Nie mogę zasnąć od 4 dni. Zdarzyły mi się trzy drzemki w granicach 2-3. Mam trochę stresów zawodowyc

2 odpowiedzi
Nie mogę zasnąć od 4 dni. Zdarzyły mi się trzy drzemki w granicach 2-3. Mam trochę stresów zawodowych, rozstałem się właśnie z partnerką, ale jakoś drastycznie tego nie przeżywam. Wcześniej trochę poimprezowałem, a mianowicie trzy dni byłem na domku. Spożywałem tam alkohol ale dosłownie 3-4 piwa do ogniska. Wróciłem, wyspałem się, i od następnego dnia zaczął się mój problem. Teraz bardzo mało jem, nie mam apetytu. Wczoraj bolała mnie głowa od strony potylicy. Dzisiaj jestem ożywiony, ale czuje szum w głowie i mam problem z pamięcią krótkotrwała na tyle, że zacząłem do siebie mówić aby robić wszystko tak jak zaplanowałem. Szedłem np po portfel, i nagle przypomnaiełem sobie że muszę umyć zęby, wiec kompletnie zapomniałem o portfelu. Przypomniałem sobie o nim myjąc zęby. Pisząc to zdałem sobie sprawę, że to w ciężka sprawa z tymi zanikami. Nigdy nie miałem problemów psychicznych. Udam się do lekarza, ale chciałbym się kogoś poradzić w kwestii czy może wie ktoś co to, i skąd się wzięło. Dodam jeszcze że mam 32 lata, i jestem zdrowy fizycznie. Pozdrawiam
Dzień dobry,
zachęcam do konsultacji z psychoterapeutą. Spotkanie często prowadzi do uświadomienia sobie emocji, których Pan nie przeżywa w związku z ważnymi życiowymi sprawami, a które mogą być na dłuższą metę przyczyną Pana bezsennych nocy.
Pozdrawiam ciepło

Witam

Może być tak że opisywane sytuacje powodują nagromadzenie się emocji których jakoś Pan unika. Nie wiem czy tak jest jednak warto to sprawdzić. Takie unikanie emocji i gromadzenie ich może powodować objawy somatyczne i problemy z koncentracją oraz senem. Jednak żeby to sprwadzić warto było by się przyjrzeć temu z psychoterapeutą.

Pozdrawiam
Mateusz Dąbrowski