.

 • A

  jestem bardzo zadowolony z usług Pani doktor. Korzystam z jej pomocy juz od kilku miesięcy. Błąkałem sie bezsensownie od drzwi jednego do drzwi drugiego dermatologa i nikt nie potrafił jednoznacznie stwierdzić co mi jest ( jedynie porady typu: " niech pan spróbuje tego, a jak to nie pomoże to spróbujemy czegoś innego"). Pani Budzicz trafnie oceniła moją "przypadłość" już na pierwszej wizycie.

 • A

  Pani Renata to prawdziwy specjalista z krwi i kości. W poprzednim tygodniu udałam się pierwszy raz do gabinetu Pani Renaty i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Przede wszystkim w końcu udało mi się otrzymać konkretną informację na temat moich znamion, co wcześniej wbrew pozorom nie było wcale takie łatwe.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą dermatologiem z ponad 20-letnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej.

  Posiadam liczne certyfikaty przyznawane przez:
  DERM - SERVICE POLOGNE- Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Q-Med Esthetics, Bio - Profil Polska, Allergan, Belamed, Fenice, Sekcję Medycyny Estetycznej PTL i Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej, Mesoestetic, Galderma Polska, Environ, La Roche - Posay.

  Należę do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, które jest polską reprezentacją w Europejskim Stowarzyszeniu Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology - ESCAD), biorę udział w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych.

  W gabinecie wszystkie zabiegi wykonuję opierając się wyłącznie na sprawdzonych przez uznanych w świecie specjalistów dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej preparatach produkcji renomowanych i istniejących od wielu lat firm: Allergan, Filorga, Teosyal. Moje doświadczenia i innych pozwalają mi na wykonywanie zabiegów z dużym poczuciem bezpieczeństwa i przewidywalnego efektu.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia