Tycie zamiast chudnięcia

8 odpowiedzi
Dzień dobry, odchudzałem się pod kontrolą dietetyka, ale zamiast schudnąć przytyłem przez 6 miesięcy 10 kg. Dietetyk stwierdził, że zapewne miał na to wpływ stres i kazał mi sobie z nim poradzić a jak znajdę sposób, mam do niego wrócić. Gdybym znalazł sposób, to dietetyk by mi nie był potrzebny... Proszę o pomoc. Mam 26 lat i wyniki w normie. Biegam, ćwiczę i jakoś radzę sobie ze stresem, gorzej ze słodyczami. Czy mógłbym liczyć na wizytę? Jeśli tak, to gdzie? Nie mogę nigdzie znaleźć numeru telefonu. Pozdrawiam.
Witam, być może problem jest bardziej złożony, Wspomniał Pan też o słodyczach- z nimi też można sobie poradzić. Przyjmuje w kilku miejscach: Wrocław, Świdnica, Świebodzice i Środa Śląska. Nie wiem gdzie Panu jest bliżej. Niestety w tym miejscu nie mogę umieszczać telefonu, ale jak Pan wpisze w google Magdalena Kołodziej Dietetyk wyświetli się telefon do mnie. Proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Magdalena Kołodziej
Dietetyk

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu info (at) akademiazz kropka pl
Witam, trzeba by przeanalizować co właściwie się dzieje. Problem może być albo natury metabolicznej (trzustka, tarczyca) albo bilansowy (odpowiedni dobór BTW), albo zupełnie coś innego. Stres do odchudzania ma na wiele, ale na pewno dołoże wszelkich starań, aby Panu pomóc. 600i435i344
Witam serdecznie,
Rzeczywiście, dość zaskakująca teoria wysnuta przez dietetyka... ;)
Proszę o kontakt (slimfactory.pl - tam znajdzie Pan telefon)
Pozdrawiam,
MBellwon
Tak Zapraszam. proszę umówić się najlepiej przez profil Znany Lekarz i wyszukać moje imię i nazwisko
Pozdrawiam i do zobaczenia
Anna Sędziak- Poznań
Witam. Jak wszystkiemu, należałoby się przyjrzeć zaistniałej sytuacji. Oczywiście możemy umówić się na wizytę konsultacyjną. Bychawa. Niestety w odpowiedzi na pytania nie można zamieszczać nr.tel. Numer powinien widnieć na stronie głównej. Proszę kontaktować się ze mną we wtorek, środę w godzinach 17-20.Pozdrawiam
Dzień dobry,
Oczywiście można umówić się na wizytę gdzie dokładnie przeanalizujemy Pana przypadek i wyniki badań. Przyjmuje w gabinecie w Puszczykowie na ulicy gajowej 2, bądź w Mosinie w klubie loft fitness na ulicy falbiarskiej 30. Numer telefonu znajdzie Pan na mojej stronie internetowej.
Dziękuję za zapytanie. Przyczyn braku chudnięcia może być wiele, stres również, ale również za mała ilość kcal, za dużą ilość kcal, nietolerancje pokarmowe, alergie, problem z nieszczelnością jelit, problem w wątrobie itp.. W pierwszej kolejności musiałabym zrobić analizę, sprawdzić nawyki, zobaczyć Pana zapotrzebowanie na kcal i wartości w porównaniu do tych, które Pan je na co dzień. Poza tym, jeśli nie ma rezultatu w porównaniu do włożonej pracy, wówczas zaczynam szukać przyczyny w badaniach. Dlatego proszę zabrać na konsultację badania, które miał Pan robione w ostatnim roku, jeśli będę coś więcej potrzebować, wówczas o tym powiem.. Pierwsza konsultacja trwa dobrą godzinę czasu, dopiero po mogę zacząć przygotowywać plan. Na konsultację można zapisać się wchodząc na mój profil znany lekarz lub dzwoniąc bezpośrednio do mnie. Telefon jest umieszczony na stronie Facebook. Pozdrawiam