Mam wahania nastrojów,brak chęci do życia,siedze Głównie zamknieta Przed wszystkimi w swoim pokoju ,

4 odpowiedzi
Mam wahania nastrojów,brak chęci do życia,siedze Głównie zamknieta Przed wszystkimi w swoim pokoju , bardzo często płacze, ktoś lekko głos podniesie i ja w płacz...Często również wpadam w agresje zaczynam krzyczeć na
Całe gardło albo w poduszkę... ostatie co narysowałam to swoj grób’(często zdążą mi malować nagrobki pisac teksty typu nienchce już żyć nie chce takiego życia) żeby się wyładować... nie umiem w nocy spac.. myśle o różnych rzeczach albo siedze słucham muzyki ... zdarza się ze uciekam w alkohol i inne zle rzeczy... większość czasu chodzę nerwowa ... wystarczy mała rzecz a ja wybucham płaczem i agresja.... koedys się cielam
Ale z tym skonczylam. Czasami ewentualnie wbijam spbie paznokcie w ręce żeby się
Uspokoić. Co mam zrobic? Mam 22 l.
Sposob, w jaki Pani przekazuje te informacje, obrazuje nie tylko fakt, ze doswiadcza Pani wahan nastroju, ale rowniez ich wysoki poziom. Szczegolnie wazne sa informacje o tym jak Pani sobie z tym radzi: alkohol, samookaleczenia, etc.
Nie wiem jak intensywne sa te mysli samobojcze i czy maja one juz postac tresci samobojczych. Obawiam sie, ze tak sie zdarza. Wyglada wiec na to, ze podczas pierwszej konsultacji u psychoterapeuty pojawi sie wskazowka do konsultacji psychiatrycznej. Prosze nie zwlekac i sie zapisac do kogos.

Bardzo zachęcam do rozmowy z psychiatrą, pokieruje Pani leczeniem, by życie znowu dawało radość. Serdecznie pozdrawiam
W pierwszej kolejności zalecam kontakt z lekarzem w celu wykluczenia przyczyn natury medycznej. Być może wpływ na Pani nastrój ma podłoże hormonalne. Oczywiście rozmowa z psychologiem też jest wskazana. Praca z emocjami pozwoli na świadome ich odczuwanie, nazywanie i radzenie sobie z nimi.
Pozdrawiam
Witam, emocje przysparzają wielu trudności. A raczej nieumiejętne przyjmowanie tych nieprzyjemnych emocji. Zachęcam do skorzystania ze wsparcia psychoterapeuty w miejscu zamieszkania. Pozdrawiam