Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
85 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lekarz cudotwórca:)Pan profesor jest nie tylko przemiłym i szarmanckim mężczyzną ale również specjalistą w swoim fachu. Podejście do pacjentki rewelacyjne. Wszyscy inni lekarze było ich 3 chcieli wyciąć mi macice a profesor od razu podjął się wycięcia mojego ogromnego mięśniaka. Dziś mam macice jak nowa i szansę na kolejne dzieci. Nigdy nie zmienię na innego lekarza. Dziękuję Panu profesorowi. Maja

 • 10 lat temu zgodzil się wykonać mi operacje ,której nikt się nie chciał podjąć. Jako jedyny postawił trafną diagnozę. Jestem zdrowa .Bardzo polecam. Ludzki, cierpliwy, zaangażowany lekarz.

 • A

  Bardzo dobry specjalista. Prowadził moją drugą ciążę i czułam że jestem naprawdę pod dobrą opieką. Kiedy wszystko jest w porządku, uspokaja. Kiedy coś jest nie w porządku, zleca wszystkie potrzebne badania i wyczerpująco odpowiada na pytanie. Ma poczucie humoru.

 • K

  Żałuję, że byłam jego pacjentką. Pierwszy i ostatni raz. Mam namę pielęgniarkę i na szczęście z nią konsultuję różne rzeczy. No ale tu nie trzeba było nic konsultować. Pan doktor w trakcie badania nagle wyszedł z gabinetu i nie było go chyba kwadrans. A ja na fotelu z wziernikiem. Dziękuję bardzo za takie doświadczenie. A przy okazji fajnie, że są takie strony jak ta. Można się podzielić swoimi doświadczeniami.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K

  Bardzo dobry lekarz. Leczę się u niego od 2 lat, póki co skutecznie ustawia leczenie, jestem po operacji laparoskopowej przeprowadzonej przez pana doktora. Ma dużą wiedzę i umiejętności, czego nie można powiedzieć o lekarzach z oddziału ginekologi w szpitalu w Dąbrowie Górniczej. Na szczęście tamten oddział już sprywatyzowany. Wizyty u Dr Stojko do najtańszych nie należą, ale zawsze jest USG, odpowiedzi na zadane pytania, wszystko jasno wytłumaczone.Polecam

 • O

  Doskonały lekarz. Wspaniały człowiek. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Nie spieszy sie na wizycie. Pomaga z każdym problemem. Nigdy mnie nie zawiódł :)

 • P

  Lekarz do prowadzenia ciazy moze i sie nadaje ale do leczenie niepłodnosci lub chociaż postawienia rzetelnej diagnoze to sie nie nadaje bo dla niego liczy sie kasa - co 10 min kolejny pacjet i 2 paki wpadaja bez rachunku, nie prowadzi kartoteki po 10 wizytach ciągle trzeba opowiadac z czym sie przyszło.. 2 lata straconego czasu , umawia sie w szpitalu na dana godzine i odpowiedni dzien w cyklu i nie zjawia sie, telefonów nie odbiera, typowa "złotousta złotówa" jakich pełno.. szkoda !

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Człowiek ten jest przykładem wszystkiego co jest zagrożeniem dla życia mojego dziecka. Uciekłam od niego bo opowiadał mi to co chcę usłyszeć. Dziecko było w poważnym niebezpieczeństwie, nie opiszę z jakimi przypadłościami, gdyż ten niepoważny człowiek będzie próbował się mścić. Kasuje 200zł i oferuje za to 3 minuty rozmowy, 1 minutę badania i masę bzdur. Dopiero kawał drogi od jego kliniki dowiedzieliśmy się jak powinien wyglądać wywiad, jak badanie i jak należy zapobiegać wszystkiemu co on zbagatelizował ... Jedzie na opinii i nie jest wart ani 1 zł ....

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Lekarz idealny , nic dodac nic ujac ,dziekuje Panie Doktorze za wspaniala opieke ,juz od ladnych kilku lat ,bardzo polecam ,kazdej pacjentce w potrzebie

 • Byłam na pierwszej wizycie u Pana docenta, wydaje mi się, że bardzo pewny tego co mówi i robi. Zobaczymy co będzie dalej.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

436

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1000

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go