Poszukuję psychologa przez Online

21 odpowiedzi
Poszukuję psychologa z którym moge mieć kontakt online.
Witam jaka forma pracy, messenger, whatsapp, mail?

Witam. Istnieją portale, które oferują tego rodzaju usługę, np. psychologonline-24.pl . Pozdrawiam.
Witam,
Niestety w tej chwili nie mam takiej możliwości.
Pozdrawiam, Magdalena Pstrągowska
Przykro mi, w najbliższym czasie jestem off-line z powodu awarii technicznej :-) Pozdrawiam! Milena Wyszyńska
Witam serdecznie,
prowadzę konsultację przez Skype. Wystarczy wpisać nazwę użytkownika przy rezerwacji wizyty z dopiskiem "Skype".
Pozdrawiam
Honorata Ruban
Dzień dobry,
zapraszam do kontaktu via Skype: Psycho Mniam - poniedziałek, godzina 12. Pozdrawiam, Agnieszka Jaślikowska-Nowak
Jeśli to jeszcze aktualne, może się Pan/Pani zgłosić do Pracowni nad Sobą. Jest możliwa terapia online, wszystko zależy od terminów i tego, czy jest Pan/Pani skłonna raz na jakiś czas odbyć także spotkanie "na żywo". Pozdrawiam.
Witam, zapraszamy na sesje z naszą psychoterapeutką, Julią Otto. Ona prowadzi konsultacje oraz terapię online. W celu uzyskania szczegółów prosimy o wiadomość na adres e-mail. Niestety serwis nie pozwala na podanie adresu, znajdzie go Pan/Pani na profilu Pracownia Psychologiczna UL.
Pozdrawiam serdecznie, Emilia Szymanowicz
Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Pozdrawiam Rafał Pawlik
Zapraszam do kontaktu
psychoterapia-krakow.net
Dzień dobry,

proponuję poszukać specjalisty, który udziela konsultacji przez Skype, aby można było doznać przynajmniej namiastki bezpośredniego kontaktu. Niestety nie prowadzę terapii z wykorzystaniem tego medium.

pozdrawiam serdecznie
Anna Jerzak/Psychonomia.pl
Dzień dobry,
Jeśli jest Pani/Pan zainteresowana/y konsultacjami online, zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
Dzień dobry, niestety nie prowadzę sesji online z nowymi pacjentami. Pozdrawiam. Katarzyna Zalewska
Szanowny Panie, w razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy: krzysztof_lowigus@gmail_com
Jestem chętny na tego rozdzaju współpracę :)
Dzień dobry,
umawiam się także na konsultacje przez Skype, zapraszam.
Pytanie do Pani, w jakim kontekście miałaby przebiegać interwencja. Mogę spróbować podjąć się takiej pracy(na określonych wcześniej warunkach), jeśli rozmawiamy o problemach w kontekście dzieci/młodzieży.
Dzień dobry, istnieje taka możliwość proszę o kontakt na adres email terapiazkotem@gmail.com i podam szczegóły.
Pozdrawiam,
Joanna Niedzielska
Dzien dobry. Zapraszam na sesję online.
Pozdrawiam
Skype: Agata Czaja-Michaud
Sugeruję wizytę: - 130 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry,
Pracuję również via skype, zapraszam.
Mogę też polecić innego terapeutę.
Pozdrawiam.
Szanowna Pani/Panie,
Prowadzę terapię online.
Zapraszam do kontaktu osobistego, umówimy taką pierwszą konsultację online w dogodnym dla Pani/Pana terminie.