Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Franciszkańska 25 (II piętro), Katowice
Katowicki Instytut Psychoterapii

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Konsultacja psychologiczna • od 90 zł

Poradnictwo psychologiczne • od 90 zł

Psychoterapia • od 90 zł +3 więcej

Psychoterapia depresji • od 90 zł

Psychoterapia indywidualna • od 90 zł

Psychoterapia online • od 90 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Oferuję pomoc w następującym zakresie: - zaburzenia nerwicowe - zaburzenia lęki i fobie, - przygnębienie, depresja, brak motywacji - zaburzenia ps...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Franciszkańska 25 (II piętro), Katowice

od 90 zł

Katowicki Instytut Psychoterapii

Pozostałe usługi

Poradnictwo psychologiczne


Franciszkańska 25 (II piętro), Katowice

od 90 zł

Katowicki Instytut Psychoterapii


Psychoterapia


Franciszkańska 25 (II piętro), Katowice

od 90 zł

Katowicki Instytut Psychoterapii


Psychoterapia depresji


Franciszkańska 25 (II piętro), Katowice

od 90 zł

Katowicki Instytut Psychoterapii


Psychoterapia indywidualna


Franciszkańska 25 (II piętro), Katowice

od 90 zł

Katowicki Instytut Psychoterapii


Psychoterapia online


Franciszkańska 25 (II piętro), Katowice

od 90 zł

Katowicki Instytut Psychoterapii

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Ania jest świetną specjalistką. Dzięki jej wsparciu, motywacji i wierze udało mi się dokonać wielu pozytywnych zmian w moim życiu, a przychodząc na terapię byłam "wrakiem człowieka". Pani Ania posiada wszystkie niezbędne cechy oraz umiejętności wspaniałego psychologa i terapeuty: wnikliwie analizuje, poświęca pacjentowi całą swoją uwagę, nie ocenia, lecz stara się zrozumieć i daje dużo siły do walki z przeciwnościami losu i samym sobą. Dziękuję Pani Aniu za wszystko!


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy z toksycznym partnerem

Pani Ania odpowiednio pokierowała moja osobą tak,że sama szukałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Był to ciężki okres, ale co tygodniowe spotkania i weryfikacja mojej pracy, przynosiły trwałe rozwiązania. Dzięki pani Ani wyrwałam się z toksycznego związku, zrozumiałam jak działa mechanizm wpadania w takie relacje i napewno już do tego nie wrócę. Poczułam swoją wartość na nowo i od razu przyciągam do siebie odpowiednich ludzi. Jestem w końcu szczęśliwa niezależnie od tego czy jestem w związku czy nie. Dalej pracuje nad sobą, ale spotkania z panią Anią były dla mnie przełomowe i pozytywnie mnie ukierunkowały.
Pani Aniu jeszcze raz dziękuje!


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Ani chodziłam regularnie co tydzień przez ponad rok. Dzięki temu jak dobrym specjalistą jest i jak wielką sympatię wzbudza swoją osobą (potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o Pani Ani), czekałam na każdą wizytę, bo wiedziałam że jest to dla mnie największa pomoc i przyjemność, zwłaszcza w wtedy, kiedy najlepszym sposobem na życie okazywało się bycie "kulką" zamkniętą w pościeli...
Z jakim zdziwieniem i radością doszłam do wniosku że dzięki Pani Ani to moje życie stało się moją przyjemnością, a nie udręką, strachem, smutkiem i wiecznym odwracaniem się za siebie, zaś spotkania psychoterapeutyczne zupełnie w sposób naturalny nie były już mi potrzebne ...
Dziękuję bardzo Pani Aniu i życzę wszelkiego szczęścia i powodzenia !
M. Już nie "Kulka"

mgr Anna Zawrzel

Bardzo dziękuję za opinię i cieszę się z osiągniętego przez Panią sukcesu :). Pozdawiam ciepło.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Ania jest świetnym psychologiem i świetną osobą. Potrafi wysłuchać i pomóc, a w razie potrzeby "potrząsnąć" (w pozytywnym sensie) pacjentem. Przez wiele lat myślałam o wizycie u psychologa, blokowały mnie obawy przed wyciąganiem swoich najgłębszych uczuć przed kimś obcym. Dziś jestem po kilkunastu wizytach u Pani Ani i nie żałuję ani jednej minuty spędzonej w gabinecie. Jestem uwolniona od ciężaru przeszłości, nieuzasadnionych obaw i ciągłego smutku. Widzę przyszłość w pięknych kolorach i cieszę się z każdego kolejnego dnia. Chciałam Pani Ani serdecznie za to podziękować, bo to co robi robi na prawdę dobrze.

mgr Anna Zawrzel

Bardzo się cieszę i dziękuję za opinię. Pozdrawiam ciepło.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Byłam juz na kilku spotkaniach u różnych psychologow i szczerze mowiac straciłam wiarę w zawód terapeuty,ale Pani Ania pomogła mi ja odzyskać .:) Cieszę się,że trafiłam na kogoś,kogo pomoc pomaga mi ułożyć sobie życie. Pani Ania słucha,wyciąga trafne wnioski i nie ocenia.
Jeżeli do tej pory nie czuliście,że uzyskujecie pomoc/zrozumienie na terapii zgłoście się do Pani Ani,bardzo polecam .

mgr Anna Zawrzel

Bardzo dziękuję za opinę Pani Ewelino i pozdrawiam ciepło


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Katowicki Instytut Psychoterapii sytuacja kryzysowa

Rozmowa z Panią Anną pozwoliła mi spojrzeć na mój problem z innej perspektywy. Dzięki temu udało mi się wyjść z konfliktu z korzyścią dla obu stron. Szczerze dziękuję.

mgr Anna Zawrzel

Dziękuję za opinię. Bardzo się cieszę i pozdrawiam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Katowicki Instytut Psychoterapii depresja

Od kilku miesięcy uczęszczam na regularne sesje u Pani Psycholog. Na ten moment trudno mi sobie wyobrazić lepszego specjalistę. Od pierwszego spotkania czułam pewną zmianę, którą w pełni mogę się cieszyć w obecnym momencie. Pewne emocje się wyciszyły, co pozwoliło ujrzeć światło dzienne innym głęboko ukrytym sprawą - nie dającym o sobie na zewnątrz znać, a które tkwiły, były bardzo roztrząsane, nie pozwalały ruszyć naprzód. Pani Aniu - Dziękuję!

mgr Anna Zawrzel

Bardzo dziękuję za opinię pani Agnieszko. Pozdrawiam!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Katowicki Instytut Psychoterapii

Korzystam z pomocy Pani Ani od ponad 6 miesięcy i przyznaje że nie mogłam trafić lepiej. Po wcześniejszych nie udanych terapiach i pukaniu od drzwi do drzwi w końcu trafiłam na osobę która w sposób empatyczny i rzetelny pomogła mi zwalczyć lęki i była profesjonalnym wsparciem w trudnej sytuacji życiowej w jakiej się znalazłam. Specjalista godny polecenia.

mgr Anna Zawrzel

Dziękuję za miłą opinię pani Ewo i pozdrawiam ciepło.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Katowicki Instytut Psychoterapii

Świetny specjalista!Trafilismy z polecenia znajomej. Doskonały mediator i rewelacyjna współpraca z dziećmi. Zdecydowanie polecam w trudnych i zawiłych sprawach rodzinnych!

mgr Anna Zawrzel

Dziękuję pani Anno i pozdrawiam serdecznie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Katowicki Instytut Psychoterapii

Polecam. Duża wiedza i doświadczenie, rozmowa rzeczowa ale sympatyczna i ciepła, spotkanie pomogło określić cele i przynajmniej wiem w którą stronę iść.

mgr Anna Zawrzel

Bardzo dziękuję pani Asiu! Pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

34 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Chciałabym zapytać jak poradzić sobie z problemem pustki w głowie. Utrudnia mi ona normalne funkcjonowanie, mam wrażenie że nie dociera do mnie to co ktoś mówi, a sama podczas mówienia nie "czuje" swoich myśli, mówię jakby "z automatu", przez co często wychodzę na osobę mało elokwentną. Poza tym czuję jakbym straciła swoją wiedzę i inteligencję, co utrudnia mi naukę oraz życie towarzyskie. Przez te zaburzenia pamięci, koncentracji, wyobraźni i spowolnione myślenie, stresują mnie zwykłe codzienne czynności oraz spotkania, gdyż czuję że nie mogę w pełni wykorzystać możliwości swojego mózgu, czuję taką blokadę jasności umysłu. Ponadto mam wrażenie że inaczej odbieram świat, wydaje mi się on płaski, bez głębi, jakby obraz 3D został zamieniony na 2D. Bardzo martwią mnie te objawy, przez co czuję napięcie oraz nie potrafię odczuwać przyjemności, straciłam zainteresowania. Bardzo proszę o poradę, ponieważ chciałabym aby powrócił do mnie mój dawny stan umysłu, gdyż w obecnym stanie nie potrafię się rozwijać i zaczynam wycofywać się z życia, unikać różnych sytuacji. Z góry dziękuję za pomoc.

  Szanowna Pani,
  Bardzo mi przykro z powodu przeżywanych przez Panią objawów. Z tego, co Pani opisuje, są one bardzo rozległe i w znaczącym stopniu przeszkadzają Pani w codziennym funkcjonowaniu oraz są przyczyną sporego napięcia. Zdecydowanie nie należy ich lekceważyć. Trudno doradzić mi coś przez Internet, bez możliwości osobistej rozmowy z Panią. Nie mniej jednak, sytuacja w której dana osoba traci zdolność czerpania przyjemności z życia oraz zmuszona jest do wycofania się z kontaktów społecznych, jest niebezpieczna i może prowadzić do rozwoju depresji. W takiej sytuacji konieczny jest kontakt ze specjalistą. Sugeruję w pierwszej kolejności udanie się do zaufanego lekarza psychiatry, który dokona diagnozy Pani stanu i zadecyduje o konieczności wprowadzenia farmakoterapii, a w następnej podjęcie psychoterapii ukierunkowanej na poprawę obecnego stanu oraz zapobieganie nawrotom choroby w przyszłości.
  Życzę Pani powodzenia i powrotu do zdrowia.

  mgr Anna Zawrzel

 • Pytanie dotyczące uzależnienia

  Witam. Paliłem dopalacze 2 lata bez przerwy a potem maryhuane prawie 3. Jestem młody od 2 miesięcy nie pale ale zauważyłem duże problemy. ciągły stres.lęki .drżenia rąk .kłopoty z koncentracja . kucie w klatce piersiowej i tym podobne. Proszę o radę co mam zrobić gdzie się zgłosić. Z góry dziękuje.

  Szanowny Panie,
  Rozumiem niepokój o swój stan zdrowia. To bardzo dobrze, że zdecydował się Pan na podjęcie tak trudnej decyzji, jaką jest ta o rezygnacji z nałogu. Gratuluję Panu sukcesu.
  Jeżeli chodzi o przeżywane objawy, mogą one wynikać z odstawienia używek lub być wynikiem stresu. Jednak w pierwszej kolejności proszę udać się do lekarza rodzinnego celem przeprowadzenia odpowiednich badań i diagnostyki.
  Jeżeli wykluczone zostaną przyczyny somatyczne, wówczas należy skierować się do lekarza psychiatry, który sprawdzi czy ich podłoże może być nerwicowe (wynikające ze stresu) lub powstałe na skutek odstawienia środków - i zaleci odpowiednie leczenie.
  Życzę Panu powodzenia.

  mgr Anna Zawrzel

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Oferuję pomoc w następującym zakresie: - zaburzenia nerwicowe - zaburzenia lęki i fobie, - przygnębienie, depresja, brak motywacji - zaburzenia ps...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania