Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Konsultacja online • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Blik, Karta płatnicza, Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Skype: Magdalena.Durska Poznań


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Człuchowska 30, Jeżyce, Poznań
Body Balance

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję autorską metodą, która jest skuteczna, trwa krótko, daje długotrwałe efekty, i działa natychmiast. Terapia w Na Dobre to terapia szyta na m...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • stres
 • lęki
 • kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


150 zł

Konsultacja online


Konsultacja psychoterapeutyczna


Człuchowska 30, Poznań

od 170 zł

Body Balance

konsultacja trwa od 60 do 90 minut w zależności od procesu

Pozostałe usługi

Psychoterapia online


Człuchowska 30, Poznań

150 zł

Body Balance

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online Inny

Pani Magdalena jest fachowcem w swojej dziedzinie.
Potrafiła trafnie ocenić sytuacje w jakiej się znajdowałem jak i również profesjonalnie podejść do sprawy.
Jest osoba sympatyczna, mila i potrafi podejść do sprawy indywidualnie.
Dzięki niej poznałem bliżej przyczynę moich problemów za jakimi się borykałem.
Bardzo dużo mi pomogła w tej kwestii.
Bardzo polecam do korzystania z Jej pomocy.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam każdemu Magdę bo jest bardzo dobrym specjalistą, który pomógł mi uporządkować swoje życie ????Trafiłem do niej kilka miesięcy temu – ma profesjonalne podejście, potrafi stworzyć atmosferę zaufania i spokoju. Dzięki niej mam inne spojrzenie na świat.
Jeszcze raz bardzo dziękuję ????

mgr Magdalena Durska

Dziękuję za zaufanie:)


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Magda bardzo mi pomogła w trudnym momencie życia. Nauczylam się patrzeć na siebie jak na człowieka z własnymi wartościami. Nauczylam się stawiać granice. Od naszych rozmów minęło już trochę czasu jednak zawsze będę je miło wspominać. Polecam serdecznie :)

mgr Magdalena Durska

dziękuję i pozdrawiam serdecznie


D
Użytkownik zweryfikowany

Magda od początku wzbudziła moje zaufanie. Spotkania z nią są w pełni profesjonalne, a przy tym "bliskie sercu". Za każdym razem czułam się wysłuchana a w trudnym momencie terapii byłam zaopiekowana, dzięki czemu cały proces ruszył do przodu i mogę uznać naszą pracę za udaną.
Z drugiej strony lubię Magdy słuchać - ma spokojny i zrównoważony głos a to, co i jak mówi bardzo do mnie przemawia. Cieszę się, że do niej trafiłam.
Z serca polecam Magdę.
Beata

mgr Magdalena Durska

dziękuję za zaufanie:)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu praca z trudnościami, zablokowanie działania

Szukając terapeuty na trudnym etapie mojego życia, kiedy odczuwanie radości było blokowane przez stare urazy i nienazwane sytuacje trafiłam na Magdę i jej narzędzia pracy. Magda to kobieta-marka: z bogatym doświadczeniem życiowym, które w połączeniu z solidnym i bezustannie rozwijającym się warsztatem dają ogromne wsparcie klientowi. Dzięki Magdzie i pracy z nią ruszyłam z miejsca! Pracowac warto systematycznie i jestem przekonana że gdybysmy pracowały więcej efektt byłyby widoczne prędzej :) niemniej bardzo wiele Magdzie zawdzięczam i bez wahania polecam korzystanie z Jej wsparcia.

mgr Magdalena Durska

Serdecznie dziękuję:) powodzenia.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia grupowa

Atmosfera zajęć magiczna, choć poruszane tematy niełatwe. Mogłoby się się wydawać , że wszystko co się dzieje jest zbiegiem przypadków i okoliczności. Czasami łzy mieszają się ze śmiechem, zaskoczenie z trwogą, lecz łagodność, spokój, ciepło Magdy pozwalają przebrnąć przez gąszcz emocji.

mgr Magdalena Durska

dziękuję za dobre słowa. powodzenia.:)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Magda jest wspaniałym psychoterapeutą i coachem. Potrafi dostrzec zdecydowanie więcej w moich trudnych sytuacjach. Jej prowadzenie i rady są niezmiernie pomocne i uzdrawiające. Słucha z otwartością, empatią i ze zrozumieniem. Po każdej rozmowie czuję się lepiej, rozumiem przeżywane sytuacje szerzej i łatwiej wprowadzam zmiany. Z chęcią dzieli się swoją wiedzą i mądrością. Daje duże wsparcie, dostrzega dobro w drugim człowieku i czyni to bardzo profesjonalnie.

mgr Magdalena Durska

Dziękuję serdecznie za zaufanie i dobre słowo:)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia

Magdalena to niesamowita osoba-ciepła,empatyczna,kompetentna,umiejąca słuchać bardzo uważnie i trafiająca słowami do moich najgłębszych uczuć. Pomaga mi zidentyfikować przyczyny moich problemów, zrozumieć moje reakcje w różnych sytuacjach i uświadomić motywy mojego postępowania.Spotkanie z Magdaleną to nie tylko metoda leczenia,ale przede wszystkim doskonała droga do rozwoju osobistego.Bardzo się cieszę,że nasze drogi skrzyżowały się,bo taki psycholog to skarb.

mgr Magdalena Durska

Dziękuję za przede wszystkim za zaufanie. Pozdrawiam:)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu poszukiwanie siebie i swojej drogi

Magdalena jest fachowcem w swojej dziedzinie. Korzysta z wielu narzędzi, które mnie bardzo odpowiadały, trafiały do mnie. Wnioski jakie mam po sesjach z Magdą są głęboką poruszające. Wiele rzeczy nazwałyśmy, wyszłam z sesji z poczuciem kierunku, w którym mam działać. Pomocne i wspierające sesje. Wracam z przyjemnością.

mgr Magdalena Durska

Dziękuję serdecznie za dobre słowo.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Ostatnio uświadomiłam sobie w końcu że potrzebuję pomocy bo sama nie daję sobie już rady z życiem i swoimi emocjami.
  Wszystko mnie dobija, to jak potoczyło się moje życie, wiem że muszę wziąć się w garść i coś zrobić, zacząć podejmować konkretne decyzje żeby to życie poskładać, ale jednocześnie nie mam kompletnie na to wewnętrznie siły i odkładam wszystko na później. Czuję że marnuję życie i nie do końca mam nad tym kontrolę. Nie radzę sobie z emocjami, wystarczy że pomyślę o czymś przykrym dla mnie i od razu płaczę, co oznacza że płaczę codziennie.
  Od kogo zacząć? Psychiatra? Psycholog? Psychoterapeuta? Jak się przygotować do wizyty?

  Dzień dobry,
  do wizyty nie trzeba się przygotowywać, podczas spotkania z psychoterapeutą dowie się Pani jak pracować z emocjami i zapewne jakie mogą być przyczyny Pani obecnego samopoczucia.
  Pozdrawiam serdecznie i ciepło.

  mgr Magdalena Durska

 • Nie mogę zasnąć od 4 dni. Zdarzyły mi się trzy drzemki w granicach 2-3. Mam trochę stresów zawodowych, rozstałem się właśnie z partnerką, ale jakoś drastycznie tego nie przeżywam. Wcześniej trochę poimprezowałem, a mianowicie trzy dni byłem na domku. Spożywałem tam alkohol ale dosłownie 3-4 piwa do ogniska. Wróciłem, wyspałem się, i od następnego dnia zaczął się mój problem. Teraz bardzo mało jem, nie mam apetytu. Wczoraj bolała mnie głowa od strony potylicy. Dzisiaj jestem ożywiony, ale czuje szum w głowie i mam problem z pamięcią krótkotrwała na tyle, że zacząłem do siebie mówić aby robić wszystko tak jak zaplanowałem. Szedłem np po portfel, i nagle przypomnaiełem sobie że muszę umyć zęby, wiec kompletnie zapomniałem o portfelu. Przypomniałem sobie o nim myjąc zęby. Pisząc to zdałem sobie sprawę, że to w ciężka sprawa z tymi zanikami. Nigdy nie miałem problemów psychicznych. Udam się do lekarza, ale chciałbym się kogoś poradzić w kwestii czy może wie ktoś co to, i skąd się wzięło. Dodam jeszcze że mam 32 lata, i jestem zdrowy fizycznie. Pozdrawiam

  Dzień dobry,
  zachęcam do konsultacji z psychoterapeutą. Spotkanie często prowadzi do uświadomienia sobie emocji, których Pan nie przeżywa w związku z ważnymi życiowymi sprawami, a które mogą być na dłuższą metę przyczyną Pana bezsennych nocy.
  Pozdrawiam ciepło

  mgr Magdalena Durska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję autorską metodą, która jest skuteczna, trwa krótko, daje długotrwałe efekty, i działa natychmiast. Terapia w Na Dobre to terapia szyta na m...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • stres
 • lęki
 • kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania