Po szczepionce Phizer mam zapalenie mięśni barku, szyjnego odcinka kręgosłupa, odczuwałam też między

4 odpowiedzi
Po szczepionce Phizer mam zapalenie mięśni barku, szyjnego odcinka kręgosłupa, odczuwałam też międzyżebrowy ból , który chwilowo ustał. Mam wrażenie ,że stan zapalny pojawia się także w nogach , przy ścięgnach stopy . Podobny incydent miałam 2 lata temu , ale myślałam,ze to od przesilenia stawu barkowego. Sytuacje związane z zapaleniem mięśni nóg ( w okolicach kości strzałkowej i piszczelowej ) miałam już z 20 lat temu , wydawało mi się ,że to z powodu przesilenia. Od tamtej pory odczuwałam tez takie zapalenia na plecach, ale myślałam,ze to w wyniku złej pozycji spania. Proszę powiedzieć do jakiego specjalisty powinnam się udać i jakie zrobic badania . Dziękuję.
Szanowna Pani, proszę zainteresować się tematem systemowego odczynu zapalnego.

Witam,

polecam lekarz rodzinny- internista lub lekarz rehabilitacji medycznej zaopiekuje się Pacjentem.
Pozdrawiam

mgr Wojciech Szulborski
Dzień dobry, polecam udać się do lekarza rodzinnego oraz do osteopaty.
Pozdrawiam, Weronika Demska
W pierwszej kolejności warto udać się do lekarza rodzinnego w celu dokładnej diagnostyki. Następnie warto skonsultować się z fizjoterapeutą, który zastosuje odpowiednią terapię manualną oraz ćwiczenia. Fizjoterapia pomoże w zmniejszeniu bólu i poprawie zakresu ruchu.
Życzę powrotu do zdrowia!
Mikołaj Kaźmierczak